Založ si blog

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, alebo akúkoľvek inú kravinu, dávame mu k telefónu hovorcu. Trebárs keď Imrova žena zháňala svojho manžela a jej žiadosť o určenie Imrovej polohy vybavoval Pali, po 20 minútach čakania na odpoveď to radšej vzdala.

Prešli sme však k hodnoteniu posledných informácií. V Česku zatkli Majského a vraj nám ho idú vydať na Slovensko. Majú však podmienku, že nám k nemu pribalia aj Babiša. S tým nesúhlasíme, lebo napriek tomu, že niektorí naši spoluobčania vykonali v minulosti riadne svinstvá, takýto trest si Slovensko rozhodne nezaslúži. Navyše my nie sme na šišky, ktorými kŕmi pred voľbami Andrej svojich voličov, my máme radšej produkty kvasného procesu. Takže nech si Majského nechajú, aj tak bude mať po čase za suseda práve Babiša.

Robert Fico vyhlásil, že on sa veru nedá zaočkovať proti korone, lebo celá pandémia je iba hra farmaceutických spoločností na dosiahnutie ziskov. Imro na to po poldeci trvajúcom tichu zareagoval. „A je náš! V krčme v politike začínal, v krčme končí“.

Putin ohlásil, že ruskí vedátori vymysleli a patentovali sérum proti korona vírusu. Jano, ktorý robil kedysi v Rusku na montážach povedal, že to je skvelá správa. Ako však pozná ruských politikov, tak neposkytli svetu celú informáciu. Podľa neho každého zaočkovaného bude všade ako doprovod sprevádzať patológ a hrobár. Podľa Jana ťažkú mozgovú dilemu vyvolala táto Putinova správa u jeho milovníkov z radov kotelbovcov, smerákov a dnes už takmer nebohých snsákov. Tí doteraz verili, že očkovanie slúži na čipovanie ľudí. Teraz im ich slnko oznámilo, že to tak nie je. Takže ako ďalej…? Skončí to asi tak, že ruské sérum bude čipovo neškodné a oni si ho budú užívať plnými zadnicami, kam si ho nechajú pichať aj opakovane. Akurát Imro podotkol, že tá správa o objave ruského séra síce mohla u nich vyvolať skutočne dilemu, ale určite nie mozgovú.

Donalda Trumpa museli pred tlačovou konferenciou pre bezpečnostnú hrozby odviesť ochrankári pre bezpečnostnú hrozbu, lebo v okoli Bieleho domu sa pohyboval ozbrojený muž. Takže Donalda pred Američanom ochránili. Nejasnou pre nás zostáva odpoveď na otázku, kto ochráni Američanov pred Donaldom?

Andrej Danko sa rozhodol, že zase zabojuje o vodcovskú pozíciu v Slovenskej národnej strake. Nevieme iba, či je to láskou k ornitológii, alebo je sám taký veľký…Vták, pochopiteľne. Ale potešujúce je na tejto snahe, aspoň podľa bezdomovca Karola fakt, že táto partaj profesionálnych čud(r)ákov skončí tam, odkiaľ vlastne nikdy ani nemala vyjsť. Kde to je nám nepovedal, iba Zoli sa zahmýril nejako čudne na stoličke, lebo ho vraj trápi zlatá žila. Takže sme všetci začali rozmýšľať, či to nie je náhodou v …

Peter Náhlik, ex-smerácky poslanec, sa stal ďalším partajníkom Pellegíiniho Hlasu. Nebolo by na tom nič čudné, ale dlhé roky podnikal s mužom, ktorý bol veľmi vplyvným mužom Smeru, s Vladimírom Poórom. Takže skôr, ako Pellegríni dopovedal výrok, podľa ktorého nebude mať Hlas v pozadí žiadnych oligarchov, už do neho prvý(o ktorom sa vie), zadrapil pazúre. Aj keď vlastne Pellegríni neklame, lebo v pozadí Hlasu nebude skutočne žiadny miliardár, všetci budú priamo v riadiacich štruktúrach. Takže pór je celkom zaujímavá zelenina. Môžete ho pridať do polievky, ale môžete ho pridať aj do Hlasu.

Teraz už končím, lebo náš hovorca ide zatelefonovať do médií naše rozsiahle oficiálne stanovisko k istej ožehavej politickej téme, takže budeme mať asi 5 dňovú prestávku.

 

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

Rusko zvláda boj s koronavírusom brilantne! Ale ohrozuje ho zákernejšia epidémia.

16.07.2020

„Konštatujem, že podľa úspešnosti jedného z hlavných ukazovateľov našej práce, to jest počet mŕtvych na 100 000 infikovaných, zvládame náš boj s koronavírusom brilantne. Omnoho lepšie, ako európske krajiny s rozvinutým systémom zdravotnej starostlivosti-„. Toto je voľná citácia vyjadrenie prezidenta, vedúceho, majstra a majiteľa Ruska v jednej osobe pre [...]

Joe Biden

Z Bidenovej inaugurácie stiahli 12 príslušníkov Národnej gardy

19.01.2021 23:19

Úrady zistili, že majú väzby na pravicové skupiny.

Milan Mazurek

Mazurek a Uhrík končia v predsedníctve ĽSNS

19.01.2021 21:52

Dôvodom má byť u oboch zmena stanov, o ktorej sa údajne dozvedeli náhodne.

výbuch, homs

Ropnú rafinériu v sýrskom Homse zachvátil mohutný požiar

19.01.2021 21:22

Požiaru predchádzal výbuch.

Ivan Bošňák

Analytik Bošňák: Ľudia majú sedieť doma, nie chodiť na testovanie

19.01.2021 20:42

Výrazné zlepšenie situácie môžeme očakávať najskôr v marci, napriek celoplošnému testovaniu, hovorí Ivan Bošňák z projektu Dáta bez pátosu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1243870x
Priemerná čítanosť článkov: 4540x

Autor blogu

Kategórie