Založ si blog

Niečo o slovenskom chrapúňovi.

 

Hneď na úvod upozorňujem admina, že všetky slová, ktoré by sa mohli zdať hrubšie, sú v spisovnom slovníku slovenského jazyka, vrátane toho posledného z nadpisu. „Nezaradený“ poslanec NR SR Marček nám ukázal, ako vyzerá skutočný slovenský(nielen) politický chrapúň. Nielen politický preto, lebo ak sa chlap správa ako chrapúň v politike, správa sa tak aj v bežnom živote. Rozdiel medzi ním a krčmovým chrapúňom je iba ten, že on svoje chrapúnstva predkladá na verejnosti v parlamente a ten druhý v krčme. Kým ten druhý prednáša svoje kydy pred veľmi úzkym publikom, počítajúcim 2 či troch chlapov(ak vôbec), ten prvý si na šírenie svpjho chrapúnstva zvolá tlačovku, na ktorej vypustí všetky duševné lajná, ktoré sa v ňom od posledného chrapúnskeho vyhlásenia nahromadili. Ak sme si mysleli, že žumpáctvo niektorých politikov má predsa svoje dno, Marček dokázal, že sa dá veľmi ľahko preraziť. Keď sfalšovanými „dôkazmi“ obvinil podprededníčku Nárrodnej rady SR Luciu Nicholsonovú, že vykonávala v Kanade najstaršie remeslo, muselo byť z neho grcanie aj jeho najbližšej rodine. Toto dokáže iba skutoččné, nefalšované slovenské politické a ľudské hovädo. po tomto jeho zákernom útoku sa význam slov „hovädo, chrapúň, zberba, odkundes“ dajú nahradiť jediným. Marček..

Marček nie je produiktom doby, ako by sa mnohí nazdávali. Marčekovia sú vždy produktom seba samých.Bezcharakterní, zákerní, smradĺaví odroni, ktorí plávajú vôkol našich životov, močia v bazénoch do vody a zanechávajú za sebou lajná, aby sme napokon nevedeli rozlíšiť, či v tej vode plávajú skutočné lajná, alebo skutoční marčekovia. Lajná ako lajná.

Marček vošiel tam, kde je jeho miesto. Do politickej kafilérie. Zostane za ním iba smrad politického chrapúňa, ale aj ten sa nám časom podarí vyvetrať

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.