Založ si blog

Noční vlci budú vodiť na Slovensku starých ľudí cez cestu. Aspoň podľa Kaliňáka.

Škandál so základňou ruských žoldnierov na Slovensku naberá obrátky a ten, kto ich príchod v minulosti toleroval, sa nás snaží upokojovať. Robert Kaliňák sa rozhovore pre Pravdu vyjadril : „Neviem o tom, že by boli Noční vlci bezpečnostným rizikom pre Slovensko. Pre Ukrajinu, môžem súhlasiť, ale my nie sme Ukrajina“.

Roberta Kaliňáka mnohí, mňa nevynímajúc, pokladali za najinteligentnejšieho člena minulej vlády. Zdá sa však, že ani človek jeho razenia nedokáže chladnokrvne reagovať v situácii, keď sa dostane do stresovej situácie a pod spoločenský tlak. Noční vlci totiž nie je žiadne združenie motorkárov. Je to partia ruských fašistov a nacistov, ktorí motorkami iba zakrývajú svoje skutočné násilnícke chúťky. Predviedli to na Ukrajine, predovšetkým na Kryme, kde sa pustili do bytia a prenasledovania demonštrantov, ktorí nesúhlasili s ruskou okupáciou poloostrova. Je to svorka násilníkov, ktorí svoju skutočnú úchylku zakrývajú bojom za „bratstvo slovanských národov“, ako keby napríklad práve Ukrajinci patrili k Vikingom!  Ich brloh na Slovensku, vybudovaný dokonca možno v značnej miere zo štátnych dotácií z ex-kaliňákovho rezortu je niečo tak neslýchané a odpudzujúce, že tomu normálny človek nemôže uveriť! Ich parťáci na Slovensku, hambálkovci a jemu podobní sa síce tiež hlásia k „všeslovanskej vzájomnosti“, ale tiež, čuduj sa svete, z nej vynechávajú Ukrajincov, ktorí sú Slovanmi rovnako! Odsudzujú „západnú dekadenciu a konzumný spôsob života“, ale prdele si vyvážajú na motorkárskych produktoch práve tejto, nimi nenávidenej spolčnosti! Obdivujú vraj Rusko a jeho dejiny a keď sa niektorého z nich spýtate, kto boli Kurčatov, Ciolkovskij, alebo Sacharov, odpovede budú znieť asi nasledovne : Kurčatov-ruský kulak, majiteľ farmy na kurčatá. Ciolkovskij-vynálezca cievky do rádia. Sacharov-vynálezca umelého sladidla sacharín.Keď sa ich spýtate, kedy boli na nejakom ruskom filme v kine, odpovedia vám protiotázkou-Čo je to kino? Ak sa ich spýtate, akú naposledy čítali ruskú knihu, už budú istejší v odpovedi a povedia : Kniha? Aha, to sme sa učili v základnej škole. Knihu má krava. A k tomu ešte čepiec, bachor a slez!

,Ano, toto sú presne oni, „milovníci Ruska“! A to nepišem preto, že som sa to niekde dopočul, alebo dočítal, ale preto, že som obdobné odpovede už nespočtene razy zažil!

Ministerstvo zahraničných vecí ústami svojho šéfa Lajčáka vyjadrilo „pohoršenie nad základňou v Dolnej Krupej“, ale to je tak zatiaľ všetko, čo bolo schopné, ale predovšetkým ochotné urobiť! Moja otázka na ministra Lajčáka teda znie : Budete iniciovať zvolanie mimoriadneho zasadnutia vlády? Budte prešetrovať svojich podriadených na konzulátoch v Rusku, ako udeľovali a udeľujú víza členom ruskej hordy násilníkov? Lebo ako sám iste dobre viete, na udelnie víza nejestvuje žiadny právny nárok! Alebo iba hráte hru na dobrého a zlého smeráka, pričom sám seba nám chcete ponúknuť ako toho prvého v rámci príprav na súboj o prezidentský post?

Pretože váš exkolega z vlády Kaliňák sa nám snaží natlačiť do hláv kaleráby, podľa ktorých tí, ktorí mlátili a unášali ľudí na Kryme, budú u nás na Slovensku vodiť starých ľudí cez cestu a ráno odvážať a poobede dovážať zo školy deti zaneprázdneným rodičom.

On sa síce podľa posledných informácií chystá rozširovať spoločne s Počiatkom svoje biznis-impérium v arabských emirátoch, ale nebol by sm rád, ak  nám tu nechá na pamiatku ruské „vlčie“ čižmy a smradľavé onuce.

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

Donald Trump

Hospitalizovali mladšieho brata Donalda Trumpa

14.08.2020 19:50

Mladšieho brata amerického prezidenta Donalda Trumpa hospitalizovali v nemocnici v New Yorku.

Lukašenko, demonštrácia

Som živý a doma, hovorí Lukašenko. Opozícia chce odovzdanie moci

14.08.2020 19:19

Lukašenko sa snaží hasiť vlnu protestných štrajkov aj poukazovaním na to, že zastavenie výroby hrá do karát iným štátom.

bielorusko protest

Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku, Korčok hovorí o sankciách

14.08.2020 19:05

Ministri zahraničných vecí EÚ sa zhodli, že začnú pracovať na presne cielených sankciách voči predstaviteľom režimu Alexandra Lukašenka.

Virus Outbreak-No-Mask Weddings

Chorvátsko červenie, nad Jadranom sa zmráka

14.08.2020 18:36

Pre Rakúšanov, Talianov a Srbov, ktorí by chceli dovolenkovať v Chorvátsku, už na koronavírusovom semafore svieti červená, Slovinsko podobný krok zvažuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1210928x
Priemerná čítanosť článkov: 4419x

Autor blogu

Kategórie