Založ si blog

Za únosom vietnamského občana z Nemecka stojí George Soros.

K tomuto záveru som prišiel po dlhom a vyčerpávajúcom skúmaní okolností prípadu, jeho pozadia a analýzou výrokov slovenského expremiéra Roberta Fica.

Pekne postupne. Únos sa udial minulý rok v lete, teda dávno po ukrajinskom Majdane a dlho pred vraždou Jána Kuciaka a Martinky Kušnírovej. To znamená pre Georga Sorosa v uhorkovom období. Majdan mal zo svojich úspechov už Soros odfajknutý, demonštrácie pred vilou daňového zločinca Bašternáka, kde skladá svoju hlavu na noc aj expremiér boli tiež odškrtnuté a búrlivé protesty v slovenských mestách, ktoré sa mali udiať hneď po vražde novinára a jeho snúbenice, George iba pripravoval. Len tak, z dlhej chvíle si teda spomenul, že by mohol nejako uškodiť mladej, krehkej a svojstojnej republike(citujem nezabudnuteľného génia a generátora  mečiarovskej politickej tlupy Augustína Mariána Húsku) v srdci Európy. „Ako na to“? Hútal po nociach tento manipulátor svetových dejín, tvorca letného a zimného času a letných a zimných pneumatík na autá(vysvetlenie na konci). Keďže pán Soros má už svoje roky a tým pádom trpí nespavosťou, mal na rozmýšľanie pomerne dlhý čas. A vyhútal diabolský plán! Únos! Pretože slovenská štátna cestovná kancelária má s unášaním svojich občanov do cudziny skúsenosti, bolo by hrubou nedbalosťou nevyužiť ich! Ale vzhľadom na to, že G. Soros nerád kopíruje, rozhodol sa pre opačný postup. Cudzieho občana z Nemecka nechá uniesť do Vietnamu a Slovensko do toho namočí až po uši! Po Kaliňákove uši! Potom už prišla na rad realizacia samotného únosu. Vietnamská tajná služba, kam nechal infiltrovať svojho človeka, ktorý tesne pred únosom konvertoval na judaizmus, uniesol hľadaného Vietnamca z Berlína. Potom ho nechal prepraviť do slovenského vládneho hotela Bôrik, kde sa celá výprava stretla s Robertom Kaliňákom, vtedajším ministrom vnútra. Až následne odcestovali slovenským vládnym špeciálom, ktorý pilotoval Imrich Konkoly, pôvodným menom Efraim Kirsch(ten zase na Sorosov príkaz konvertoval zo židovskej viery na katolícku už týždeň pred svojím narodením-na tomto prípade možno vidieť, aké pravdivé a prezieravé sú obvinenia R. Fica na adresu starého pána z 5.avenue v New Yorku) a tento prepravil spolu s palubným personálom, letušky Sáru, Sarah a Ethel nevynímajúc, uneseného chlapíka do Moskvy, kde si ho už prebrala vietnamská pobočka zásielkovej služby DHL, ktorej značná časť určite patrí Sorosovi(veď komu inému) a šéfuje jej Quang Xanh, pôvodný menom Mordechai Grün. A kompromitácia Slovenska bola dokonaná! A dokonalá! Teraz sa pri nemeckom vyšetrovaní únosu topíme v týchto lajnách, ktoré nám pripravil, iba tak z roztopaše a s úmyslom škodiť, starý pán Geroge.

P.S. : Zrejme nebudete veriť, ale raz som zo srandy v jednej spoločnosti povedal, že letný a zimný čas a letné a zimné pneumatiky vymyslel Soros, lebo vlastní niekoľko elektrární a fabriky na výrobu žiaroviek a rovnako vlastní po celom svete asi 15 podnikov na výrobu pneumatík. Z asi 9 poslucháčov tomu dvaja uverili okamžite a tretí sa pridal po krátkom uvažovaní!

Takže pozor! Hranice nepozná iba Schengen ale v niektorých prípadoch ani ľudská hlúposť!

Ruskí „mierotvorcovia“ sa pripravujú na ďalšiu misiu.

20.04.2021

V súlade so zvyklosťami ruskej imepriálnej politiky, sa aj dnes nazývajú ruské dobyvačné vojská mierotvorcovia, hoci tento názov je rovnako priliehavý, ako keby sme pedofila nazvali úprimným milovníkom detí, alebo feťákov, opilcov a násilníkov od Kotlebu či Mazureka kresťanmi, bojujúcimi za tradičnú rodinu. Ruskí „mierotvorcovia“sa chystajú pri [...]

Starosta Dvorov nad Žitavou gynekológom, primátor Žiaru nad Hronom neurochirurg.

28.03.2021

A obaja minimálne podpredsedovia Slovenskej akadémie vied pre virológiu a medicínu.. Takto nejako by mohla vyzerať budúcnosť Branislava Becíka a Petra Antala. A tak strašne aj naša. Aj jeden, aj druhý sa v posledných týždňoch „preslávili“tým, že hoci svoje vzdelanie ani náhodou nezískali v žiadnom medicínskom odbore a o žiadny z týchto oborov ani len [...]

Otvorený list Slovenskej advokátskej komore.

07.02.2021

Pôvodne som chcel svoj list začať oslovením „Vážené dámy, vážení páni“. Avšak vzhľadom na obsah ďalších riadkov by vyznelo toto oslovenie, ako nemiestna a absolútna irónia. Preto začnem neutrálne. Dámy a páni. V poslednej dobe sa až príliš často opakujú situácie, keď členovia Vašej Advokátskej komory na základe vlastných, ničím nepodložených [...]

Portugalsko, očkovanie

ONLINE: Bohaté štáty sľubujú, že darujú viac vakcín chudobnejším

26.09.2021 08:45, aktualizované: 09:19

Šéf WHO odsúdil nespravodlivosť v rozdeľovaní vakcín. USA, Čína či Francúzsko chcú vyčleniť pre chudobné štáty ďalšie očkovacie látky.

voľby, Nemecko, Baerbocková, Laschet, Scholz

Nemci rozhodujú, kto po voľbách nahradí Merkelovú

26.09.2021 08:30

Je to historický moment. Už dnes by malo byť v Nemecku jasnejšie, kto po 16 rokoch vystrieda v kancelárskom úrade Angelu Merkelovú.

Británia, benzín, nafta, pumpa, čerpacia stanica

Zásobovanie viazne, Briti si dočasne dovezú chýbajúcich kamionistov

26.09.2021 08:10

Británia vydá 10 500 dočasných pracovných víz vodičom nákladných vozidiel a hydinárskym robotníkom, aby zmiernila ich chronický nedostatok.

António Guterres / OSN /

Šéf OSN: Svet má priveľa jadrových zbraní, ľudstvo je blízko k vyhladeniu

26.09.2021 07:50

Ľudstvo je až príliš blízko vyhladeniu jadrovými zbraňami, napísal v nedeľu na Twitteri generálny tajomník OSN António Guterres.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 277
Celková čítanosť: 1296720x
Priemerná čítanosť článkov: 4681x

Autor blogu

Kategórie