Založ si blog

Mafiu povedie k voľbám Pellegrini, radiť mu musí Göebbelsov vnuk.

Keď bývalý šéf vyšetrovacieho tímu Gorila Lukáš Kyselica oznámil koniec služby v polícii, na tlačovej konferencii sa vyjadril aj k doterajším zisteniam svojho tímu. Veľmi jednoznačne vyhlásil, že kauza Gorila jestvovala a je stále živá. Potvrdil dokonca, že aktéri, ktorých mená sa spomínajú v prepise, sú konkrétne osoby a vyšetrovatelia im z analýzy fonetických posudkov priradili aj konkrétne hlasy týchto účastníkov finančných a zločineckých orgií z gorilieho brlohu. Napríklad hlas bývalého premiéra Fica. Človek majúci schopnosť napočítať do desať by si myslel, že nič horšieho sa pre Pellegriniho, nástupcu Fica v pozícii tutti di capa v Smere, nemohlo stať. Ejhľa… Novopremiér a smerácky volebný novolíder však šokoval. Presne v intenciách svojho predchodcu a svojich politických spolupáchateľov označuje čierne za biele, fialové, ružové, červené, zelené, proste podľa potreby. Za všetko hovorí jeho vyhlásenie: „Fico môže pre Gorilu spávať pokojne. Báť by sa mali iní“. Ak sa niekto nádejal, že s Pellegrinim príde do Smeru snáď aspoň štipka sebareflexie, musí veľmi rýchlo pochopiť, že prerod Smeru sa konať nebude. A ani nemôže. Priznaním čo len špetky zodpovednosti by totiž priznal aj zodpovednosť za lemikony, jachty v Monacu, mýta, diaľnice, rozkradnuté eurofondy a priamu, či nepriamu vinu za vraždu Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Priznal by zodpvednosť za množstvo ďalších známych a množstvo dnes ešte neznámych banditizmov napacháných jeho politikmi, prisluhovačmi a politickými spolugrázlami. Kedysi som napísal, že Pellegrini je iba smerácky štartér. Za štartéra sa označoval v slangu mafie človek, ktorý je v jej hierarchii bezvýznamný truľo a slúžil na jediné. Išiel naštartovať auto, do ktorého sa chystal nasadnúť jeho boss. Aby tak v prípade konkurenciou nastraženej bomby vyletel do luftu on a nie big boss. Občas sa pritrafilo, že napriek ostražitosti štartéra sa pobrali do pekla jeho šéfovia iným spôsobom. Zastrelení, uškrtení, otrávení. A štartér prežil a zrazu po vedúcom prebral uvoľnený flek. Stal sa sám tuttim di cápom. Proste riadenie osudu a presná muška bossovho nepriateľa ho posadili do šéfovského kresla.

Dnes vyšlo na svetlo božie, že smerácka štátna tajomníčka na ministerstve spravodlivosti Monika Jankovská bola nielen opičkou, ale rovno slúžkou alebo priamo handrou a onucou Mariana Kočnera. Rovnako, ako niektorí konkrétni vyšetrovatelia, prokurátori a sudcovia. Pellegrini mlčí a rozdáva cez výjazdové zasadnutia vlády po regiónoch, nazývané aj cirkus na kolesách vládnych bavorákov, žobračenky starostom. Samozrejme smeráckym, snsáckym a mosťáckym. Aj keď ho chápem, pretože žiadni iní slušní starostovia by nemohli tento farizejský dar prijať. Naopak, museli by ho rovno odmietnuť.

Nechápem však jedno. Výrok “ „Fico môže pre Gorilu spávať pokojne. Báť by sa mali iní“ sa totiž môže kľudne porovnať s klamstvami nacistického ideológa a ministra propagandy a veľmajstra klamstiev vojnového Nemecka Göebbelsa. Ignoruje totiž nielen realitu, ale aj konštatovania vyšetrovateľov a kriminalistických expertíz a nemôže byť z premiérovej hlavy.

Autorom musí byť niekto geneticky mimoriadne blízky k tomuto vojnovému zločincovi. Napríklad Göebbelsov vnuk.

Ako sa z tieňového Pellegriniho stáva originálny Fico.

13.01.2020

Ruky hore, gate dole! Ideme cez mesto! Toto bola naša detská riekanka, keď sme sa hrali na Nemcov a partizánov. Nemci boli zajatci, ktorých sme hnali cez mesto a v našich "partizánskych" predstavách viac »

Ako Robert Fico ďakoval mafii.

12.01.2020

A nie je to tak dávno. Dá sa povedať že sa to odohralo včera, najneskôr predvčerom. Keď Monika Jankovská, bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti(!), dostala pri potupnom odchode viac »

Mafia na štyri? Smer.

15.12.2019

Touto tajničkárskou otázkou sme odštartovali v našej krčme politologické, ekonomické, právnické, ideologické a idiotské hodnotenie činov, počinov a zločinov politikov v uplynulom týždni.. viac »

Agentúra Standard & Poor's potvrdila Slovensku rating A+

24.01.2020 22:07

Vďaka domácemu dopytu sa podľa S&P nemusí Slovensko obávať výrazného spomalenia ekonomiky.

autobusy cestovanie doprava parkovisko

V Hriňovej a Detve budú autobusy po katastri jazdiť, nepôjdu ale do Zvolena

24.01.2020 21:56

Podľa primátora Detvy, doprava bude zabezpečená len na spojoch s tzv. vnútroobecnou obsluhou. Rokovala aj bezpečnostná rada kraja.

USA / armáda / vojak /

Pri raketovom útoku Iránu sa zranilo 34 amerických vojakov

24.01.2020 21:04

Vojakom bol diagnostikovaný otras mozgu alebo traumatické poranenie mozgu.

súd / polícia / policajt / policajti /

Češka, ktorú našli v bratislavskom byte v zlom zdravotnom stave, zomrela

24.01.2020 20:49

Ženu po nájdení previezli do nemocnice s poruchou vedomia.