Založ si blog

Za únosom vietnamského občana z Nemecka stojí George Soros.

K tomuto záveru som prišiel po dlhom a vyčerpávajúcom skúmaní okolností prípadu, jeho pozadia a analýzou výrokov slovenského expremiéra Roberta Fica.

Pekne postupne. Únos sa udial minulý rok v lete, teda dávno po ukrajinskom Majdane a dlho pred vraždou Jána Kuciaka a Martinky Kušnírovej. To znamená pre Georga Sorosa v uhorkovom období. Majdan mal zo svojich úspechov už Soros odfajknutý, demonštrácie pred vilou daňového zločinca Bašternáka, kde skladá svoju hlavu na noc aj expremiér boli tiež odškrtnuté a búrlivé protesty v slovenských mestách, ktoré sa mali udiať hneď po vražde novinára a jeho snúbenice, George iba pripravoval. Len tak, z dlhej chvíle si teda spomenul, že by mohol nejako uškodiť mladej, krehkej a svojstojnej republike(citujem nezabudnuteľného génia a generátora  mečiarovskej politickej tlupy Augustína Mariána Húsku) v srdci Európy. „Ako na to“? Hútal po nociach tento manipulátor svetových dejín, tvorca letného a zimného času a letných a zimných pneumatík na autá(vysvetlenie na konci). Keďže pán Soros má už svoje roky a tým pádom trpí nespavosťou, mal na rozmýšľanie pomerne dlhý čas. A vyhútal diabolský plán! Únos! Pretože slovenská štátna cestovná kancelária má s unášaním svojich občanov do cudziny skúsenosti, bolo by hrubou nedbalosťou nevyužiť ich! Ale vzhľadom na to, že G. Soros nerád kopíruje, rozhodol sa pre opačný postup. Cudzieho občana z Nemecka nechá uniesť do Vietnamu a Slovensko do toho namočí až po uši! Po Kaliňákove uši! Potom už prišla na rad realizacia samotného únosu. Vietnamská tajná služba, kam nechal infiltrovať svojho človeka, ktorý tesne pred únosom konvertoval na judaizmus, uniesol hľadaného Vietnamca z Berlína. Potom ho nechal prepraviť do slovenského vládneho hotela Bôrik, kde sa celá výprava stretla s Robertom Kaliňákom, vtedajším ministrom vnútra. Až následne odcestovali slovenským vládnym špeciálom, ktorý pilotoval Imrich Konkoly, pôvodným menom Efraim Kirsch(ten zase na Sorosov príkaz konvertoval zo židovskej viery na katolícku už týždeň pred svojím narodením-na tomto prípade možno vidieť, aké pravdivé a prezieravé sú obvinenia R. Fica na adresu starého pána z 5.avenue v New Yorku) a tento prepravil spolu s palubným personálom, letušky Sáru, Sarah a Ethel nevynímajúc, uneseného chlapíka do Moskvy, kde si ho už prebrala vietnamská pobočka zásielkovej služby DHL, ktorej značná časť určite patrí Sorosovi(veď komu inému) a šéfuje jej Quang Xanh, pôvodný menom Mordechai Grün. A kompromitácia Slovenska bola dokonaná! A dokonalá! Teraz sa pri nemeckom vyšetrovaní únosu topíme v týchto lajnách, ktoré nám pripravil, iba tak z roztopaše a s úmyslom škodiť, starý pán Geroge.

P.S. : Zrejme nebudete veriť, ale raz som zo srandy v jednej spoločnosti povedal, že letný a zimný čas a letné a zimné pneumatiky vymyslel Soros, lebo vlastní niekoľko elektrární a fabriky na výrobu žiaroviek a rovnako vlastní po celom svete asi 15 podnikov na výrobu pneumatík. Z asi 9 poslucháčov tomu dvaja uverili okamžite a tretí sa pridal po krátkom uvažovaní!

Takže pozor! Hranice nepozná iba Schengen ale v niektorých prípadoch ani ľudská hlúposť!

V každom z nás drieme nejaký úchyl.

10.10.2019

Vyhlásil Karol v našej krčme tesne predtým, ako sme začali politologický rozbor udalostí uplynulých dní. 1 október. Štefan Harabin počas pracovnej doby uskutočnil tlačovku, na ktorej oznámil viac »

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

08.10.2019

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej viac »

Splodil ju Harabin, adoptoval si ju Smer. Monika Jankovská.

05.10.2019

Hovorí sa, že akýkoľvek slabý štát je silnejší, ako akákoľvek silná mafia. Zdá sa, že toto tvrdenie vôbec nemusí platiť absolútne. Najmä ak sa vlastníctvom mafie stal samotný štát.Nie viac »

Most Strazske

Padajúci most v Strážskom možno zbúrajú

15.10.2019 22:09

Okamžite bol uzatvorený pre automobilovú dopravu a odborníci musia zistiť rozsah jeho poškodenia. Vylúčené nie je ani jeho zbúranie a postavenie nového.

Sýria / vojak / vojaci /

Ministri obrany Ruska a USA diskutovali o situácii v Sýrii

15.10.2019 21:44

Ruský minister obrany Sergej Šojgu diskutoval so svojím americkým rezortným kolegom Markom Esperom o otázkach spoločného záujmu v kontexte situácie v Sýrii".

Ukrajina / vojak /

Plán na stiahnutie ťažkých zbraní na východe Ukrajiny zostal na mŕtvom bode

15.10.2019 20:28

Zástupcovia separatistov, Ukrajiny a Ruska v kontaktnej skupine totiž nenašli na utorňajšom kole rozhovorov v bieloruskej metropole Minsk spoločnú reč.

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.