Založ si blog

Vďaka Dankovmu zákonu príde slovenský hokej o najvýznamnejšieho sponzora.

Zdaňovanie obchodných reťazcov z dielne predsedu SNS Andreja Danka je hlúpe samo o sebe a tak ako každá volovina vymyslená politikom jeho rangu, bude mať množstvo dopadov nielen na spotrebiteľov, ktorí túto daň zaplatia vo vyšších cenách, ale aj sekundárne nežiadúce účinky. Napríklad pre slovenský hokej, ktorý má generálneho partnera obchodný reťazec Kaufland. SNS nikdy od roku 1990 nedokázala urobiť pre našu krajinu nič pozitívne. Nič. Jej žitím a bytím sa tiahnu ako smrad z kafilérie podvody práve na tých, ktorými sa najviac oháňajú. Na občanoch Slovenska. Slovo vlasť si totiž vysvetlili a stále vysvetľujú tak, že je odvodené od slova vlastniť. A ak chce sns-ák niečo vlastniť, proste to ukradne. Inak tomu nie je ani so spomínaným zákonom, ktorého cieľom navonok má byť podpora slovenských poľnohospodárov. V skutočnosti drvivá väčšina z jeho 100 miliónového výťažku skončí na súkromných kontách. A my môžeme hádať, komu tie kontá patria. Vlastne ani nemusíme. Danko pri svojom často skutočne až nezrozumiteľnom breptaní, cumľovaní kapitánskych výložiek, či teatrálnom vypravovaní vlakov národného dopravcu, ktoré sa kazia už častejšie ako sovietske mlynčeky na kávu, udiera navonok na strunu „lásky k národu“, v skutočnosti však iba pomáha nárastu obezity účtov „národniarskych“ nominantov v zahraničných bankách. V Karibiku, či v juhovýchodnej Ázii.

„Vďaka“za to, že slovenská hokejová reprezentácia príde o dôležitého sponzora, patrí Dankovi osobne a rovnakým dielom samozrejme poslancom vládnej kamarily, ktorí za túto hlúposť zdvihli ruku. Pretože ak vám zlodej vykradne a vybieli komoru, ťažko potom môžete pomôcť tým, ktorí to na svoje prežitie potrebujú. Napríklad slovenský mládežnícky hokej,

A pre úplnosť prikladám oznam poslancov, vďaka ktorým budeme platiť za potraviny viac a súčasne ich zásluhou budú vaše deti, alebo vnuci, korčuľovať na štadiónoch podstatne menej.

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=41231

Sú členovia disiplinárneho senátu Súdnej rady spolupáchatelia Jankovskej, alebo musia vrátiť diplomy? Alebo oboje?

18.10.2019

Neuveriteľné, čo všetko je možné v slovenskom súdnictve, resp. v jeho časti. Disciplinárny senát strčil hlavu do piesku v prípade bývalej štátnej tajomníčky Jankovskej. Vraj a teraz sa viac »

V každom z nás drieme nejaký úchyl.

10.10.2019

Vyhlásil Karol v našej krčme tesne predtým, ako sme začali politologický rozbor udalostí uplynulých dní. 1 október. Štefan Harabin počas pracovnej doby uskutočnil tlačovku, na ktorej oznámil viac »

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

08.10.2019

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej viac »

vojaci

Pri výcviku hodu granátom sa v Česku zranili traja vojaci

21.10.2019 22:17

Jeden z vojakov bol zranený ťažko, jeho stav je už stabilizovaný.

peniaze, eurá, kalkulačka

Záporné úroky zdevastujú úspory

21.10.2019 22:00

Úspory nad stotisíc eur má v najväčších domácich bankách každý desiaty klient. Prípadné záporné úroky môžu ľuďom okresať usporené finančné zdroje.

okresny sud bratislava I.,  krajsky sud v bratislave

Threema: Kočner si vymenil šesťtisíc správ so sudcom Sklenkom

21.10.2019 21:03

Kočner zháňal informácie údajne aj na Najvyššom súde priamo od podpredsedníčky Jarmily Urbancovej.

GANC ganz

Netanjahu vrátil mandát na zostavenie vlády, poverenie dostane Ganc

21.10.2019 19:45

Izraelský premiér vrátil prezidentovi poverenie po tom, ako neuspel so snahami o sformovanie novej parlamentnej väčšiny.