Založ si blog

Bordel v armáde, bordel na železnici, bordel v školstve. Nominanti SNS v akcii.

Po chvíľke pokoja sa zase roztrhol rýchlik smerujúci z Košíc do Bratislavy. Národný dopravca(podľa Danka)vyrába jeden prú…r za druhým. Zatiaľ bez obetí na ľudských životoch. Figúrka menom Éršek v kresle ministra dopravy bude po tisíci raz žiadať vysvetlenie od manažérov železníc a tí ho tisíc prvý raz pošlú do … Éršekov politruk Béla bude mekotať o potrebe vyvodenia osobnej zodpovednosti a to bude tak všetko. Lebo nie Arpi báči, ale Danko je najvyšší boss národného dopravcu a onedlho možno národného popravcu. Megalománia a osprosťovanie voličov Slovákmi z povolania a hlavne z povaľovania, totiž nemá hraníc. Všetci sa smejeme z jeho blúznenia o Národnom leteckom dopravcovi, ale to tiež bude téma, ktorá sa nedá obísť. Najmä ak sú voľby pred dverami. Takže ak uvidíte letieť nad záhradou žltý čmeliak, ktorý kedysi poprašoval družstevné lány, teraz tomu tak nebude. Jedná sa totiž o prvú linku národného leteckého giganta na trase Bratislava-Revúca a späť. Bez medzipristátia. Dokonca aj bez pristátia v Revúcej. Lebo po prvé, nie je tam kam sadnúť a po druhé o to ani nejde. Ide iba o to, aby boli pri tom televizne štáby. Aspoň ten z RTVS, ktorý tam vyšle Predsedov lokaj.

O bordeli v armáde snáď netreba hovoriť. Stačí si uvedomiť, že jej chýba 4 000 vojakov! Dôvod je prostý a uvedomí si ho každý, kto nie je sprostý. Ak totiž nakúpite kanóny ktoré nepotrebujete a nemá ich ani kto obsluhovať(!), ak nakúpite stíhačky, do ktorých nemáte pilotov a nakúpite transportéry, ktoré budú 2 razy drahšie ako iné porovnateľné a tiež do nich nemáte obsluhu, tak peniaze ktoré ste prehajdákali, alebo priamo ukradli, musia niekde chýbať. Napríklad na slušné výplaty vojakov ktorí ešte slúžia dnes. O tých, ktorí by mohli prísť a slúžiť, ale neprídu a slúžiť nebudú práve pre bordel a biedu ktorá tam panuje, ani nehovoriac.

Školstvo a veda, ktoré by mali byť výkladnou skriňou každej spoločnosti vedie ďalší káder SNS, Lubyová. Tá od nástupu do svojej funkcie iba zahládza chystané, alebo dokonané podvody v rezorte. A robí advokátku svojmu kápovi za rigorózku. Stačí si ešte spomenúť na peniaze z eurofondov, rozdelené do jednotlivých garáží a bludný kruh snsáckych podvodov sa uzatvára.

Proste : Odborne, hrdo, slušne!

V každom z nás drieme nejaký úchyl.

10.10.2019

Vyhlásil Karol v našej krčme tesne predtým, ako sme začali politologický rozbor udalostí uplynulých dní. 1 október. Štefan Harabin počas pracovnej doby uskutočnil tlačovku, na ktorej oznámil viac »

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

08.10.2019

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej viac »

Splodil ju Harabin, adoptoval si ju Smer. Monika Jankovská.

05.10.2019

Hovorí sa, že akýkoľvek slabý štát je silnejší, ako akákoľvek silná mafia. Zdá sa, že toto tvrdenie vôbec nemusí platiť absolútne. Najmä ak sa vlastníctvom mafie stal samotný štát.Nie viac »

Most Strazske

Padajúci most v Strážskom možno zbúrajú

15.10.2019 22:09

Okamžite bol uzatvorený pre automobilovú dopravu a odborníci musia zistiť rozsah jeho poškodenia. Vylúčené nie je ani jeho zbúranie a postavenie nového.

Sýria / vojak / vojaci /

Ministri obrany Ruska a USA diskutovali o situácii v Sýrii

15.10.2019 21:44

Ruský minister obrany Sergej Šojgu diskutoval so svojím americkým rezortným kolegom Markom Esperom o otázkach spoločného záujmu v kontexte situácie v Sýrii".

Ukrajina / vojak /

Plán na stiahnutie ťažkých zbraní na východe Ukrajiny zostal na mŕtvom bode

15.10.2019 20:28

Zástupcovia separatistov, Ukrajiny a Ruska v kontaktnej skupine totiž nenašli na utorňajšom kole rozhovorov v bieloruskej metropole Minsk spoločnú reč.

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.