Založ si blog

Ako Robert Fico ďakoval mafii.

A nie je to tak dávno. Dá sa povedať že sa to odohralo včera, najneskôr predvčerom.

Keď Monika Jankovská, bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti(!), dostala pri potupnom odchode zo svojej funkcie v septembri  na cestu(verme, že do ustanovizne so stálou strážnou službou, pričom nemám na mysli súkromnú SBS) poďakovanie od expremiéra Fica, ktorý jej takmer napísal oslavnú báseň za skvele odvedenú prácu vo funkcii, ktorú zastávala. Asi ťažko sa dá predstaviť väčšia zvrhlosť, ako vysloviť vďaku vysokej štátnej úradníčke, ktorá komunikovala s mafiánom Kočnerom natoľko dôverným a natoľko intenzívnym spôsobom, ako dokážu iba spojenci v radoch mafiánov. Skutočných, klasických mafiánov.

Keď Ficov minister financií Počiatek rokoval na jachte v Monaku o výmennom kurze koruna-euro s verchuškou J&T, dostal od svojho kápa žltú kartu! Predstavte si, žltú kartu! A skoro sa z nej po…l! Od smiechu. Veď ak zarobíte desiatky miliónov € za nič, inými slovami okradnete občanov Slovenska práve o tie desiatky milónov €, môžu vám ukázať rovno slovenskú trikolóru. Napokon v nej sa najlepšie odnáša mafiánsky lup! Takže žltá karta bola vlastne poďakovaním Počiatkovi!

Keď sa prevalili kauzy úzkych(často aj širokých)stykov Ficovej asistentky Troškovej a šéfa Bezpečnostnej rady štátu(!)Jasaňa s taalianskou mafiou, bránil ich samotný Fico tak vehementne, že takmer pri tom vypustil dušu. Napokon iba opustil premiérsku funkciu. Nezabudol im však poďakovať za skvele vykonanú prácu! Či im ďakoval v mene svojom, alebo aj v mene talianskych zločincov, nie je dodnes celkom jasné. Je však možné, že im ďakoval za oboch. Že to bolo kolektívne poďakovanie organizovaného zločinu svojím emisárom vo vládnych slovenských funkciách!

Keď Miroslav Beblavý upozornil na podvod pri kúpe cétéčka pre nemocnicu v Trstenej a v Liptovskom Mikuláši, ktoré bolo predražené možno až 3 razy, vtedajší smerácky župan Blanár spoločne so svojím kápom nenechali na ňom suchú nitku! Vraj klame, vymýšľa si a robí si politickú kampaň. A prišiel záver roka 2019 a polícia navrhla obžalovať konkrétnu osobu za machinácie pri verejnom obstarávaní práve v týchto konkrétnych prípadoch. Celý tento smerácky podvod vyšiel občanov podľa polície na cca 1 500 000,-€! Ficovým poďakovaním pre Blanára je 5(!)miesto na kandidátnej listine Smeru do parlamentných volieb.

Keď Fico navštívil v roku 2007 Líbyu a stretol sa s jej vtedajším vodcom Kaddáfím, vrcholil práve súd s bulharskými zdravotnými sestričkami, ktoré boli odsúdené na smrť za údajnú účasť na infikovaní detí vírusom HIV v nemocnici v Benghází. Celý normálne uvažujúci svet vedel, že ide iba o vydieranie zo strany Kaddáfího, ktorý požadoval za ich prepustenie 10 miliónov dolárov za každé nakazené dieťa! Iba Robert Fico sa postavil na stranu teroristu Muamara a označil v Tripolise bulharské sestričky a palestínskeho lekára za páchateľov! Iba on, iba on jediný z celého normálneho sveta. A aby vyzeral aj pekne pred teroristom, ponúkol ozdravný pobyt pre 427 týchto nainfikovaných detí na Slovensku. Ku ktorému samozrejme nikdy neprišlo,lebo on od začiatku klamal aj nešťastné deti.!

Keď som sa jedného kamaráta pýtal, prečo nevynechal za posledných desať rokov ani jediný zápas svojho futbalového mužstva, odpovedal mi: „Pretože som sám bol futbalista tohoto klubu a stále sa ním cítim“.

Ktovie, čo by nám odpovedal Robert Fico na otázku : „Prečo obhajujete všetkých grázlov a mafiánov“?

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

polícia, zatknutie

Božie mlyny, Očistec, Judáš. Polícia nemilosrdne, ako starozákonný boh

03.12.2020 07:45, aktualizované: 09:01

Po rokoch zhovievavosti v štýle „skutok sa nestal“ chce polícia radšej pôsobiť ako starozákonný boh - nemilosrdne a bez zľutovania.

koronavírus, vakcína, Pfizer a BioNTech

ONLINE: Pandémia sa nekončí, očkovanie pribrzdí COVID-19 až po mesiacoch

03.12.2020 07:00, aktualizované: 07:28

Prudký nárast covidových infekcií bude pokračovať ešte mesiace, aj keď sa bude proti nim očkovať. Podľa WHO nebude vakcín dostatok na ich zabrzdenie.

matovič testovanie test

Matovič ide testovať školu, kam chodia jeho dcéry

03.12.2020 07:00

Berie to do vlastných rúk. Premiér chce pilotne otestovať školu, do ktorej chodia jeho dcéry. Jej spoluvlastníkom je majiteľ firmy, ktorá dodala antigénové testy na plošné testovanie.

Marihuana

Úrad OSN vyradil marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog

03.12.2020 06:30

Komisia OSN pre narkotiká vyradila marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog, na ktorom figurujú aj heroín a syntetické opioidy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1234342x
Priemerná čítanosť článkov: 4505x

Autor blogu

Kategórie