Založ si blog

Ako sa z tieňového Pellegriniho stáva originálny Fico.

Ruky hore, gate dole! Ideme cez mesto! Toto bola naša detská riekanka, keď sme sa hrali na Nemcov a partizánov. Nemci boli zajatci, ktorých sme hnali cez mesto a v našich „partizánskych“ predstavách nám mávali zástupy ľudí, ktorí búrlivým potleskom oceňovali našu vojnovú statočnosť. Úloha zajatých Nemcov pripadla zvyčajne najmladším z nás, pretože my starší sme si chceli aspoň v tých predstavách vychutnať aplauz patriaci osloboditeĺom. Zajatci si museli stiahnuť gate ku kolenám a iba v trenírkach hrali vojnových zajatcov. A pochopiteľne museli mať zdvihnuté ruky, veď čo by to bolo za zajatých Nemcov, aby ich nemali nad hlavami ako symbol ich porážky a nášho víťazstva?!

Nový Smer, zodpovedná zmena! S takýmito kalerábmi, ktoré tlčú do hláv voličov, vyrazila do predvolebného boja(podľa mnohých názorov, ktoré mám možnosť čoraz častejšie počúvať v diskusiách medzi ľuďmi) organizovaná zločinecká skupina menom Smer-sociálna kleptokracia. Namiesto okukaných ksichtov vystrčili do popredia tieňového premiéra s jamkami na líčkach. Ten hranou, „všeobjímajúcou dobrotou“ chce presvedčiť, že on k tej skupine nepatrí a ocitol sa tam vlastne náhodou ako cestujúci, ktorý omylom nastúpil na zlý vlak. Nuž, normálny človek by naozaj musel mať IQ tesne pod úrovňou automatickej práčky, aby tomu uveril. Najmä ak hneď v závese za ním kandiduje predseda Fico a na 11. mieste Ľuboš Blaha. Človek, ktorý až natoľko nenávidí kapitalizmus, že si naplno užíva jeho výhody. Nákupmi v Rakúsku počínajúc a letom súkromným tryskáčom končiac! Je presne ten typ presvedčeného proletára, ktorý je ochotný za svoju pravdu položiť aj život! Samozrejme cudzí. „Zodpovedná zmena“ je aj Pellegríniho vyhrážanie sa protestujúcim dopravcom, ktorý chcú pritom iba jediné : Aby ich odroni a vagabudndi z vládneho zlepenca prestali okrádať! Chcú iba toto jediné! Je to veľa? Je normálne, aby vám niekto zdaňoval napríklad cestovné náhrady, ľudovo diéty? Tak nech šoférom rovno zoberú pri operácii 20% žalúdka a nemusia ich zdaňovať. Veď budú o 20% menej jesť! Pellegríni samozrejme nie je žiadna zmena. Smer, fungujúci ako klasická organizovaná zločinecká skupina si totiž ani žiadnu zmenu pripustiť nemôže. Pretože potom by to už nebol Smer. Ak včera, či dnes hrozil premiér šoférom priamo, či nepriamo zásahom polície, ak neuvoľnia blokované úseky ciest, potvrdil iba to, čo som napísal vyššie. Smer nikdy nerokuje, Smer iba diktuje a vyberá výpalné! Na problém sa vraj chce pozrieť komplexne! Komplexne sa mal naň možnosť pozerať 12 rokov, počas ktorých bol Smer hegemónom vládnej politiky! A on sa naň skutočne aj pozeral! Presnejšie napísané, on sa problému iba a len prizeral! Pellegrini nie je žiadna zmena a už ani len náhodou zodpovedná. Smer ovládajú staré kádre, ktorým pri slove zmena prebehne mráz aj po najutajeneších zákutiach ľudskej anatómie. Na rozdiel od Pellegriniho aj ostrieľaná bordel mama vie, že nemôže otvoriť nový nevestinec so starými radodajkami. Premaľovať fasádu a vymeniť nábytok jednoducho nestačí. A na zmenu radodajok proste na Súmračnej nie je vôľa, ani sila.

Takže v deň volieb budú musieť smeráci spustiť gate na pol žrde a zdvihnúť ruky.

Pôjdu totiž cez mesto.

Ako Robert Fico ďakoval mafii.

12.01.2020

A nie je to tak dávno. Dá sa povedať že sa to odohralo včera, najneskôr predvčerom. Keď Monika Jankovská, bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti(!), dostala pri potupnom odchode viac »

Mafia na štyri? Smer.

15.12.2019

Touto tajničkárskou otázkou sme odštartovali v našej krčme politologické, ekonomické, právnické, ideologické a idiotské hodnotenie činov, počinov a zločinov politikov v uplynulom týždni.. viac »

Generálna prokuratúra smeruje do exekúcie. Neuhradila faktúru za plyn.

01.12.2019

"Ak sa potvrdí, že vražda novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky bola motivovaná pomstou mafie za jeho články, rozpútam tu peklo"! Toto je voľný citát výroku generálneho prokurátora Jaromíra viac »

Lászlo Sólymos

Demisia Sólymosa už bola doručená do prezidentského paláca

24.01.2020 20:16

Minister Sólymos podal demisiu po tom, ako sa v stredu zapojil v ázijskej reštaurácii v Bratislave do roztržky

kačka, káčer, voda, vták, jazero, rybník

ZOO v Bojniciach preventívne zatvorili

24.01.2020 18:54, aktualizované: 19:05

V bojnickej zoologickej záhrade uhynula kačica. Test má ukázať, či bola nakazená vírusom vtáčej chrípky.

Pellegrini - Danko

SNS si vie v novej vláde predstaviť Smer, Most-Híd a KDH

24.01.2020 18:50

ĽSNS opisujú národniari ako stranu, ktorá má na kandidátke množstvo trestne stíhaných ľudí.