Písal sa rok 1944 a skupina nemeckých dôstojníkov v snahe ukončiť vojnu a zabrániť totálnemu zničeniu Nemecka spáchala atentát na Adolfa Hitlera. Bombu k jeho nohám mal na porade vo Vlčom hniezde umiestniť práve Stauffenberg. Hitler zázrakom prežil a rozpútal krvavé orgie, ktoré zasiahli množstvo sprisahancov a ich rodín. Nemecko však nakoniec tak, či onak utrpelo [...]
Inšpirovaní touto čud(r)áckou skupinou slovenských vlastencov, Vlastičiek a vlastníkov napríklad hotelov v Karibiku, sme sa v našej krčme rozhodli nielenže podporiť ich aktivity, ale dokonca rozšíriť toto ich hnutie. Tak sme si založili organizáciu Brat za brata, sestra za sestru, sesternica za sesternicu, bratranec za bratranca, sestrička za primára a primár za vrchnú [...]
Medzinárodný olympijský výbor ako advokát ruského vraždenia. Táto inštitúcia pod vedením Thomasa Bacha chce povoliť účasť ruských a bieloruských športovcov na olympiáde v Paríži. Najprv som myslel, že v tomto oznámení je preklep.a správne malo znieť „nepodporuje účasť“. Skutočnosť je však strašidelná a neuveriteľne odporná. Bach sa vyjadruje za [...]
Nový grafikon ZSSK prináša rýchlejšie spojenia, kratšie prestupy aj viac vlakov tam, kde ich ľudia najviac potrebujú.
„Mali sme prestávku, pretože je ťažšie nájsť lode, na ktoré by sme mohli zaútočiť – a o to práve ide, nie? Odstrašovanie musí mať význam,“ vysvetlil.
Agentúra tiež upozornila, že krajne pravicovú stranu Naša vlasť podporilo šesť percent opýtaných, čo by stačilo na to, aby získala kreslá v parlamente.
K žiadnemu šifrovaniu údajov nedošlo, informovalo ministerstvo s tým, že sa mu podarilo zachovať dôkazný materiál potrebný na vyšetrenie udalosti.
ja to vidim zasa takto ..urazat sa od... ...
Ho..o v r..i chce hodnotiť svet okolo ...
caputi odpad ja nie som ani sudruh ani... ...
chorý autoror, chorý blog ...
Primitivizmus propagandy. ...
Celá debata | RSS tejto debaty