Založ si blog

Neveriteľné! Najviac drog na Slovensku užívajú dôchodcovia!

Najprv si v skratke objasníme, čo to vlastne droga, alebo omamná látka je. Vedeká literatúra ich všeobecne charakterizuje nasledovne:

„Droga je psychotropná látka, ktorej používanie môže viesť k drogovej závislosti. Drogy ovplyvňujú myseľ, vôľu, úsudok a konanie, čo môže vyvolať závislosť, tiež známu ako návyk. Drogy sú prítomné vo všetkých spoločenských vrstvách. Ich konzumácia sa často spája s celkovým nepokojom a stratou sebadôvery, nedostatkom sebavedomia, a opakovaná konzumácia vedie k vytvoreniu závislosti a strate súdnosti a zmyslu pre realitu.

Prvá mohutná vlna drogovej závislosti sa na Slovensku prevalila predovšetkým v rokoch 1994-1998. Nebol to kokaín, pervitín, hašiš, ani heroín. Nazývala sa Mečiar. Vo volebných miestnostiach ju užilo neuveriteľné množstvo predovšetkým dôchodcov. Vyvolala v nich ilúziu, že jej požitím sa zo Slovenska stane druhé Švajčiarsko a „nikto nebude musieť nič robiť a všetci sa budú mať lepšie ako tí iní“. Potom prišiel rok 2006 a takmer tí istí užívatelia psychotroponej látky s názvom Mečiar, prešli na inú omamnú látku. Má názov Fico a dokázali z nej za volebnou plentou dokonca tri krát užiť takmer konské dávky. Vyvolala v nich halucinácie, že dostanú nazad peniaze, často celoživotné úspory, ktoré im cez rôzne BMG Investy ukradli počas užívania drogy Mečiarovi díleri. Alebo že budú za vnúčikom do Košíc z Bratislavy, alebo opačne cestovať už v roku 2010 po diaľnici. Stále veria aj tomu, že vlaky „zadarmo“sú naozaj zadarmo a neplatia ich cez zvýšené odvody, dane a pokuty pomaly už aj za špinavé topánky, neučesanú ofinu, či nevľúdny pohľad práve ich deti, alebo vnuci. Veria vďaka jej účinkom aj tomu, že Váhostav nevytunelovali domáci, rýdzo slovenskí banditi, ale nejakí, v Amerike skrytí netvori. Rovnako ako tomu, že ľudia pred rokom nevyšli do ulíc preto, že chceli a chcú urobiť prietrž vláde mafie, ale preto, že ich tam poslal George Soros. Veria aj tomu, že eurofondy do poľnohospodárstva neukradli rôzne slovenské Roškové, ale akási čierna ruka z Bruselu. Neveria však tomu, že na lekára nečakajú už hodinu, ale 5, že za lieky už nedoplácajú mesačne 50, ale 150€, za elektrinu, plyn a nájomné platia každý rok o 10% viac. Vlastne tomu veria, ale drogy Mečiar, Fico, či Danko a Bugár im vraví, že za to môže niekto iný.

Každý drogový narkobarón sa snaží inovovať ponúkaný sortiment a preto modifikuje svoju produkciu. Najnovšie im ako drogu predkladá prezidentského kandidáta Šefčoviča, ktorý vraj s jeho biznisom nemal nikdy nič spoločné a nikdy nebol vlastne ani členom partie dílerov. Napriek tomu, že je ním dodnes.

Ale najnebezpečnejšia droga dneška sú Harabín a Kotleba. Tá sa dá užiť iba raz, preotože po jej aplikácii už nikdy žiadnu inú nedostanete. Poznáme ju z dejín aj pod menom Lenin, Stalin, Hitler, Mussolini, Gotwwald, Pol Pot a podobne.

Takže moji milí (nielen)dôchodcovia. Predtým, ako vložíte volebný lístok do obálky si veľmi dobre rozmyslite, koho meno na ňom bude. Lebo ak použijete tie so spomínanými priezviskami, môže to byť posledná dávka nielen pre vás, ale paradoxne predovšetkým pre vaše deti a vnúčatá.

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.