Založ si blog

Sorosove majetky na Slovensku a umelá inteligencia opantali našu krčmu.

Krátky prehľad udalostí týždňa, ktoré otriasli základmi našej krčmy. Pôvodne sme si mysleli, že otriasli aj nami, ale to nás striasla 52°lavór brandy.

Pondelok- Všetci sme si zhlboka vydýchli, keď minister Lajčák vzal späť svoju demisiu. Imro síce povedal, že to je ako keď dá riaditeľ školy študentovi vysvedčenie a potom mu ho zoberie, ale…

Utorok-Zoli niekde zachytil senzačnú správu podľa ktorej Danko povedal, že žiadny kapitalizmus na Slovensku nikdy nebude, lebo on ho nedovolí vybudovať! Toho sa hneď chytil Mišo a s nadšeným výrazom v tvári skonštatoval: Takže jeho família vráti štátu aj Lesostav Revúca, ktorý sprivatizovala(Feri brblal, že ukradla)ešte počas mečiarovskej rabovačky. A vyplatí všetky mzdy, ktoré vtedy robotníkom nevyplatila. Hneď sme začali závidieť rodinám z Gemera bohaté Vianoce, lebo keď sme si predstavili sumu, o ktorú ich vtedy privatizéri ohobľovali, začali sme na nich aj žiarliť. „To bude kaprov, kapustnice a klobás na vianočnom stole…“, so zasneným výrazom v tvári skonštatoval Ďuso. Paľo síce namietal, že Danko iba odrbáva, ale Ďuso rázne zasiahol : „Keď Andráš(takto familiárne volá predsedu)sľubil, že kúpi transportéry, tak ich kúpil! Keď sľúbil, že kúpi stíhačky, tak ich kúpil! Nech to stojí, čo to stojí!Tak aký väčší dôkaz o jeho pravdovravnosti ešte potrebujete“??? Zakončil takmer výhražne svoju obhajobu kapitána.

Streda- Zistili sme, že poslanec Fico má naozaj pravdu ak tvrdí, že prsty Georga Sorosa siahajú až na Slovensko. Vlastní napríklad aj horský prechod Soroska pri Košiciach a aby robil zle nášmu malému, mierumilovnému, bohabojnému a kresťanskému Slovensku, počas sneženia sa oň vôbec nestará, takže sa stáva nepriechodným a celý východ ostáva odrezaným od zvyšku sveta. Karči hovorí, že je to naopak, a celý svet ostáva odrezaný od východu. Imro mudroval, že Soros s tým nič nemá, ale ako nemôže s tým nič mať, keď Fico hovorí, že má a navyše ten prechod je naozaj jeho? To tvrdí Kamil, ktorý niekoľko rokov držal na stavbách zameriavaciu tyč pre geodetov a tak je naším odborníkom na kartografiu.

Štvrtok – minister dopravy Érsek oznámil, že do Košíc budeme jazdiť po diaľnici až od roku 2026. „Za toto by mu mal poslanec Fico rozbiť ciferník!“, penil Kálman. „Veď Fico povedal, do Košíc budeme jazdiť po diaľnici už od roku 2010“!

Piatok- v médiách sa zjavila správa, podľa ktorej budúcnosťou ľudstva je umelá inteligencia. Nikto z nás síce netuší, čo to má byť, a preto sme o to zanietenejšie začali o téme debatovať. Pišta povedal, že umelá inteligencia je vyrobená z umelých kvetov, ktoré každý inteligent nosí na hrob svojej svokry. Jano čosi mochlal o tom, že sú to umelé zuby, lebo nech je vraj ktokoľvek aký inteligent, ale bez zubov sa nedokáže najesť. Aspoň umelých. Ale napokon sme usúdili, že najbližšie má k pravde Miro, ktorý nám na fotografii vysvetlil, ako to s tým zázrakom vlastne je a ako funguje. „Postavte sa do rady a pozrite“, vyzval nás všetkých. Na fotografii vidíte dievčinu, ktorá má umelé „predpoklady“. A keďže predovšetkým vďaka nim to dotiahla až na hlavnú štátnu radkyňu je jasné, žo to je tá umelá inteligencia“! Večný oponent Šaňo síce tvrdil, že predpoklady na fotke by sa skôr dali nazvať pohlavná inteligencia, ale jeho už neberieme vážne odvtedy, čo dokázal ako jediný z nás vyrátať rovnicu o jednej neznámej, pokiaľ my sme nedokázali vyrátať ani rovnicu o dvoch známych. Mudrlant jeden! Myslí si, že diplomy z jadrovej fyziky a aplikovanej matematiky sú všetko! Takých sme tu už mali! A všetci časom pochopili, že nielenže je všetko ináč, ale dokonca je to vždy tak, ako povie preceda, prípadne potpreceda!

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

polícia, zatknutie

Božie mlyny, Očistec, Judáš. Polícia nemilosrdne, ako starozákonný boh

03.12.2020 07:45

Po rokoch zhovievavosti v štýle „skutok sa nestal“ chce polícia radšej pôsobiť ako starozákonný boh - nemilosrdne a bez zľutovania.

koronavírus, vakcína, Pfizer a BioNTech

ONLINE: Pandémia sa nekončí, očkovanie pribrzdí COVID-19 až po mesiacoch

03.12.2020 07:00, aktualizované: 07:28

Prudký nárast covidových infekcií bude pokračovať ešte mesiace, aj keď sa bude proti nim očkovať. Podľa WHO nebude vakcín dostatok na ich zabrzdenie.

matovič testovanie test

Matovič ide testovať školu, kam chodia jeho dcéry

03.12.2020 07:00

Berie to do vlastných rúk. Premiér chce pilotne otestovať školu, do ktorej chodia jeho dcéry. Jej spoluvlastníkom je majiteľ firmy, ktorá dodala antigénové testy na plošné testovanie.

Marihuana

Úrad OSN vyradil marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog

03.12.2020 06:30

Komisia OSN pre narkotiká vyradila marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog, na ktorom figurujú aj heroín a syntetické opioidy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1234307x
Priemerná čítanosť článkov: 4505x

Autor blogu

Kategórie