Založ si blog

Práve sa odohral zlomový okamžik pred voľbami!

Stalo sa to v našej krčme a tým aj začínam opis posledných udalostí, ktoré otriasli naším klubom.

Piatok. Odštartovali sme diskusiu k prezidentským voľbám a hodnotili šance jednotlivých kandidátov.. A vtedy sa to udialo! Karol zaspal na stoličke pri predvolebnej agitácii Einsteina a potom ako sa mu prisnilo, že  prezidentom sa stal Martin Daňo, strhol sa, spadol spadol zo stoličky a zlomil si ruku. Proste zlomový predvolebný okamžik. Imro povedal, že on na rozdiel od Einsteina nebude voliť žiadneho grázla, tak tipujeme, že jeho favoritom bude žena.

Sobota. Pozreli sme si video, na ktorom Harabin imitiuje tanec, ktorý mal pripomínať kazačok.  Paľo povedal, že skôr ako kazačok mu to pripominalo spartakiádu  seniorov 80+. Koniec koncov, video sme sa rozhodli zverejniť, aby ste mohli posúdiť, či má Paľo pravdu. https://www.youtube.com/watch?v=VVxiPKWd8XE

Nedeĺa. Einstein sa po dennej absencii vrátil a oznámil nám definitívne rozhodnutie o svojej voľbe. Bude vraj voliť Štefana, ale nechcel nám prezradiť jeho priezvisko. Iba Ďuso povedal, že „vedel som o tebe, že si tupozraký a teraz už vieme, že si aj tupohlavý. To prvé sa dá liečiť, to druhé je už beznádejné“.

Pondelok. Mišo doniesol senzačnú správu. „Dnes ráno som videl poslanca Ľuboša, milovníka marxistických zločincov a zločinov. Naživo“! Všetci sme mu samozrejme závideli. Veď stretnúť naživo Ľuboša, je sen každého z nás! Napríklad Jožo,vždy keď počuje čo Ľuboš najnovšie povedal, iba zasnene mrmle: „Teba by som chcel raz stretnúť naživo. Niekde na odľahlom mieste“… Nejde nám do hlavy prečo práve Ľuboša, ale hlavne prečo na odľahlom mieste? Veď vieme, že Jožo je na ženy… Napokon sme však Mišovi aj tak nezávideli, lebo nám objasnil miesto a čas stretnutia s Ľubošom . Bolo to vraj ráno doma, keď vykonával malú potrebu. Akurát nevieme, či si s ním podal aj ruku….

Utorok. Einstein, ktorý je v poslednej dobe politicky mimoriadne aktívny na rozdiel od svojho mobilu, ktorý mu vypli kvôli nezaplatenej faktúre, doniesol ďalšiu šokujúcu zvesť. „Za tou ženou, ktorá kandiduje za prezidentku, je Soros. Povedala mi to moja suseda, ktorej neter robí v Bratislave a jej kamarátka má strýka z Uble, ktorý to počul na vlastné uši večer v krčme“! Po takomto hutnom argumente zo skutočne hodnoverného informačného zdroja sme už iba nevedeli pochopiť, ako sa mohol Soros dostať večer do krčmy v Ubli, keď posledný autobus tam ide zo Sniny o štvrtej poobede? Karol driemajúci na svojej obľúbenej stoličke pri osviežovacom pulte výhražne zamrmlal smerom k Einsteinovi : „Mám sádru na ľavej ruke, ale som pravák“! Einstein, ktorý mal už v minulosti s Karolom nejakú drobnú nezhodu pri ktorej si zlomil sánku, na úteku medzi dverami ešte stihol zvolať, že sme idioti a zmizol. My sme sa na seba začali po tejto výčitke nedôverčivo pozerať a tipovali sme, kto z nás je tajným členom Smeru, ĽSNS, alebo Štefanovým voličom…

Streda. Neudialo sa vôbec nič, lebo v krčme maľovali. Ďalšie správy keď maľovka uschne.

.

 

V každom z nás drieme nejaký úchyl.

10.10.2019

Vyhlásil Karol v našej krčme tesne predtým, ako sme začali politologický rozbor udalostí uplynulých dní. 1 október. Štefan Harabin počas pracovnej doby uskutočnil tlačovku, na ktorej oznámil viac »

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

08.10.2019

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej viac »

Splodil ju Harabin, adoptoval si ju Smer. Monika Jankovská.

05.10.2019

Hovorí sa, že akýkoľvek slabý štát je silnejší, ako akákoľvek silná mafia. Zdá sa, že toto tvrdenie vôbec nemusí platiť absolútne. Najmä ak sa vlastníctvom mafie stal samotný štát.Nie viac »

Ukrajina / vojak /

Plán na stiahnutie ťažkých zbraní na východe Ukrajiny zostal na mŕtvom bode

15.10.2019 20:28

Zástupcovia separatistov, Ukrajiny a Ruska v kontaktnej skupine totiž nenašli na utorňajšom kole rozhovorov v bieloruskej metropole Minsk spoločnú reč.

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.

Gábor Gál / minister spravodlivosti /

Začne Gál disciplinárky voči sudkyniam?

15.10.2019 19:00

Sudkyne Jankovská a Maruniaková čelia podozreniam, že v súdnych sporoch konali v prospech Mariana Kočnera, ktorý je obvinený z viacerých ekonomických trestných činov a objednávky vraždy.

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.