Založ si blog

Vďaka Dankovmu zákonu príde slovenský hokej o najvýznamnejšieho sponzora.

Zdaňovanie obchodných reťazcov z dielne predsedu SNS Andreja Danka je hlúpe samo o sebe a tak ako každá volovina vymyslená politikom jeho rangu, bude mať množstvo dopadov nielen na spotrebiteľov, ktorí túto daň zaplatia vo vyšších cenách, ale aj sekundárne nežiadúce účinky. Napríklad pre slovenský hokej, ktorý má generálneho partnera obchodný reťazec Kaufland. SNS nikdy od roku 1990 nedokázala urobiť pre našu krajinu nič pozitívne. Nič. Jej žitím a bytím sa tiahnu ako smrad z kafilérie podvody práve na tých, ktorými sa najviac oháňajú. Na občanoch Slovenska. Slovo vlasť si totiž vysvetlili a stále vysvetľujú tak, že je odvodené od slova vlastniť. A ak chce sns-ák niečo vlastniť, proste to ukradne. Inak tomu nie je ani so spomínaným zákonom, ktorého cieľom navonok má byť podpora slovenských poľnohospodárov. V skutočnosti drvivá väčšina z jeho 100 miliónového výťažku skončí na súkromných kontách. A my môžeme hádať, komu tie kontá patria. Vlastne ani nemusíme. Danko pri svojom často skutočne až nezrozumiteľnom breptaní, cumľovaní kapitánskych výložiek, či teatrálnom vypravovaní vlakov národného dopravcu, ktoré sa kazia už častejšie ako sovietske mlynčeky na kávu, udiera navonok na strunu „lásky k národu“, v skutočnosti však iba pomáha nárastu obezity účtov „národniarskych“ nominantov v zahraničných bankách. V Karibiku, či v juhovýchodnej Ázii.

„Vďaka“za to, že slovenská hokejová reprezentácia príde o dôležitého sponzora, patrí Dankovi osobne a rovnakým dielom samozrejme poslancom vládnej kamarily, ktorí za túto hlúposť zdvihli ruku. Pretože ak vám zlodej vykradne a vybieli komoru, ťažko potom môžete pomôcť tým, ktorí to na svoje prežitie potrebujú. Napríklad slovenský mládežnícky hokej,

A pre úplnosť prikladám oznam poslancov, vďaka ktorým budeme platiť za potraviny viac a súčasne ich zásluhou budú vaše deti, alebo vnuci, korčuľovať na štadiónoch podstatne menej.

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=41231

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.