Založ si blog

Pokus o štátny prevrat jestvoval a stále jestvuje.

Nedeje sa tak od okamihu, keď boli zavraždení Ján Kuciak a jeho snúbenica Martina Kušnírová. V skutočnosti sa prevrat začal diať omnoho skôr. Spomeňme si na slová dnes už nebohého podpredsedu Smeru Pavla Pašku, ktorý vyriekol nezabudnuteľnú vetu : „Vyhraj voľby a môžeš všetko“! Toľko arogancie a pohŕdania právom nebolo dovtedy koncetrovaných v žiadnom výroku žiadneho politika. Proste ak si náš človek, môžeš úplne, ale úplne všetko! Pretože zákony platia pre plebs, my sme nad nimi!

Keď nastupoval Hitler v roku 1933 k moci, vyhral síce voľby, ale zďaleka nemohol ešte všetko. Takže si po ďalších voľbách podmanil inštitúcie, preotože už vedel, že iba s ich pomocou bude môcť robiť skutočne všetko! A čo urobil, vieme snáď okrem kotrbovcov všetci. Žiadna vláda Smeru sa ničím zásadným od Hitlerovho návodu neodlišovala a neodlišuje. Do inštitúcií si dosadili „Našich ľudí“, pretože vedeli, že s ich pomocou môžu naozaj všetko. Dve rovnaké konanaia, napríklad „prezradenie“ daňového, alebo bankového tajomstva dokázala tá istá inštitúcia posúdiť absolútne odlišne. V prípade Roberta Fica to nebol ani priestupok, v prípade Filipa Rybaniča to bol už trestný čin. Napriek tomu, že Fico svoje „odhalenia“zneužil iba na tlačovej besede a Rybaničove zistenia boli základom pre odsúdenie daňového zločinca Baštrnáka. Únos vietnamského občana slovenským vládnym špeciálom bol ďalšou ukážkou zneužitia inštitúcie, tentokrát cudzineckej polície. Okrem toho, že to bol kriminálny čin vykonaný na základe príkazu, alebo minimálne súhlasu najvyššícch predstaviteľov rezortu vnútra, bol to aj čin, ktorým „zabezpečili“hanbu Slovensku smerom na západ Európy a v celom civilizovanom svete na dlhé, predlhé roky. Sledovanie organizátorov spoločenských protestov po vražde novinára policajnými zložkami, ktoré sa majú zaoberať bojom proti extrémistom a futbalovým chuligánom(!), je iba ďalšou ukážkou bezprecendného zneužitia moci a jej slúžiacej inštitúcii. Spolupráca bývalého zamestnanca Finančného riaditeľstva Kriaka na sledovaní zavraždených novinárov nebola iba dielom jednotlivca. Domnievať sa, že chodil po fajronte prezlečený za kominára po Veľkej Mači a hlásil niekomu pohyb neskorších obetí vraždy, môžu iba čitatelie brakovývh detektívok. V skutočnosti na svoju činnosť musel zneužiť niektorú z inštirúcií financov, ktorá môže používať informačno technické prostriedky a prostriedky operatívno-pátracej činnosti. A tie inštitúcie sú dve. Kriminálny úrad Fnačnej správy a Inšpekcia prezidenta Finančnej správy.

Dalo by sa tu ešte veľmi dlho písať o zneužití inštitúcií na upevnenie moci politikov Smeru. Na záver však iba krátke zhrnutie. Ak niekto v tejto krajine chystal a stále chystá štátny prevrat, nie sú to organizátori pochodov, ani ich účastníci. Sú to veľmi konkrétni bossovia a majitelia Smeru, za asistencie politikov a poslancov SNS a Mostu.

 

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

Donald Trump

Hospitalizovali mladšieho brata Donalda Trumpa

14.08.2020 19:50

Mladšieho brata amerického prezidenta Donalda Trumpa hospitalizovali v nemocnici v New Yorku.

Lukašenko, demonštrácia

Som živý a doma, hovorí Lukašenko. Opozícia chce odovzdanie moci

14.08.2020 19:19

Lukašenko sa snaží hasiť vlnu protestných štrajkov aj poukazovaním na to, že zastavenie výroby hrá do karát iným štátom.

bielorusko protest

Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku, Korčok hovorí o sankciách

14.08.2020 19:05

Ministri zahraničných vecí EÚ sa zhodli, že začnú pracovať na presne cielených sankciách voči predstaviteľom režimu Alexandra Lukašenka.

Virus Outbreak-No-Mask Weddings

Chorvátsko červenie, nad Jadranom sa zmráka

14.08.2020 18:36

Pre Rakúšanov, Talianov a Srbov, ktorí by chceli dovolenkovať v Chorvátsku, už na koronavírusovom semafore svieti červená, Slovinsko podobný krok zvažuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1210867x
Priemerná čítanosť článkov: 4419x

Autor blogu

Kategórie