Založ si blog

Ako sa z tieňového Pellegriniho stáva originálny Fico.

Ruky hore, gate dole! Ideme cez mesto! Toto bola naša detská riekanka, keď sme sa hrali na Nemcov a partizánov. Nemci boli zajatci, ktorých sme hnali cez mesto a v našich „partizánskych“ predstavách nám mávali zástupy ľudí, ktorí búrlivým potleskom oceňovali našu vojnovú statočnosť. Úloha zajatých Nemcov pripadla zvyčajne najmladším z nás, pretože my starší sme si chceli aspoň v tých predstavách vychutnať aplauz patriaci osloboditeĺom. Zajatci si museli stiahnuť gate ku kolenám a iba v trenírkach hrali vojnových zajatcov. A pochopiteľne museli mať zdvihnuté ruky, veď čo by to bolo za zajatých Nemcov, aby ich nemali nad hlavami ako symbol ich porážky a nášho víťazstva?!

Nový Smer, zodpovedná zmena! S takýmito kalerábmi, ktoré tlčú do hláv voličov, vyrazila do predvolebného boja(podľa mnohých názorov, ktoré mám možnosť čoraz častejšie počúvať v diskusiách medzi ľuďmi) organizovaná zločinecká skupina menom Smer-sociálna kleptokracia. Namiesto okukaných ksichtov vystrčili do popredia tieňového premiéra s jamkami na líčkach. Ten hranou, „všeobjímajúcou dobrotou“ chce presvedčiť, že on k tej skupine nepatrí a ocitol sa tam vlastne náhodou ako cestujúci, ktorý omylom nastúpil na zlý vlak. Nuž, normálny človek by naozaj musel mať IQ tesne pod úrovňou automatickej práčky, aby tomu uveril. Najmä ak hneď v závese za ním kandiduje predseda Fico a na 11. mieste Ľuboš Blaha. Človek, ktorý až natoľko nenávidí kapitalizmus, že si naplno užíva jeho výhody. Nákupmi v Rakúsku počínajúc a letom súkromným tryskáčom končiac! Je presne ten typ presvedčeného proletára, ktorý je ochotný za svoju pravdu položiť aj život! Samozrejme cudzí. „Zodpovedná zmena“ je aj Pellegríniho vyhrážanie sa protestujúcim dopravcom, ktorý chcú pritom iba jediné : Aby ich odroni a vagabudndi z vládneho zlepenca prestali okrádať! Chcú iba toto jediné! Je to veľa? Je normálne, aby vám niekto zdaňoval napríklad cestovné náhrady, ľudovo diéty? Tak nech šoférom rovno zoberú pri operácii 20% žalúdka a nemusia ich zdaňovať. Veď budú o 20% menej jesť! Pellegríni samozrejme nie je žiadna zmena. Smer, fungujúci ako klasická organizovaná zločinecká skupina si totiž ani žiadnu zmenu pripustiť nemôže. Pretože potom by to už nebol Smer. Ak včera, či dnes hrozil premiér šoférom priamo, či nepriamo zásahom polície, ak neuvoľnia blokované úseky ciest, potvrdil iba to, čo som napísal vyššie. Smer nikdy nerokuje, Smer iba diktuje a vyberá výpalné! Na problém sa vraj chce pozrieť komplexne! Komplexne sa mal naň možnosť pozerať 12 rokov, počas ktorých bol Smer hegemónom vládnej politiky! A on sa naň skutočne aj pozeral! Presnejšie napísané, on sa problému iba a len prizeral! Pellegrini nie je žiadna zmena a už ani len náhodou zodpovedná. Smer ovládajú staré kádre, ktorým pri slove zmena prebehne mráz aj po najutajeneších zákutiach ľudskej anatómie. Na rozdiel od Pellegriniho aj ostrieľaná bordel mama vie, že nemôže otvoriť nový nevestinec so starými radodajkami. Premaľovať fasádu a vymeniť nábytok jednoducho nestačí. A na zmenu radodajok proste na Súmračnej nie je vôľa, ani sila.

Takže v deň volieb budú musieť smeráci spustiť gate na pol žrde a zdvihnúť ruky.

Pôjdu totiž cez mesto.

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

polícia, zatknutie

Božie mlyny, Očistec, Judáš. Polícia nemilosrdne, ako starozákonný boh

03.12.2020 07:45

Po rokoch zhovievavosti v štýle „skutok sa nestal“ chce polícia radšej pôsobiť ako starozákonný boh - nemilosrdne a bez zľutovania.

koronavírus, vakcína, Pfizer a BioNTech

ONLINE: Pandémia sa nekončí, očkovanie pribrzdí COVID-19 až po mesiacoch

03.12.2020 07:00, aktualizované: 07:28

Prudký nárast covidových infekcií bude pokračovať ešte mesiace, aj keď sa bude proti nim očkovať. Podľa WHO nebude vakcín dostatok na ich zabrzdenie.

matovič testovanie test

Matovič ide testovať školu, kam chodia jeho dcéry

03.12.2020 07:00

Berie to do vlastných rúk. Premiér chce pilotne otestovať školu, do ktorej chodia jeho dcéry. Jej spoluvlastníkom je majiteľ firmy, ktorá dodala antigénové testy na plošné testovanie.

Marihuana

Úrad OSN vyradil marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog

03.12.2020 06:30

Komisia OSN pre narkotiká vyradila marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog, na ktorom figurujú aj heroín a syntetické opioidy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1234300x
Priemerná čítanosť článkov: 4505x

Autor blogu

Kategórie