Založ si blog

Starosta Dvorov nad Žitavou gynekológom, primátor Žiaru nad Hronom neurochirurg.

A obaja minimálne podpredsedovia Slovenskej akadémie vied pre virológiu a medicínu.. Takto nejako by mohla vyzerať budúcnosť Branislava Becíka a Petra Antala. A tak strašne aj naša. Aj jeden, aj druhý  sa v posledných týždňoch „preslávili“tým, že hoci svoje vzdelanie ani náhodou nezískali v žiadnom medicínskom odbore a o žiadny z týchto oborov ani len neštrajchli, stali sa horlivými propagátormi lieku Ivermectín, ktorý niektorí ľudia stotožňujú priamo s proticovidovým zázrakom, ak nie rovno so zjavením sa štrnástich svätých, patrónov medicíny. Darmo, doba praje šarlatánom. A tú dobu treba využiť, veď komunálne voľby sa blížia.
Zaujímavosťou dneška je paradoxná situácia, ktorú epidémia Covidu vyvolala. Ak ideme maľovať byt, zavoláme si maliara a nie tesára. Ak ideme klásť dlažbu, voláme si obkladača a nie elektrotechnika. Ak ideme do reštaurácie na obed, spoliehame sa na majstrovstvo kuchára a nie fyzioterapeuta z nemocnice oproti. Ale ak ide o Covid, sme ochotní uveriť akýmkoľvek medicínskym podvodníkom, politickým šmejdom, alebo rovno grázlom. Ktovie, či prvorodička, ktorá zbožne lajkuje Bukovského pavedecké somariny, sa nechá odrodiť sústružníkovi, alebo človek nedajbože s nádorom na mozgu sa nechá operovať sochárovi… Určite nie. Ani jeden z týchto ľudí nebude utekať po radu a pomoc dokonca ani za Becíkom, ani za Antalom, hoci sa obaja tvária ako by bolo práve nimi potrebné doplniť  mená 14 svätých patrónov medicíny, o ktorej pritom vedia asi toľko, ako pedofil o normálnej výchove detí. Tu si vystačia prvorodička aj pacient s nádorom so skutočným odborníkom, ktorý sa medicíne venuje celý život a strávil jej štúdiom desaťtiíce hodín. Budúca mamička nebude žiadať o pôrod Bukovského, Becíka, či Antala, ktorých anticovidové tupiny inak na internete hltá, ani nešťastník s nádorom nezverí svoju oparáciu Blahovi, ani Ficovi, hoci inak súhlasí s ich kreténskym „medicínskym“ jačaním o nepotrebnosti očkovania.
Časť ľudí zdieľa na internete stupidity politikov, ktorí koktajú na televíznych obrazovkách o „škodlivosti“vakcinácie, hoci minimálne polovica z nich je už dávno zaočkovaná na klinikách vo Švajčiarsku a druhá polvica má už dohodnté vakcinačné termíny.
Takže tým, ktorým konvenujú „odborné covidové stanoviská“ Becíka, Antala, Bukovského, Pellegríniho, Fica, Blahu, či fašistu Kotlebu(magorom, ktorých som z nejakého dôvodu opomenul uviesť, sa ospravedlňujem) dávam návod na použitie. Ráno keď vstanete, kávu si navarte zo sušenej žihľavy, neumývajte sa v sprche, ale vlastným močom, mlieko si choďte kúpiť do železiarstva a na obed zájdite s rodinou do kafilérie.

Veď ak ste podvodníkom uverili, že vás netreba očkovať, pretože Covid neexistuje, môžete uveriť aj mojím kreténskym radám.

Ruskí „mierotvorcovia“ sa pripravujú na ďalšiu misiu.

20.04.2021

V súlade so zvyklosťami ruskej imepriálnej politiky, sa aj dnes nazývajú ruské dobyvačné vojská mierotvorcovia, hoci tento názov je rovnako priliehavý, ako keby sme pedofila nazvali úprimným milovníkom detí, alebo feťákov, opilcov a násilníkov od Kotlebu či Mazureka kresťanmi, bojujúcimi za tradičnú rodinu. Ruskí „mierotvorcovia“sa chystajú pri [...]

Otvorený list Slovenskej advokátskej komore.

07.02.2021

Pôvodne som chcel svoj list začať oslovením „Vážené dámy, vážení páni“. Avšak vzhľadom na obsah ďalších riadkov by vyznelo toto oslovenie, ako nemiestna a absolútna irónia. Preto začnem neutrálne. Dámy a páni. V poslednej dobe sa až príliš často opakujú situácie, keď členovia Vašej Advokátskej komory na základe vlastných, ničím nepodložených [...]

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Robert Fico

Remišová si nemyslí, že Sme rodina odíde z koalície. Zo situácie podľa nej ťaží hlavne Fico

27.09.2021 13:43

„Treba si uvedomiť, kto je naším partnerom, pretože my bojujeme proti systému, ktorý tu vytvorili práve Fico s Pellegrinim," uviedla líderka Za ľudí Remišová.

korčok

Korčok: Multilaterálny systém je v defenzíve, prehrávame všetci

27.09.2021 13:03

Hľadajú sa skôr individuálne ako spoločné riešenia a výsledkom je to, že prehrávame všetci, uviedol minister zahraničných vecí Ivan Korčok.

Mária Kolíková

Kolíková je pripravená dať návrh na zmenu paragrafu 363 do legislatívneho procesu ešte tento týždeň

27.09.2021 13:02

Ministerka spravodlivosti uviedla, že v prípade úpravy tohto paragrafu sú viaceré alternatívy.

Maroš Žilinka

Prokurátori odmietajú rozhodovať po tlakom politikov, médií a verejnej mienky

27.09.2021 12:35

Uvádza sa to vo vyhlásení, ktoré podporilo viac ako 600 slovenských prokurátorov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 277
Celková čítanosť: 1296870x
Priemerná čítanosť článkov: 4682x

Autor blogu

Kategórie