Založ si blog

Ako Robert Fico ďakoval mafii.

A nie je to tak dávno. Dá sa povedať že sa to odohralo včera, najneskôr predvčerom.

Keď Monika Jankovská, bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti(!), dostala pri potupnom odchode zo svojej funkcie v septembri  na cestu(verme, že do ustanovizne so stálou strážnou službou, pričom nemám na mysli súkromnú SBS) poďakovanie od expremiéra Fica, ktorý jej takmer napísal oslavnú báseň za skvele odvedenú prácu vo funkcii, ktorú zastávala. Asi ťažko sa dá predstaviť väčšia zvrhlosť, ako vysloviť vďaku vysokej štátnej úradníčke, ktorá komunikovala s mafiánom Kočnerom natoľko dôverným a natoľko intenzívnym spôsobom, ako dokážu iba spojenci v radoch mafiánov. Skutočných, klasických mafiánov.

Keď Ficov minister financií Počiatek rokoval na jachte v Monaku o výmennom kurze koruna-euro s verchuškou J&T, dostal od svojho kápa žltú kartu! Predstavte si, žltú kartu! A skoro sa z nej po…l! Od smiechu. Veď ak zarobíte desiatky miliónov € za nič, inými slovami okradnete občanov Slovenska práve o tie desiatky milónov €, môžu vám ukázať rovno slovenskú trikolóru. Napokon v nej sa najlepšie odnáša mafiánsky lup! Takže žltá karta bola vlastne poďakovaním Počiatkovi!

Keď sa prevalili kauzy úzkych(často aj širokých)stykov Ficovej asistentky Troškovej a šéfa Bezpečnostnej rady štátu(!)Jasaňa s taalianskou mafiou, bránil ich samotný Fico tak vehementne, že takmer pri tom vypustil dušu. Napokon iba opustil premiérsku funkciu. Nezabudol im však poďakovať za skvele vykonanú prácu! Či im ďakoval v mene svojom, alebo aj v mene talianskych zločincov, nie je dodnes celkom jasné. Je však možné, že im ďakoval za oboch. Že to bolo kolektívne poďakovanie organizovaného zločinu svojím emisárom vo vládnych slovenských funkciách!

Keď Miroslav Beblavý upozornil na podvod pri kúpe cétéčka pre nemocnicu v Trstenej a v Liptovskom Mikuláši, ktoré bolo predražené možno až 3 razy, vtedajší smerácky župan Blanár spoločne so svojím kápom nenechali na ňom suchú nitku! Vraj klame, vymýšľa si a robí si politickú kampaň. A prišiel záver roka 2019 a polícia navrhla obžalovať konkrétnu osobu za machinácie pri verejnom obstarávaní práve v týchto konkrétnych prípadoch. Celý tento smerácky podvod vyšiel občanov podľa polície na cca 1 500 000,-€! Ficovým poďakovaním pre Blanára je 5(!)miesto na kandidátnej listine Smeru do parlamentných volieb.

Keď Fico navštívil v roku 2007 Líbyu a stretol sa s jej vtedajším vodcom Kaddáfím, vrcholil práve súd s bulharskými zdravotnými sestričkami, ktoré boli odsúdené na smrť za údajnú účasť na infikovaní detí vírusom HIV v nemocnici v Benghází. Celý normálne uvažujúci svet vedel, že ide iba o vydieranie zo strany Kaddáfího, ktorý požadoval za ich prepustenie 10 miliónov dolárov za každé nakazené dieťa! Iba Robert Fico sa postavil na stranu teroristu Muamara a označil v Tripolise bulharské sestričky a palestínskeho lekára za páchateľov! Iba on, iba on jediný z celého normálneho sveta. A aby vyzeral aj pekne pred teroristom, ponúkol ozdravný pobyt pre 427 týchto nainfikovaných detí na Slovensku. Ku ktorému samozrejme nikdy neprišlo,lebo on od začiatku klamal aj nešťastné deti.!

Keď som sa jedného kamaráta pýtal, prečo nevynechal za posledných desať rokov ani jediný zápas svojho futbalového mužstva, odpovedal mi: „Pretože som sám bol futbalista tohoto klubu a stále sa ním cítim“.

Ktovie, čo by nám odpovedal Robert Fico na otázku : „Prečo obhajujete všetkých grázlov a mafiánov“?

Ako sa z tieňového Pellegriniho stáva originálny Fico.

13.01.2020

Ruky hore, gate dole! Ideme cez mesto! Toto bola naša detská riekanka, keď sme sa hrali na Nemcov a partizánov. Nemci boli zajatci, ktorých sme hnali cez mesto a v našich "partizánskych" predstavách viac »

Mafia na štyri? Smer.

15.12.2019

Touto tajničkárskou otázkou sme odštartovali v našej krčme politologické, ekonomické, právnické, ideologické a idiotské hodnotenie činov, počinov a zločinov politikov v uplynulom týždni.. viac »

Generálna prokuratúra smeruje do exekúcie. Neuhradila faktúru za plyn.

01.12.2019

"Ak sa potvrdí, že vražda novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky bola motivovaná pomstou mafie za jeho články, rozpútam tu peklo"! Toto je voľný citát výroku generálneho prokurátora Jaromíra viac »

USA / armáda / vojak /

Pri raketovom útoku Iránu sa zranilo 34 amerických vojakov

24.01.2020 21:04

Vojakom bol diagnostikovaný otras mozgu alebo traumatické poranenie mozgu.

súd / polícia / policajt / policajti /

Češka, ktorú našli v bratislavskom byte v zlom zdravotnom stave, zomrela

24.01.2020 20:49

Ženu po nájdení previezli do nemocnice s poruchou vedomia.

zuzana čaputová,

Prezidentka Čaputová pozvala izraelského prezidenta na návštevu SR

24.01.2020 20:36

Slovenská prezidentka sa na stretnutí s Rivlinom rozprávala predovšetkým o dôležitosti pamätať si históriu a o hodnotách.

Lászlo Sólymos

Demisia Sólymosa už bola doručená do prezidentského paláca

24.01.2020 20:16

Minister Sólymos podal demisiu po tom, ako sa v stredu zapojil v ázijskej reštaurácii v Bratislave do roztržky