Založ si blog

Sorosove majetky na Slovensku a umelá inteligencia opantali našu krčmu.

Krátky prehľad udalostí týždňa, ktoré otriasli základmi našej krčmy. Pôvodne sme si mysleli, že otriasli aj nami, ale to nás striasla 52°lavór brandy.

Pondelok- Všetci sme si zhlboka vydýchli, keď minister Lajčák vzal späť svoju demisiu. Imro síce povedal, že to je ako keď dá riaditeľ školy študentovi vysvedčenie a potom mu ho zoberie, ale…

Utorok-Zoli niekde zachytil senzačnú správu podľa ktorej Danko povedal, že žiadny kapitalizmus na Slovensku nikdy nebude, lebo on ho nedovolí vybudovať! Toho sa hneď chytil Mišo a s nadšeným výrazom v tvári skonštatoval: Takže jeho família vráti štátu aj Lesostav Revúca, ktorý sprivatizovala(Feri brblal, že ukradla)ešte počas mečiarovskej rabovačky. A vyplatí všetky mzdy, ktoré vtedy robotníkom nevyplatila. Hneď sme začali závidieť rodinám z Gemera bohaté Vianoce, lebo keď sme si predstavili sumu, o ktorú ich vtedy privatizéri ohobľovali, začali sme na nich aj žiarliť. „To bude kaprov, kapustnice a klobás na vianočnom stole…“, so zasneným výrazom v tvári skonštatoval Ďuso. Paľo síce namietal, že Danko iba odrbáva, ale Ďuso rázne zasiahol : „Keď Andráš(takto familiárne volá predsedu)sľubil, že kúpi transportéry, tak ich kúpil! Keď sľúbil, že kúpi stíhačky, tak ich kúpil! Nech to stojí, čo to stojí!Tak aký väčší dôkaz o jeho pravdovravnosti ešte potrebujete“??? Zakončil takmer výhražne svoju obhajobu kapitána.

Streda- Zistili sme, že poslanec Fico má naozaj pravdu ak tvrdí, že prsty Georga Sorosa siahajú až na Slovensko. Vlastní napríklad aj horský prechod Soroska pri Košiciach a aby robil zle nášmu malému, mierumilovnému, bohabojnému a kresťanskému Slovensku, počas sneženia sa oň vôbec nestará, takže sa stáva nepriechodným a celý východ ostáva odrezaným od zvyšku sveta. Karči hovorí, že je to naopak, a celý svet ostáva odrezaný od východu. Imro mudroval, že Soros s tým nič nemá, ale ako nemôže s tým nič mať, keď Fico hovorí, že má a navyše ten prechod je naozaj jeho? To tvrdí Kamil, ktorý niekoľko rokov držal na stavbách zameriavaciu tyč pre geodetov a tak je naším odborníkom na kartografiu.

Štvrtok – minister dopravy Érsek oznámil, že do Košíc budeme jazdiť po diaľnici až od roku 2026. „Za toto by mu mal poslanec Fico rozbiť ciferník!“, penil Kálman. „Veď Fico povedal, do Košíc budeme jazdiť po diaľnici už od roku 2010“!

Piatok- v médiách sa zjavila správa, podľa ktorej budúcnosťou ľudstva je umelá inteligencia. Nikto z nás síce netuší, čo to má byť, a preto sme o to zanietenejšie začali o téme debatovať. Pišta povedal, že umelá inteligencia je vyrobená z umelých kvetov, ktoré každý inteligent nosí na hrob svojej svokry. Jano čosi mochlal o tom, že sú to umelé zuby, lebo nech je vraj ktokoľvek aký inteligent, ale bez zubov sa nedokáže najesť. Aspoň umelých. Ale napokon sme usúdili, že najbližšie má k pravde Miro, ktorý nám na fotografii vysvetlil, ako to s tým zázrakom vlastne je a ako funguje. „Postavte sa do rady a pozrite“, vyzval nás všetkých. Na fotografii vidíte dievčinu, ktorá má umelé „predpoklady“. A keďže predovšetkým vďaka nim to dotiahla až na hlavnú štátnu radkyňu je jasné, žo to je tá umelá inteligencia“! Večný oponent Šaňo síce tvrdil, že predpoklady na fotke by sa skôr dali nazvať pohlavná inteligencia, ale jeho už neberieme vážne odvtedy, čo dokázal ako jediný z nás vyrátať rovnicu o jednej neznámej, pokiaľ my sme nedokázali vyrátať ani rovnicu o dvoch známych. Mudrlant jeden! Myslí si, že diplomy z jadrovej fyziky a aplikovanej matematiky sú všetko! Takých sme tu už mali! A všetci časom pochopili, že nielenže je všetko ináč, ale dokonca je to vždy tak, ako povie preceda, prípadne potpreceda!

Generálna prokuratúra smeruje do exekúcie. Neuhradila faktúru za plyn.

01.12.2019

"Ak sa potvrdí, že vražda novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky bola motivovaná pomstou mafie za jeho články, rozpútam tu peklo"! Toto je voľný citát výroku generálneho prokurátora Jaromíra viac »

Fico nechá doviezť z Anglicka zlato, Imro z nemocnice svoju svokru so zlatou žilou.

28.11.2019

Týždeň sme v našej krčme začali mohutnou diskusiou na tému, či Fico chráni mafiu, alebo mafia Fica? Nevedeli sme sa zhodnúť preto, lebo predĺženej ruke mafiána Kočnera Monike Jankovskej viac »

Sú členovia disiplinárneho senátu Súdnej rady spolupáchatelia Jankovskej, alebo musia vrátiť diplomy? Alebo oboje?

18.10.2019

Neuveriteľné, čo všetko je možné v slovenskom súdnictve, resp. v jeho časti. Disciplinárny senát strčil hlavu do piesku v prípade bývalej štátnej tajomníčky Jankovskej. Vraj a teraz sa viac »

Strelba New Jersey

Prestrelka v New Jersey si vyžiadala šesť obetí

11.12.2019 06:30

Medzi obeťami sú okrem policajta aj traja okoloidúci a dve osoby podozrivé zo streľby.

Fico - Kiska

Prinesú obvinenia Fica a Kisku zmätok, nedôveru a protestné hlasovanie?

11.12.2019 06:00

„Výsledkom môže byť nedôvera a rozdelená spoločnosť,“ uviedla pre TV Pravda politologička Darina Malová z UK Bratislava.

Internet je priestor plný predátorov. Mnoho detí si to vôbec neuvedomuje.

Hnus na sieti. Vydávali sme sa za 12-ročné dievča, sexuálni predátori útočia bez zábran

11.12.2019 05:00

Dvanástka? Dobrá na fajku, kebyže máš 15, vytrtkám z teba dušu! Takejto, i tvrdších reakcií sa dostáva 12-ročnému dievčaťu na webový inzerát.

Prešov

Galko žiada Sakovej hlavu, hasiči mu oponujú

10.12.2019 22:47

Mohli hasiči pri výbuchu a požiari paneláka v Prešove zachrániť viac životov?