Založ si blog

Starosta Dvorov nad Žitavou gynekológom, primátor Žiaru nad Hronom neurochirurg.

A obaja minimálne podpredsedovia Slovenskej akadémie vied pre virológiu a medicínu.. Takto nejako by mohla vyzerať budúcnosť Branislava Becíka a Petra Antala. A tak strašne aj naša. Aj jeden, aj druhý  sa v posledných týždňoch „preslávili“tým, že hoci svoje vzdelanie ani náhodou nezískali v žiadnom medicínskom odbore a o žiadny z týchto oborov ani len neštrajchli, stali sa horlivými propagátormi lieku Ivermectín, ktorý niektorí ľudia stotožňujú priamo s proticovidovým zázrakom, ak nie rovno so zjavením sa štrnástich svätých, patrónov medicíny. Darmo, doba praje šarlatánom. A tú dobu treba využiť, veď komunálne voľby sa blížia.
Zaujímavosťou dneška je paradoxná situácia, ktorú epidémia Covidu vyvolala. Ak ideme maľovať byt, zavoláme si maliara a nie tesára. Ak ideme klásť dlažbu, voláme si obkladača a nie elektrotechnika. Ak ideme do reštaurácie na obed, spoliehame sa na majstrovstvo kuchára a nie fyzioterapeuta z nemocnice oproti. Ale ak ide o Covid, sme ochotní uveriť akýmkoľvek medicínskym podvodníkom, politickým šmejdom, alebo rovno grázlom. Ktovie, či prvorodička, ktorá zbožne lajkuje Bukovského pavedecké somariny, sa nechá odrodiť sústružníkovi, alebo človek nedajbože s nádorom na mozgu sa nechá operovať sochárovi… Určite nie. Ani jeden z týchto ľudí nebude utekať po radu a pomoc dokonca ani za Becíkom, ani za Antalom, hoci sa obaja tvária ako by bolo práve nimi potrebné doplniť  mená 14 svätých patrónov medicíny, o ktorej pritom vedia asi toľko, ako pedofil o normálnej výchove detí. Tu si vystačia prvorodička aj pacient s nádorom so skutočným odborníkom, ktorý sa medicíne venuje celý život a strávil jej štúdiom desaťtiíce hodín. Budúca mamička nebude žiadať o pôrod Bukovského, Becíka, či Antala, ktorých anticovidové tupiny inak na internete hltá, ani nešťastník s nádorom nezverí svoju oparáciu Blahovi, ani Ficovi, hoci inak súhlasí s ich kreténskym „medicínskym“ jačaním o nepotrebnosti očkovania.
Časť ľudí zdieľa na internete stupidity politikov, ktorí koktajú na televíznych obrazovkách o „škodlivosti“vakcinácie, hoci minimálne polovica z nich je už dávno zaočkovaná na klinikách vo Švajčiarsku a druhá polvica má už dohodnté vakcinačné termíny.
Takže tým, ktorým konvenujú „odborné covidové stanoviská“ Becíka, Antala, Bukovského, Pellegríniho, Fica, Blahu, či fašistu Kotlebu(magorom, ktorých som z nejakého dôvodu opomenul uviesť, sa ospravedlňujem) dávam návod na použitie. Ráno keď vstanete, kávu si navarte zo sušenej žihľavy, neumývajte sa v sprche, ale vlastným močom, mlieko si choďte kúpiť do železiarstva a na obed zájdite s rodinou do kafilérie.

Veď ak ste podvodníkom uverili, že vás netreba očkovať, pretože Covid neexistuje, môžete uveriť aj mojím kreténskym radám.

Čakanie na ruského Stauffenberga, alebo Brutusa?

21.03.2023

Písal sa rok 1944 a skupina nemeckých dôstojníkov v snahe ukončiť vojnu a zabrániť totálnemu zničeniu Nemecka spáchala atentát na Adolfa Hitlera. Bombu k jeho nohám mal na porade vo Vlčom hniezde umiestniť práve Stauffenberg. Hitler zázrakom prežil a rozpútal krvavé orgie, ktoré zasiahli množstvo sprisahancov a ich rodín. Nemecko však nakoniec tak, či onak utrpelo [...]

Brat za brata!

23.02.2023

Inšpirovaní touto čud(r)áckou skupinou slovenských vlastencov, Vlastičiek a vlastníkov napríklad hotelov v Karibiku, sme sa v našej krčme rozhodli nielenže podporiť ich aktivity, ale dokonca rozšíriť toto ich hnutie. Tak sme si založili organizáciu Brat za brata, sestra za sestru, sesternica za sesternicu, bratranec za bratranca, sestrička za primára a primár za vrchnú [...]

Od boľševizmu k nacizmu. Život a dielo Ľuboša Blahu, život a dielo Smeru.

22.02.2023

Ľuboš Blaha, kedysi absolútne bezvýznamný poslanecký asistent ešte bezvýznamnejšieho poslanca za komunistickú stranu, vycítil správne svoju šancu. Hneď ako preveksloval do Smeru, začal po krátkej epizóde so svojím sociálnym cítením prezentovať svoje postoje ku Covidu, k očkovaniu a teraz predovšetkým k vojne na Ukrajine. Stal sa miláčikom konšpiračných webových [...]

USA Biden summit demokracia prejav

Biden oznámil vznik nového fondu na podporu svetovej demokracie

29.03.2023 22:20

Americký prezident to vyhlásil počas virtuálneho summitu, ktorý sám organizoval. Vystúpila na ňom aj Čaputová či Zelenskyj.

Pápež František

Pápež František je hospitalizovaný, má infekciu dýchacích ciest

29.03.2023 21:08, aktualizované: 21:30

Nemá ísť o ochorenie COVID-19, ale potrebuje niekoľkodňovú liečbu, uviedol Vatikán.

Kyberbezpečnosť / Ransomware / Hacker / Heker / Technológie /

Rusko vystupňovalo kyberútoky na spojencov Ukrajiny

29.03.2023 21:00

Ich cieľom je skôr vyvolať chaos než zničiť infraštruktúru.

OSN / Organizácia spojených národov /

Valné zhromaždenie OSN schválilo historickú klimatickú rezolúciu

29.03.2023 20:59

Rezolúcia vyzýva Medzinárodný súdny dvor v Haagu, aby stanovil právne povinnosti štátov v boji proti klimatickej zmene.