Založ si blog

Mafia na štyri? Smer.

Touto tajničkárskou otázkou sme odštartovali v našej krčme politologické, ekonomické, právnické, ideologické a idiotské hodnotenie činov, počinov a zločinov politikov v uplynulom týždni..

Pondelok. Jano lúštil krížovku, ktorá sa nejakým omylom nedostala do koša aj s novinami, v ktorých bola vytlačená. „Mafia na štyri“, zvolal, keď sa dostal do úzkych. „Smer“, zvolal nadšene Ďuso, keď predtým asi 10 razy urobil skúšku správnosti svojej odpovede prepočítavaním na prstoch pravej ruky. Zmýliť sa v číslovke nemohol, lebo onehdá nebol príliš pozorný pri pílení dreva na cirkulárke a tak vie na pravej ruky narátať už iba do štyroch. Einstenin protestoval, lebo podľa neho je Smer-sociálna demokracia a to je už podstatne viac písmen, ale Jano odmietol toto tvrdenie zapísať, lebo by sa mu nevošlo nielen do krížovky samotnej, ale ani do celých novín. Krížovku by musel rozšíriť o „odškodnenie klientov nebankovývh subjektov, diaľnicu do Košíc v roku 2010, emisie predané za pusu, Baštrnáka, Počiatkovu jachtu v Monaku a jeho a smerácky Tipos, nástenkový tender, Vážneho diaľničné mýto, Tomanovej sociálne podniky, Kaliňákovu štátnu cestovku na lety vládnym špeciálom do Vietnamu, Ficovu fľašku Coca-coly v gorilom brlohu a nespočet ďalších a ďalších podvodov, ktoré dokázala táto sociálna demokracia(Imro sa vždy tak mohutne a schuti smeje, keď počuje tento krycí názov mafie, že my nikdy neodoláme a pridávame sa hurónskym rehotom k nemu) napáchať počas svojej existencie.

Utorok. Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská podala demisiu. Imro povedal, že jej je škoda, lebo je nielen pekná, ale aj múdra. Ale asi aj trochu naivná, lebo ak si myslela, že zabráni smerákom v jej rezorte kradnúť, to je to isté, ako by africký šéfkuchár ľudožrútov z džungle chcel naučiť svojich stravníkov na brokolicu.

Streda. Američania oznámili, že Kočnera a jeho firmy pridali na Magnitského zoznam a tým sa ako prvý Slovák na tomto zozname zapísal do análov a dostal sa aj priamo do análu, ako nám vysvetlil náš tímlíder pre ekonomiku Ďuro. Karol povedal, že jemu by bolo aj tak jedno, ak by ho Američania sankcionovali, lebo on kreditku nepoužíva z prostých a praktických dôvodov, ktoré nám však odmietol vysvetliť. Tak sme všetci tipovali, že asi zabudol pin-kód…

Na súde v Pezinku začalo súdne konanie s Tiborom Rostasom pre trestný čin hanobenia národa a podobných „láskyplných“ skutkov. Na súd ho privezol autobus Harabiňák aj s jeho pohoničom Harabinom. A súčasne ho doprevádzal fanklub, ktorého IQ dosiahlo neuveriteľnú hodnotu 175 bodov!. Takže v priemere to bolo asi 15 na osobu, čo je tesne pod úrovňou automatickej práčky. Karol  navrhol, aby ďalšie pojednávanie bolo tiež v Pezinku, ale na inom mieste. Na Cajle. Aby sa vraj Rostasovým fanúšikom a fanynkám vytvorili vhodné podmienky na povzbudzovanie. Hlavného pohoniča Harabiňáka navyše poskytla drobná mrzutosť, lebo napriek svojmu predvolebnému kvíčaniu o právnom štáte a boji za vládu zákona bol prvý z politických strán, ktorému prišli na účet peniaze v rozpore so zákonom. Presnejšie vďaka porušenie zákona. A on ich musel nasr…ý(nasrdený) vrátiť odosielateľovi.

