Založ si blog

Bordel v armáde, bordel na železnici, bordel v školstve. Nominanti SNS v akcii.

Po chvíľke pokoja sa zase roztrhol rýchlik smerujúci z Košíc do Bratislavy. Národný dopravca(podľa Danka)vyrába jeden prú…r za druhým. Zatiaľ bez obetí na ľudských životoch. Figúrka menom Éršek v kresle ministra dopravy bude po tisíci raz žiadať vysvetlenie od manažérov železníc a tí ho tisíc prvý raz pošlú do … Éršekov politruk Béla bude mekotať o potrebe vyvodenia osobnej zodpovednosti a to bude tak všetko. Lebo nie Arpi báči, ale Danko je najvyšší boss národného dopravcu a onedlho možno národného popravcu. Megalománia a osprosťovanie voličov Slovákmi z povolania a hlavne z povaľovania, totiž nemá hraníc. Všetci sa smejeme z jeho blúznenia o Národnom leteckom dopravcovi, ale to tiež bude téma, ktorá sa nedá obísť. Najmä ak sú voľby pred dverami. Takže ak uvidíte letieť nad záhradou žltý čmeliak, ktorý kedysi poprašoval družstevné lány, teraz tomu tak nebude. Jedná sa totiž o prvú linku národného leteckého giganta na trase Bratislava-Revúca a späť. Bez medzipristátia. Dokonca aj bez pristátia v Revúcej. Lebo po prvé, nie je tam kam sadnúť a po druhé o to ani nejde. Ide iba o to, aby boli pri tom televizne štáby. Aspoň ten z RTVS, ktorý tam vyšle Predsedov lokaj.

O bordeli v armáde snáď netreba hovoriť. Stačí si uvedomiť, že jej chýba 4 000 vojakov! Dôvod je prostý a uvedomí si ho každý, kto nie je sprostý. Ak totiž nakúpite kanóny ktoré nepotrebujete a nemá ich ani kto obsluhovať(!), ak nakúpite stíhačky, do ktorých nemáte pilotov a nakúpite transportéry, ktoré budú 2 razy drahšie ako iné porovnateľné a tiež do nich nemáte obsluhu, tak peniaze ktoré ste prehajdákali, alebo priamo ukradli, musia niekde chýbať. Napríklad na slušné výplaty vojakov ktorí ešte slúžia dnes. O tých, ktorí by mohli prísť a slúžiť, ale neprídu a slúžiť nebudú práve pre bordel a biedu ktorá tam panuje, ani nehovoriac.

Školstvo a veda, ktoré by mali byť výkladnou skriňou každej spoločnosti vedie ďalší káder SNS, Lubyová. Tá od nástupu do svojej funkcie iba zahládza chystané, alebo dokonané podvody v rezorte. A robí advokátku svojmu kápovi za rigorózku. Stačí si ešte spomenúť na peniaze z eurofondov, rozdelené do jednotlivých garáží a bludný kruh snsáckych podvodov sa uzatvára.

Proste : Odborne, hrdo, slušne!

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

Donald Trump

Hospitalizovali mladšieho brata Donalda Trumpa

14.08.2020 19:50

Mladšieho brata amerického prezidenta Donalda Trumpa hospitalizovali v nemocnici v New Yorku.

Lukašenko, demonštrácia

Som živý a doma, hovorí Lukašenko. Opozícia chce odovzdanie moci

14.08.2020 19:19

Lukašenko sa snaží hasiť vlnu protestných štrajkov aj poukazovaním na to, že zastavenie výroby hrá do karát iným štátom.

bielorusko protest

Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku, Korčok hovorí o sankciách

14.08.2020 19:05

Ministri zahraničných vecí EÚ sa zhodli, že začnú pracovať na presne cielených sankciách voči predstaviteľom režimu Alexandra Lukašenka.

Virus Outbreak-No-Mask Weddings

Chorvátsko červenie, nad Jadranom sa zmráka

14.08.2020 18:36

Pre Rakúšanov, Talianov a Srbov, ktorí by chceli dovolenkovať v Chorvátsku, už na koronavírusovom semafore svieti červená, Slovinsko podobný krok zvažuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1210938x
Priemerná čítanosť článkov: 4419x

Autor blogu

Kategórie