Založ si blog

Robo bol v nevestinci, ale za neveru to nepovažuje.

Minulý týždeň začal v našej krčme pomerne razantne. Einstein hneď v pondelok oznámil bombastickú správu : „Budem voliť za prezidenta Harabína“. Jeho rozhodnutie sme zobrali mlčky na vedomie, iba Imro povedal : „Poznám desiatich ľudí, ktorí podpísali Harabínovi prezidentský hárok. Ale chcel by som spoznať osobne aj tých zvyšných 14 990. Fakt by som ich chcel spoznať“. Čo tým myslel nevieme, lebo Imro je tajuplný ako kastelán tajomného hradu v Karpatoch. Jožo, ktorý nikdy nechce zaostať, vytasil zase svojho favorita: Ja budem voliť Maroša Kšeftoviča. Šefčoviča, snažil sa ho oparviť Imro. Nie, Kšeftoviča! Trval na svojom Jožo. Ani tu sme netušili, o čo vlastne ide, ale keďže vieme, že Jožo je veĺmi na peniaze, tak šípi v Šefčovičvovej kandidatúre nejaký kšeft. Karol iba podotkol, že ak je Šefčovič nezávislý kandidát, tak nechápe, prečo visí na šnúrke smeráckych gatí? Ďalší, koho Šefčovičova potešila bol Robo a hneď sa zapojil do predvolebného boja svojím príbehom. „Keď to vezmeme z pohľadu morálky, ten Šefčovič je vlastne skvelý kandidát. Hovorí o sebe, že je nezávislý kandidát. Podpisy na prezidenta mu dali poslanci Smeru. Kampaň mu platí tiež Smer, za Smer je eurokomisár už asi desiaty raz, ani nevieme pre akú oblasť, na mítingy MDŽ chodí s Ficom, Takže čo môže byť väčším dôkazom nezávislého kandidáta ako toto? Najmä ak to sám tvrdí?! A nech si tu teraz nikto neotvorí hubu, že to tak nie je! Ja som napríklad bol asi pred 10 rokmi v nevestinci. Ale keďže tamojší relaxačný pobyt som si neplatil sám, ale platil mi ho kamarát, tak som sa predsa nemohol dopustiť manželskej nevery, z ktorej ma po prevalení prú…u obviňovala moja stará! Veď peniaze boli kamarátove, bordel bohvie koho a meno dievčiny bolo a zostalo dodnes anonymné! Tak prečo by som mal uplatňovať na Šefčoviča iný meter? Prachy zo Smeru, podpisy tiež, tak ako by sa mohol spreneveriť napríklad slušnosti? Veď tú funkciu si chce užívať za cudzie peniaze! Presne ako ja tú slečnu!“

Po tomto ohnivom diskusnom príspevku sme na hodinu prerušili volebnú diskusiu a nastolili volebné moratórium. Na rokovaní nášho predsedníctva sme jednohlasne dospeli k názoru, že tá slečna z nevestinca bola predsa len o poznanie charakternejšia ako smerácky prezidentský kandidát. Ona totiž dala do celého kšeftu iba istú časť svojho tela, kým Šefčovič sa do neho vložil celý. Aj s hrebíčkami na MDŽ.

 

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.