Štvrtok. Ex-premiér Fico sa posťažoval, že po chodbách Špeciálnej prokuratúry sa šíria reči, že ho treba za každú cenu zatvoriť. Imro sa iba nechápavo zamyslel a riekol: U nás to hovorí celý činžiak a nikto na tom nevidí nič čudné…

Piatok. Policajti zadržali a obvinili dvoch najznámejších magorov na Slovensku. Údajného novinára Daňa a neúdajného psychopata Vaskyho. Oboch za trestný čin nebezpečného vyhrážania a podobných „ľudomilných“činov. Daňov obhajca Michal Mandzák, známy už všeobecne ako dvorný právny zástupca vagabundov typu Kočner, pochopiteľne s obvinením nesúhlasí. Asi si myslí, že vyhrážať sa niekomu umlátením roxorovou tyčou je u nás natoľko bežné, že ho ani neperkvapí, keď s prekvapením zistí, že ho niekto práve týmto náradím zdemoluje trebárs na ulici.

Sobota. Tieňový premiér Pellegrini tvrdí, že 11. miesto pre Blahu na kandidátke Smeru je zdravý balans. Tak sme sa zhodli, že zdravý balans sa zďaleka nerovná zdravý rozum. Jano povedal, že keď je už Luboš balansom, tak porno film je umelecké dielo a obcovanie s kozou je prejav lásky k zvieratám. Toto jeho hodnotenie sme prijali bez diskusie. A bez balansu.

Nedeľa. Majte sa ako chcete. My sa máme zle, lebo krčmu nám otvoria až o 12…

Ruskí „mierotvorcovia“ sa pripravujú na ďalšiu misiu.

20.04.2021

V súlade so zvyklosťami ruskej imepriálnej politiky, sa aj dnes nazývajú ruské dobyvačné vojská mierotvorcovia, hoci tento názov je rovnako priliehavý, ako keby sme pedofila nazvali úprimným milovníkom detí, alebo feťákov, opilcov a násilníkov od Kotlebu či Mazureka kresťanmi, bojujúcimi za tradičnú rodinu. Ruskí „mierotvorcovia“sa chystajú pri [...]

Starosta Dvorov nad Žitavou gynekológom, primátor Žiaru nad Hronom neurochirurg.

28.03.2021

A obaja minimálne podpredsedovia Slovenskej akadémie vied pre virológiu a medicínu.. Takto nejako by mohla vyzerať budúcnosť Branislava Becíka a Petra Antala. A tak strašne aj naša. Aj jeden, aj druhý sa v posledných týždňoch „preslávili“tým, že hoci svoje vzdelanie ani náhodou nezískali v žiadnom medicínskom odbore a o žiadny z týchto oborov ani len [...]

Otvorený list Slovenskej advokátskej komore.

07.02.2021

Pôvodne som chcel svoj list začať oslovením „Vážené dámy, vážení páni“. Avšak vzhľadom na obsah ďalších riadkov by vyznelo toto oslovenie, ako nemiestna a absolútna irónia. Preto začnem neutrálne. Dámy a páni. V poslednej dobe sa až príliš často opakujú situácie, keď členovia Vašej Advokátskej komory na základe vlastných, ničím nepodložených [...]

Za ľudí / Veronika Remišová /

Za ľudí dementovala slová Pčolinského o odchode dvoch jej poslancov do KDH

27.09.2021 15:11

"Nikto nikam neodchádza...strana Za ľudí má 700 členov, riadne pracuje a predkladá konštruktívne a rozumné návrhy na zlepšenie Slovenska," zdôraznilo tlačové oddelenie strany.

Auto / Nehoda /

V okrese Lučenec si sadol za volant iba 15-ročný chlapec. Spôsobil nehodu, namerali mu 2,33 promile

27.09.2021 14:50

Chlapec bol po nehode so zraneniami prevezený do nemocnice.

Robert Fico

Remišová si nemyslí, že Sme rodina odíde z koalície. Zo situácie podľa nej ťaží hlavne Fico

27.09.2021 13:43

„Treba si uvedomiť, kto je naším partnerom, pretože my bojujeme proti systému, ktorý tu vytvorili práve Fico s Pellegrinim," uviedla líderka Za ľudí Remišová.

korčok

Korčok: Multilaterálny systém je v defenzíve, prehrávame všetci

27.09.2021 13:03

Hľadajú sa skôr individuálne ako spoločné riešenia a výsledkom je to, že prehrávame všetci, uviedol minister zahraničných vecí Ivan Korčok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 277
Celková čítanosť: 1296888x
Priemerná čítanosť článkov: 4682x

Autor blogu

Kategórie