Založ si blog

Za únosom vietnamského občana z Nemecka stojí George Soros.

K tomuto záveru som prišiel po dlhom a vyčerpávajúcom skúmaní okolností prípadu, jeho pozadia a analýzou výrokov slovenského expremiéra Roberta Fica.

Pekne postupne. Únos sa udial minulý rok v lete, teda dávno po ukrajinskom Majdane a dlho pred vraždou Jána Kuciaka a Martinky Kušnírovej. To znamená pre Georga Sorosa v uhorkovom období. Majdan mal zo svojich úspechov už Soros odfajknutý, demonštrácie pred vilou daňového zločinca Bašternáka, kde skladá svoju hlavu na noc aj expremiér boli tiež odškrtnuté a búrlivé protesty v slovenských mestách, ktoré sa mali udiať hneď po vražde novinára a jeho snúbenice, George iba pripravoval. Len tak, z dlhej chvíle si teda spomenul, že by mohol nejako uškodiť mladej, krehkej a svojstojnej republike(citujem nezabudnuteľného génia a generátora  mečiarovskej politickej tlupy Augustína Mariána Húsku) v srdci Európy. „Ako na to“? Hútal po nociach tento manipulátor svetových dejín, tvorca letného a zimného času a letných a zimných pneumatík na autá(vysvetlenie na konci). Keďže pán Soros má už svoje roky a tým pádom trpí nespavosťou, mal na rozmýšľanie pomerne dlhý čas. A vyhútal diabolský plán! Únos! Pretože slovenská štátna cestovná kancelária má s unášaním svojich občanov do cudziny skúsenosti, bolo by hrubou nedbalosťou nevyužiť ich! Ale vzhľadom na to, že G. Soros nerád kopíruje, rozhodol sa pre opačný postup. Cudzieho občana z Nemecka nechá uniesť do Vietnamu a Slovensko do toho namočí až po uši! Po Kaliňákove uši! Potom už prišla na rad realizacia samotného únosu. Vietnamská tajná služba, kam nechal infiltrovať svojho človeka, ktorý tesne pred únosom konvertoval na judaizmus, uniesol hľadaného Vietnamca z Berlína. Potom ho nechal prepraviť do slovenského vládneho hotela Bôrik, kde sa celá výprava stretla s Robertom Kaliňákom, vtedajším ministrom vnútra. Až následne odcestovali slovenským vládnym špeciálom, ktorý pilotoval Imrich Konkoly, pôvodným menom Efraim Kirsch(ten zase na Sorosov príkaz konvertoval zo židovskej viery na katolícku už týždeň pred svojím narodením-na tomto prípade možno vidieť, aké pravdivé a prezieravé sú obvinenia R. Fica na adresu starého pána z 5.avenue v New Yorku) a tento prepravil spolu s palubným personálom, letušky Sáru, Sarah a Ethel nevynímajúc, uneseného chlapíka do Moskvy, kde si ho už prebrala vietnamská pobočka zásielkovej služby DHL, ktorej značná časť určite patrí Sorosovi(veď komu inému) a šéfuje jej Quang Xanh, pôvodný menom Mordechai Grün. A kompromitácia Slovenska bola dokonaná! A dokonalá! Teraz sa pri nemeckom vyšetrovaní únosu topíme v týchto lajnách, ktoré nám pripravil, iba tak z roztopaše a s úmyslom škodiť, starý pán Geroge.

P.S. : Zrejme nebudete veriť, ale raz som zo srandy v jednej spoločnosti povedal, že letný a zimný čas a letné a zimné pneumatiky vymyslel Soros, lebo vlastní niekoľko elektrární a fabriky na výrobu žiaroviek a rovnako vlastní po celom svete asi 15 podnikov na výrobu pneumatík. Z asi 9 poslucháčov tomu dvaja uverili okamžite a tretí sa pridal po krátkom uvažovaní!

Takže pozor! Hranice nepozná iba Schengen ale v niektorých prípadoch ani ľudská hlúposť!

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

Donald Trump

Hospitalizovali mladšieho brata Donalda Trumpa

14.08.2020 19:50

Mladšieho brata amerického prezidenta Donalda Trumpa hospitalizovali v nemocnici v New Yorku.

Lukašenko, demonštrácia

Som živý a doma, hovorí Lukašenko. Opozícia chce odovzdanie moci

14.08.2020 19:19

Lukašenko sa snaží hasiť vlnu protestných štrajkov aj poukazovaním na to, že zastavenie výroby hrá do karát iným štátom.

bielorusko protest

Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku, Korčok hovorí o sankciách

14.08.2020 19:05

Ministri zahraničných vecí EÚ sa zhodli, že začnú pracovať na presne cielených sankciách voči predstaviteľom režimu Alexandra Lukašenka.

Virus Outbreak-No-Mask Weddings

Chorvátsko červenie, nad Jadranom sa zmráka

14.08.2020 18:36

Pre Rakúšanov, Talianov a Srbov, ktorí by chceli dovolenkovať v Chorvátsku, už na koronavírusovom semafore svieti červená, Slovinsko podobný krok zvažuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1210948x
Priemerná čítanosť článkov: 4420x

Autor blogu

Kategórie