Založ si blog

Čaputová nemá podľa Smeru skúsenosti. S telefonovaním do Talianska?

Vedúci Pellegríni a jeho zástupca v krúžku šikovných a lepkavých rúk Raši podrobili prezidentskú kandidátku Zuzanu Čaputovú „zdrvujúcej“kritike. Vraj má málo skúseností a je ako nepopísaný papier, ktorý neváhal na ilustráciu vytiahnuť v televíznej diskusii Raši na kameru. No a to je práve to, čím sa odlišuje od Smeru a zároveň základný problém smerákov. Čaputovej skúsenosti sú podľa nich výlučne „motaním sa okolo akejsi skládky v Pezinku“. Takže si to zosumarizujme. To „motanie sa“ Čaputovej zabránilo výstavbe skládky odpadu takmer priamo v centre Pezinka! Celá príprava tohoto obludného útoku na kvalitu života Pezinčanov boila v réžii dvoch smerákov Manovcov! Čaputová napokon ako právna zástupkyňa občanov združených v zoskupení „Skládka nepatrí do mesta“ uspela na Ústavnom súde. A smerákom možno prvý raz cvakli naprázdno tesáky!

Zaujímavá na celej veci je paralela s podobnými prípadmi v zahraničí. Napríklad v Taliansku, kde predovšetkým na juhu krajiny a na ostrove Sicília bohatla mafia na nelegálnych skládkach s odpadom nielen biologického, ale aj stavebného materiálu. A chemického nevynímajúc. Keď sa pozrieme na nedávno zatknutého talianskeho mafiána Vadalu, jeho úzke väzby na politikov Smeru, spoločné fotografie bossa mafie Vadalu s bossmi Smeru, na ktorých všetci žiaria spokojnosťou a šťastím, človek samozrejme začína uvažovať, či im know-how a s ním spojené skúsenosti neponúkol niekto z juhu Talianska. Ak navyše talianske médiá zverejnili informáciu, podľa ktorej expremiér Fico a ďalší smeráci opakovane telefonovali s Vadalom. „Rozhovory sa niesli v priateľskom duchu“, zdôraznili talianski novinári. „V priateľskom duchu“, zdôrazňujem aj ja.

Takže ak by sme ku „neskúsenostiam“ Zuzany Čaputovej pristupovali takto, tak potom je skutočne neskúsená. Nepozná telefonickú predvoľbu +39. Taliansko. Na rozdiel od množstva smerákov na čele s ich predsedom. Ale túto neskúsenosť jej všetci slušní ľudia vo voľbách veľmi radi odpustia.

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.