Založ si blog

Medzinárodný olympijský výbor ako advokát ruského vraždenia.

Medzinárodný olympijský výbor ako advokát ruského vraždenia.

Táto inštitúcia pod vedením Thomasa Bacha chce povoliť účasť ruských a bieloruských športovcov na olympiáde v Paríži. Najprv som myslel, že v tomto oznámení je preklep.a správne malo znieť „nepodporuje účasť“. Skutočnosť je však strašidelná a  neuveriteľne odporná. Bach sa vyjadruje za povolenie štartu športovcov z krajiny, ktorá vraždí ukrajinských civilistov, ktorej vrahovia v uniformách ruskej armády znásilňujú a popravujú  ženy, deti, bombardujú školy, detské jasle, nemocnice.A druhá krajina ju v tom bez bezočivo podporuje.
O olympijskom hnutí som nikdy nemal nejakú zvlášť vysokú mienku. Ale to, čo chce dnes predviesť jeho verchuška, je proste prasačina! Napomádovaní páni v desaťtisícových oblekoch s hodinkami za niekoľko ročný plat Európana, prekročili rubikon. Chcú amnestovať na športoviskách piatich kruhov vojnové zločiny, hoci na to nemajú ani len najmenšie právo! Ani najmenšie! Ale ak tak nasilu a zrejme za tučnú odmenu chcú urobiť, prosím. Avšak najprv povinne absolvujú prehliadku Buče, či Irpine s masovými hrobmi a potom strávia týždeň v protileteckých krytoch trebárs v Charkove! A budú jesť presne tú stravu, na ktorú sú odkázání ľudia v krytoch a budú piť presne tú istú prevarenú vodu.
Povolením štartu Rusov a Bielorusov zneuctia nielen myšlienku olympiády, ale aj hroby povraždených obetí ruského besnenia.
Hitler si urobil z berlínskej olympiády v roku 1936 odrazový mostík pre svoje nacistické zverstvá a vojnové besnenie. Medzinárodný olympijský výbor vytvára Putinovi rovnakú štartovaciu pozíciu.
Dúfam, že všetky krajiny Európskej únie majú toľko rozumu a charakteru, že ak by aj Bach presadil tento svoj smrdutý zámer, jednoducho žiadnemu Rusovi a Bielorusovi neudelia víza. A ak by sa nejaká krajina predsa len našla, Francúzsko ich jednoducho nebude rešpektovať. Tak, ako nerešpektujú zločinci z Kremľa medzinárodné zmluvy, ku ktorých plneniu sa zaviazali, tak ako nerešpektujú právo na život ukrajinských detí, žien, mužov.
Pozor na Medzinárodný olympijský výbor a bacha na Bacha!

Čakanie na ruského Stauffenberga, alebo Brutusa?

21.03.2023

Písal sa rok 1944 a skupina nemeckých dôstojníkov v snahe ukončiť vojnu a zabrániť totálnemu zničeniu Nemecka spáchala atentát na Adolfa Hitlera. Bombu k jeho nohám mal na porade vo Vlčom hniezde umiestniť práve Stauffenberg. Hitler zázrakom prežil a rozpútal krvavé orgie, ktoré zasiahli množstvo sprisahancov a ich rodín. Nemecko však nakoniec tak, či onak utrpelo [...]

Brat za brata!

23.02.2023

Inšpirovaní touto čud(r)áckou skupinou slovenských vlastencov, Vlastičiek a vlastníkov napríklad hotelov v Karibiku, sme sa v našej krčme rozhodli nielenže podporiť ich aktivity, ale dokonca rozšíriť toto ich hnutie. Tak sme si založili organizáciu Brat za brata, sestra za sestru, sesternica za sesternicu, bratranec za bratranca, sestrička za primára a primár za vrchnú [...]

Od boľševizmu k nacizmu. Život a dielo Ľuboša Blahu, život a dielo Smeru.

22.02.2023

Ľuboš Blaha, kedysi absolútne bezvýznamný poslanecký asistent ešte bezvýznamnejšieho poslanca za komunistickú stranu, vycítil správne svoju šancu. Hneď ako preveksloval do Smeru, začal po krátkej epizóde so svojím sociálnym cítením prezentovať svoje postoje ku Covidu, k očkovaniu a teraz predovšetkým k vojne na Ukrajine. Stal sa miláčikom konšpiračných webových [...]

SR Košice KVP MHD zastávky prístrešky odstránenie KEX

Košická MHD zavádza historický lístok. Cestujúcich čaká aj dôležitá zmena

01.04.2023 09:35

Do ponuky pribudne aj akciový cestovný lístok pre návštevníkov kultúrnych, športových a iných podujatí v meste.

Krisztián Forró, Ide o pravdu

Forró z Aliancie v Ide o pravdu: Ľudia volili zmenu, tá nevyšla. Chceme dobre fungujúce regióny

01.04.2023 09:35

Je pre nás dôležité, aby sa ľudia vedeli uplatniť v regiónoch, kde žijú a neodchádzali odtiaľ, hovorí Kristián Forró, šéf strany Aliancia - Szövetség.

Zuzana Čaputová prezidentka

Prezidentka avizuje, že Matovičových 500 eur za voľby nepodpíše

01.04.2023 09:08

Financie chýbajú vo viacerých oblastiach a je potrebné starostlivo zvážiť ich cielené poskytovanie, mieni prezidentka.

Zuzana Čaputová

Hrabko: Bolo by chybou, keby Čaputová potvrdila či vylúčila svoju kandidatúru

01.04.2023 07:49

Prezidentku Zuzanu Čaputovú nič nenúti k tomu, aby sa v najbližších týždňoch vyjadrovala k svojej opätovnej kandidatúre, tvrdí publicista Juraj Hrabko.