Založ si blog

USA pripravujú brutálny útok na slobodu slova!

Týmto strašným zistením sme odštartovali v našej krčme politologický seminár s názvom Mlčať nebudeme, aj keď už večer nevieme artikulovať! Primäla nás k tomu správa, ktorú doniesol Ďuso a tvrdil, že amíci majú plán, ako nás okradnúť o najväčší výdobytok demokracie, o slobodu slova! Chcú vraj všetkých magorov pripraviť o vymoženosti ich techniky. Odpoja nás od internetu, televízie, mobilnej siete a odporučia nám pripojiť sa na ruské technické produkty tohoto druhu. Jano sa rozčúlil, lebo má trvalé bydlisko asi 300 kilometrov od našej krčmy a odmieta naťahovať taký dlhý telefónny kábel. Tomu sa však potešil Paľo, ktorý je známy ako zberač cenných kovov a pri predstave 300 kilometrovej roboty mu zažiarili očká. Stano povedal, že on veru nebude znášať z povale televízor Rubín, lebo okrem toho, že je celý os…ý od holubov, nefungoval ani ako nový. A na hrozbu, že ostaneme bez internetu zareagoval ako prvý Zoli, ktorý v tom hrozbu nevidí, lebo nemá nielen internet, ale asi 10 rokov ani elektriku. A presne túto dobu je miesto zázraku internet pripojený na fernet. A nakoniec sa pridal aj Jaro, ktorý nám napísal, že obmedzenie slobody slova mu nevadí, lebo sa chudák narodil ako nemý.
Ďalšia téma. ktorú sme rozoberali, boli sankcie, ktoré Európska únia stále pritvrdzuje voči Rusku. Keďže Rusko a Putin zvlášť tvrdia, že sankcie vôbec neškodia, naopak, pomohli matičke Rusi zvýšiť vlastný vedecký potenciál, vyzvali sme listom Európsky parlament, aby ich ešte pritvrdil! Veď aj my máme záujem na zúrení vedecko-technickej revolúcie v Rusku. Lebo Jano hovorí, že Rusi majú naozaj všetko a jediné čo im chýba, je rozum.
Chladných nás nenechala ani správa ruskej televízie, podľa ktorej zomrel otec Vladimíra Putina ako hrdina pri obliehaní Leningradu v roku 1942. Samotný Putin sa narodil v roku 1952, čo je skutočne rukolapným dôkazom o fantastickej úrovni ruskej genetiky! Potom, ako sa im nepodarilo kedysi vyklonovať širokorozvetvenú pšenicu, ktorá mala hádzať klasy úplne odspodu až nahor, sa im podarilo aspoň toto. Jano síce hovoril, že to mohlo byť radšej opačne a že sa mu zdá, že ruská genetika produkuje až priveľa blbov, ale v rámci slobody slova sme mu iba rozbili hubu.
Pravá ruka Putina Jevgenij Prigožin vyznamenal ruského vojaka, ešte donedávna v base za dvojnásobnú vraždu sediaceho vraha, za udatnosť na fronte. Ako jediný totiž prežil zo skupiny ruských kriminálnikov, ktorých Prigožin naverboval vo väzniciach a poslal na front. Vyznamenanie si určite zaslúžil, veď predtým, ešte na slobode, stihol zavraždiť ženu tak, že ju bodol 29 krát a potom hneď zavraždil ďalšiu ženu zaškrtením, pretože bola svedkyňou. No hlavne, že majú Rusi ďalšieho hrdinu… A všetci dúfame, že sa o ňom budú učiť deti v ruských školách.
Týmto sme aj ukončili zasadnutie našej politologickej konferencie, lebo krčmár zhúkol, že čo je veľa, to je moc aj na neho.
Boli sme aj trošku urazení, ale keďže skoro každý máme u neho sekeru, môžeme sa na neho hnevať iba do jej výšky.

Čaká NATO na Sarajevo, alebo na Srebrenicu? Či až na Kosovo?

18.11.2022

Keď masový vrah a vojnový zločinec Slobodan Miloševič, prezývaný Mäsiar z Balkánu, alebo Besný pes, začal krvavé etnické čistky v krajinách bývalej Juhoslávie, stalo sa Sarajevo, ktoré jeho hrdlorezi obkľúčili a ostreľovali viac ako 3 roky, symbolom vraždenia nevinných. Zomrelo tam viac ako 12 000 ľudí, z toho 3 000 detí! To je natoľko strašné číslo, že je [...]

Orbán si pokazil žalúdok Putinovými vajcami.

13.11.2022

Ruskými vajcami, dodávam ako upresnenie. Tie sa kedysi konzumovali ako lahôdku a teraz si nimi Orbán dogniavil zažívacie ústrojenstvo. Týmto konštatovaním sme v pondelok začali v našej krčme hodnotenie uplynulých udalostí. Čo sa týka Putinovo-Orbánových vajec, k tomu ako náš tímlíder pre zdravé stravovanie zaujal stanovisko Ďuso, ktorý je skutočným odborníkom na túto [...]

Tak sme sa dočkali. Do ruskej armády budú rukovať vrahovia, násilníci a ďalší zločinci.

13.10.2022

Senátori Andrej Klišas a Oľga Kovitidi- oj, aký vznešený názov pre Putinových pucflekov, pracujú na návrhu zákona, ktorým sa výkvetu ruskej spoločnosti, vymenovanom vyššie, umožní slúžiť v ruskej armáde. Prirodzene na Ukrajine. V prípade preukázania hrdinstva v bojoch, môže byť odsúdeným odpustený zvyšok trestu. Takto to pucflek Kovitidi oznámila na svojom účte [...]

Bratislava, Hrob neznámeho vojaka

Slovensko má prvýkrát oficiálny Hrob neznámeho vojaka, je v Bratislave

05.12.2022 21:45

Slovenská republika má po vyše 29 rokoch od svojho vzniku oficiálne protokolárne miesto – Hrob neznámeho vojaka.

žena, rúško, slza, plač

Noste rúška, vyzval Francúzov minister zdravotníctva. Covid je tam opäť na vzostupe

05.12.2022 20:52

Minister zdravotníctva François Braun v pondelok vyzval verejnosť na nosenie rúšok pri cestách verejnou dopravou,

výplata, peniaze, živnostník, dane,

Samosprávy idú zvyšovať miestne dane. Nútia ich k tomu vládne opatrenia

05.12.2022 20:23

Ak prejde zvýšený daňový bonus výpadok v príjmoch samospráv bude vo výške 784 miliónov eur. Uviedol to ZMOS.

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Štát sa pripravuje na novú vlnu utečencov. Hľadá miesto pre stanové mestečko

05.12.2022 19:30

Ministerstvo vnútra hľadá vhodné lokality na stanové mestečko pre imigrantov, podobné tomu v Kútoch, pre prípad očakávanej novej vlny migrantov.