Založ si blog

Fico nechá doviezť z Anglicka zlato, Imro z nemocnice svoju svokru so zlatou žilou.

Týždeň sme v našej krčme začali mohutnou diskusiou na tému, či Fico chráni mafiu, alebo mafia Fica? Nevedeli sme sa zhodnúť preto, lebo predĺženej ruke mafiána Kočnera Monike Jankovskej sa ešte len toť nedávno expremiér poďakoval za prácu, ktorú vraj odviedla vo svojej funkcii. Keďže sa potom ukázalo, že jediným, pre koho skutočne pracovala bol grázel Kočner, dodnes sme sprostí z toho, kto koho chráni…

Keď na podobnú lásku k Bruchovi doplatil aj inak „veľmi seriózny, ľudský, sociálne cítiaci a charizmatický Glváč“(citujem Einsteina), už sme si začali myslieť, že osud sa musel spriahnuť proti Smeru viac, ako by to dokázali Satanáš s Luciferom! A keď policajti nasadili klepetá generálnemu riaditeľovi Tiposu Barczimu, ďalšiemu z plejády sociálne cítiacich smerákov, začali sme vetriť za tým Sorosovho bratranca, tetu, sesternicu… Karol síce povedal, že jediné, čo sa z toho dá zaňuchať je smerácky smrad, ale to sme hlasovaním odmietli. Po prvé preto, že sme všetci mali nádchu a po druhé preto, že Einstein presadil dodatok k uzneseniu, podľa ktorého „smerácky smrad nesmrdí, ale smerácky smrad vonia.“ Bola to pre nás ťažko pochopiteľná formulácia, ale prikladali sme to skutočnosti, že sme uznesenie prijali 15 minút po záverečnej…

Šéf Sociálnej poisťovne Ľubomír Vážny, kedysi minister dopravy vyslovil počudovanie nad tým, že podpísal takú nevýhodnú zmluvu na diaľničné mýto. Ernest povedal, že ak by sa to stalo v Číne, nezaslúžil by si ani popravu na hlavnom štadióne. Iba na nejakom okresnom. Náš odborník na motorizmus Pišta(určili sme ho za tímlídra pre dopravu, lebo mal 5 razy odobratý vodičský preukaz)povedal, že toto sa môže stať iba v dvoch krajinách na svete. Na Slovensku a potom ešte na Slovensku. A vždy musí vládnuť Smer.

Najvyšší kontrolný úrad skonštatoval, že Finančná správa si objednávala informačné systémy od firmy Allexis spôsobom, ktorý až príliš pripomínal obstarávacie grázlovstvo. Zmluvy boli tajné, aby sa vyhli verejnému obstarávaniu, uzatváral ich bývalý šéf Finančnej správy Imrécze, boli za desiatky miliónov € a nikto vlastne ani nevie, načo sú tie programy potrebné a či ich vôbec Finančná správa využíva. Ferdo, tímlíder pre informatizáciu našej krčmy(bol vedený vo zväzkoch ŠTB ako informátor) si dovolil v tejto súvislosti zacitovať jedného z najväčších mysliteľov Smeru(Ááále až po precedovi!-zvolal zdesene Einstein), poslanca Jarjabka, ktorý svojho času pri podvodoch s piešťanským CT vyhlásil : „Nie je dôležité, či bolo niečo predražené, alebo nie. Dôležité je, či peniaze prišli tam, kam mali prísť.“ Tým sme problémy mýto a Imréczeho zmluvy považovali za vybavené, aj keď Karol tvrdí, že za vybavené ich nesmie považovať ani prokuratúra, ani polícia.

Záver týždňa týždňa sa blíži mohutnými krokmi a voľby ešte mohutnejšími, takže Robert Fico stihol vyjsť s požiadavkou, aby boli naše zlaté rezervy prevezené z Anglicka na Slovensko. Jano krútil hlavou, že nechápe tú zbytočnú medzi zastávku, lebo ak dostane prevoz pod patronát niekto zo Smeru, aj tak skončí to zlato na Belize. Imro povedal, že on k tej zásielke zlata pribalí aj svoju svokru, ktorú dnes privezie z nemocnice domov, kde bola hospitalizovaná so zlatou žilou.

Týmto Imrovým návrhom k doplneniu slovenského zlatého pokladu sa s vami lúčim a ostávam s pozdravom, ktoré prijalo naše plenárne zasadnutie a naša valná hromada(Karol a Igor sa v čase hlasovania už váľali pod stolom)  : Cudzie nechceme, svoje si nedáme! Ani za všetko zlato sveta, ani za všetky zlaté žily!

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

polícia, zatknutie

Božie mlyny, Očistec, Judáš. Polícia nemilosrdne, ako starozákonný boh

03.12.2020 07:45

Po rokoch zhovievavosti v štýle „skutok sa nestal“ chce polícia radšej pôsobiť ako starozákonný boh - nemilosrdne a bez zľutovania.

koronavírus, vakcína, Pfizer a BioNTech

ONLINE: Pandémia sa nekončí, očkovanie pribrzdí COVID-19 až po mesiacoch

03.12.2020 07:00, aktualizované: 07:28

Prudký nárast covidových infekcií bude pokračovať ešte mesiace, aj keď sa bude proti nim očkovať. Podľa WHO nebude vakcín dostatok na ich zabrzdenie.

matovič testovanie test

Matovič ide testovať školu, kam chodia jeho dcéry

03.12.2020 07:00

Berie to do vlastných rúk. Premiér chce pilotne otestovať školu, do ktorej chodia jeho dcéry. Jej spoluvlastníkom je majiteľ firmy, ktorá dodala antigénové testy na plošné testovanie.

Marihuana

Úrad OSN vyradil marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog

03.12.2020 06:30

Komisia OSN pre narkotiká vyradila marihuanu zo zoznamu najnebezpečnejších drog, na ktorom figurujú aj heroín a syntetické opioidy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1234295x
Priemerná čítanosť článkov: 4505x

Autor blogu

Kategórie