Založ si blog

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, alebo akúkoľvek inú kravinu, dávame mu k telefónu hovorcu. Trebárs keď Imrova žena zháňala svojho manžela a jej žiadosť o určenie Imrovej polohy vybavoval Pali, po 20 minútach čakania na odpoveď to radšej vzdala.

Prešli sme však k hodnoteniu posledných informácií. V Česku zatkli Majského a vraj nám ho idú vydať na Slovensko. Majú však podmienku, že nám k nemu pribalia aj Babiša. S tým nesúhlasíme, lebo napriek tomu, že niektorí naši spoluobčania vykonali v minulosti riadne svinstvá, takýto trest si Slovensko rozhodne nezaslúži. Navyše my nie sme na šišky, ktorými kŕmi pred voľbami Andrej svojich voličov, my máme radšej produkty kvasného procesu. Takže nech si Majského nechajú, aj tak bude mať po čase za suseda práve Babiša.

Robert Fico vyhlásil, že on sa veru nedá zaočkovať proti korone, lebo celá pandémia je iba hra farmaceutických spoločností na dosiahnutie ziskov. Imro na to po poldeci trvajúcom tichu zareagoval. „A je náš! V krčme v politike začínal, v krčme končí“.

Putin ohlásil, že ruskí vedátori vymysleli a patentovali sérum proti korona vírusu. Jano, ktorý robil kedysi v Rusku na montážach povedal, že to je skvelá správa. Ako však pozná ruských politikov, tak neposkytli svetu celú informáciu. Podľa neho každého zaočkovaného bude všade ako doprovod sprevádzať patológ a hrobár. Podľa Jana ťažkú mozgovú dilemu vyvolala táto Putinova správa u jeho milovníkov z radov kotelbovcov, smerákov a dnes už takmer nebohých snsákov. Tí doteraz verili, že očkovanie slúži na čipovanie ľudí. Teraz im ich slnko oznámilo, že to tak nie je. Takže ako ďalej…? Skončí to asi tak, že ruské sérum bude čipovo neškodné a oni si ho budú užívať plnými zadnicami, kam si ho nechajú pichať aj opakovane. Akurát Imro podotkol, že tá správa o objave ruského séra síce mohla u nich vyvolať skutočne dilemu, ale určite nie mozgovú.

Donalda Trumpa museli pred tlačovou konferenciou pre bezpečnostnú hrozby odviesť ochrankári pre bezpečnostnú hrozbu, lebo v okoli Bieleho domu sa pohyboval ozbrojený muž. Takže Donalda pred Američanom ochránili. Nejasnou pre nás zostáva odpoveď na otázku, kto ochráni Američanov pred Donaldom?

Andrej Danko sa rozhodol, že zase zabojuje o vodcovskú pozíciu v Slovenskej národnej strake. Nevieme iba, či je to láskou k ornitológii, alebo je sám taký veľký…Vták, pochopiteľne. Ale potešujúce je na tejto snahe, aspoň podľa bezdomovca Karola fakt, že táto partaj profesionálnych čud(r)ákov skončí tam, odkiaľ vlastne nikdy ani nemala vyjsť. Kde to je nám nepovedal, iba Zoli sa zahmýril nejako čudne na stoličke, lebo ho vraj trápi zlatá žila. Takže sme všetci začali rozmýšľať, či to nie je náhodou v …

Peter Náhlik, ex-smerácky poslanec, sa stal ďalším partajníkom Pellegíiniho Hlasu. Nebolo by na tom nič čudné, ale dlhé roky podnikal s mužom, ktorý bol veľmi vplyvným mužom Smeru, s Vladimírom Poórom. Takže skôr, ako Pellegríni dopovedal výrok, podľa ktorého nebude mať Hlas v pozadí žiadnych oligarchov, už do neho prvý(o ktorom sa vie), zadrapil pazúre. Aj keď vlastne Pellegríni neklame, lebo v pozadí Hlasu nebude skutočne žiadny miliardár, všetci budú priamo v riadiacich štruktúrach. Takže pór je celkom zaujímavá zelenina. Môžete ho pridať do polievky, ale môžete ho pridať aj do Hlasu.

Teraz už končím, lebo náš hovorca ide zatelefonovať do médií naše rozsiahle oficiálne stanovisko k istej ožehavej politickej téme, takže budeme mať asi 5 dňovú prestávku.

 

Ruskí „mierotvorcovia“ sa pripravujú na ďalšiu misiu.

20.04.2021

V súlade so zvyklosťami ruskej imepriálnej politiky, sa aj dnes nazývajú ruské dobyvačné vojská mierotvorcovia, hoci tento názov je rovnako priliehavý, ako keby sme pedofila nazvali úprimným milovníkom detí, alebo feťákov, opilcov a násilníkov od Kotlebu či Mazureka kresťanmi, bojujúcimi za tradičnú rodinu. Ruskí „mierotvorcovia“sa chystajú pri [...]

Starosta Dvorov nad Žitavou gynekológom, primátor Žiaru nad Hronom neurochirurg.

28.03.2021

A obaja minimálne podpredsedovia Slovenskej akadémie vied pre virológiu a medicínu.. Takto nejako by mohla vyzerať budúcnosť Branislava Becíka a Petra Antala. A tak strašne aj naša. Aj jeden, aj druhý sa v posledných týždňoch „preslávili“tým, že hoci svoje vzdelanie ani náhodou nezískali v žiadnom medicínskom odbore a o žiadny z týchto oborov ani len [...]

Otvorený list Slovenskej advokátskej komore.

07.02.2021

Pôvodne som chcel svoj list začať oslovením „Vážené dámy, vážení páni“. Avšak vzhľadom na obsah ďalších riadkov by vyznelo toto oslovenie, ako nemiestna a absolútna irónia. Preto začnem neutrálne. Dámy a páni. V poslednej dobe sa až príliš často opakujú situácie, keď členovia Vašej Advokátskej komory na základe vlastných, ničím nepodložených [...]

Boris Kollár

Kam sa stratil z parlamentu Boris Kollár? Podľa Fica zmizol na dovolenku

24.07.2021 20:42

Robert Fico vystúpil s procedurálnym návrhom, aby sa prerušilo rokovanie parlamentu, kým sa nevráti do sály jeho predseda Boris Kollár.

búrka, počasie, blesky

Českom sa cez víkend preženú intenzívne búrky sprevádzané silným vetrom

24.07.2021 17:54

Nad južnou polovicou krajiny sa búrky preženú už v sobotu večer. V nedeľu a v noci na pondelok sa rozšíria už na celé územie ČR.

miniorloj

Valča má kurióznu atrakciu: Nezáživný miniorloj pre vnímavých

24.07.2021 16:00

Nová atrakcia - rovnobežkový miniorloj zo surovín, ktoré mali skončiť v odpade - je poučná a príjemne sa pri nej oddychuje.

Rakúsko, armáda, dráma, streľba, pytliak

Rakúsko pre opätovnú migračnú vlnu posilňuje ochranu svojich hraníc

24.07.2021 14:29

Spočiatku bude do pohraničného pásma vyslaných dodatočných 400 vojakov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 277
Celková čítanosť: 1286068x
Priemerná čítanosť článkov: 4643x

Autor blogu

Kategórie