Založ si blog

Bordel v armáde, bordel na železnici, bordel v školstve. Nominanti SNS v akcii.

Po chvíľke pokoja sa zase roztrhol rýchlik smerujúci z Košíc do Bratislavy. Národný dopravca(podľa Danka)vyrába jeden prú…r za druhým. Zatiaľ bez obetí na ľudských životoch. Figúrka menom Éršek v kresle ministra dopravy bude po tisíci raz žiadať vysvetlenie od manažérov železníc a tí ho tisíc prvý raz pošlú do … Éršekov politruk Béla bude mekotať o potrebe vyvodenia osobnej zodpovednosti a to bude tak všetko. Lebo nie Arpi báči, ale Danko je najvyšší boss národného dopravcu a onedlho možno národného popravcu. Megalománia a osprosťovanie voličov Slovákmi z povolania a hlavne z povaľovania, totiž nemá hraníc. Všetci sa smejeme z jeho blúznenia o Národnom leteckom dopravcovi, ale to tiež bude téma, ktorá sa nedá obísť. Najmä ak sú voľby pred dverami. Takže ak uvidíte letieť nad záhradou žltý čmeliak, ktorý kedysi poprašoval družstevné lány, teraz tomu tak nebude. Jedná sa totiž o prvú linku národného leteckého giganta na trase Bratislava-Revúca a späť. Bez medzipristátia. Dokonca aj bez pristátia v Revúcej. Lebo po prvé, nie je tam kam sadnúť a po druhé o to ani nejde. Ide iba o to, aby boli pri tom televizne štáby. Aspoň ten z RTVS, ktorý tam vyšle Predsedov lokaj.

O bordeli v armáde snáď netreba hovoriť. Stačí si uvedomiť, že jej chýba 4 000 vojakov! Dôvod je prostý a uvedomí si ho každý, kto nie je sprostý. Ak totiž nakúpite kanóny ktoré nepotrebujete a nemá ich ani kto obsluhovať(!), ak nakúpite stíhačky, do ktorých nemáte pilotov a nakúpite transportéry, ktoré budú 2 razy drahšie ako iné porovnateľné a tiež do nich nemáte obsluhu, tak peniaze ktoré ste prehajdákali, alebo priamo ukradli, musia niekde chýbať. Napríklad na slušné výplaty vojakov ktorí ešte slúžia dnes. O tých, ktorí by mohli prísť a slúžiť, ale neprídu a slúžiť nebudú práve pre bordel a biedu ktorá tam panuje, ani nehovoriac.

Školstvo a veda, ktoré by mali byť výkladnou skriňou každej spoločnosti vedie ďalší káder SNS, Lubyová. Tá od nástupu do svojej funkcie iba zahládza chystané, alebo dokonané podvody v rezorte. A robí advokátku svojmu kápovi za rigorózku. Stačí si ešte spomenúť na peniaze z eurofondov, rozdelené do jednotlivých garáží a bludný kruh snsáckych podvodov sa uzatvára.

Proste : Odborne, hrdo, slušne!

Čakanie na ruského Stauffenberga, alebo Brutusa?

21.03.2023

Písal sa rok 1944 a skupina nemeckých dôstojníkov v snahe ukončiť vojnu a zabrániť totálnemu zničeniu Nemecka spáchala atentát na Adolfa Hitlera. Bombu k jeho nohám mal na porade vo Vlčom hniezde umiestniť práve Stauffenberg. Hitler zázrakom prežil a rozpútal krvavé orgie, ktoré zasiahli množstvo sprisahancov a ich rodín. Nemecko však nakoniec tak, či onak utrpelo [...]

Brat za brata!

23.02.2023

Inšpirovaní touto čud(r)áckou skupinou slovenských vlastencov, Vlastičiek a vlastníkov napríklad hotelov v Karibiku, sme sa v našej krčme rozhodli nielenže podporiť ich aktivity, ale dokonca rozšíriť toto ich hnutie. Tak sme si založili organizáciu Brat za brata, sestra za sestru, sesternica za sesternicu, bratranec za bratranca, sestrička za primára a primár za vrchnú [...]

Od boľševizmu k nacizmu. Život a dielo Ľuboša Blahu, život a dielo Smeru.

22.02.2023

Ľuboš Blaha, kedysi absolútne bezvýznamný poslanecký asistent ešte bezvýznamnejšieho poslanca za komunistickú stranu, vycítil správne svoju šancu. Hneď ako preveksloval do Smeru, začal po krátkej epizóde so svojím sociálnym cítením prezentovať svoje postoje ku Covidu, k očkovaniu a teraz predovšetkým k vojne na Ukrajine. Stal sa miláčikom konšpiračných webových [...]

Diaľnica / Cesta / Autá / Premávka /

Duch diaľnic. 80-ročný „Nonno Sprint“ jazdil na Fiate Punto dva roky zadarmo

01.04.2023 10:04

Jazdil tesne za vozidlami v pruhu vyhradenom pre zákazníkov s predplateným mýtnym a prešiel bránou skôr, ako sa spustila závora.

SR Košice KVP MHD zastávky prístrešky odstránenie KEX

Košická MHD zavádza historický lístok. Cestujúcich čaká aj dôležitá zmena

01.04.2023 09:35

Do ponuky pribudne aj akciový cestovný lístok pre návštevníkov kultúrnych, športových a iných podujatí v meste.

Krisztián Forró, Ide o pravdu

Forró z Aliancie v Ide o pravdu: Ľudia volili zmenu, tá nevyšla. Chceme dobre fungujúce regióny

01.04.2023 09:35

Je pre nás dôležité, aby sa ľudia vedeli uplatniť v regiónoch, kde žijú a neodchádzali odtiaľ, hovorí Kristián Forró, šéf strany Aliancia - Szövetség.

Zuzana Čaputová prezidentka

Prezidentka avizuje, že Matovičových 500 eur za voľby nepodpíše

01.04.2023 09:08

Financie chýbajú vo viacerých oblastiach a je potrebné starostlivo zvážiť ich cielené poskytovanie, mieni prezidentka.