Založ si blog

Putin sa stretol so sexuálnym predátorom.

Týmito slovami odštartoval Imro v našej krčme prehľad udalostí uplynulých dní. Teda tých, ktoré sme zažili a navyše sme si ich prípadne aj pamätali, lebo vzhľadom na panujúce horúčavy sme sa mohutne venovali odporúčaniam lekárov v oblasti dodržiavania pitného režimu. Proste sú veci, v ktorých je rada lekárov nad zlato!

Išli sme teda na to v obrátenom garde a zčali sme hodnoť najčerstvejšie udalosti. Vladimír Putin sa stretol v Ríme s bývalým talianskym premiérom Silviom Berlusconim, ktorého označil za svojho skvelého priateľa. Silvio je, okrem množstva iných charizmatických vlastností známy aj tým, že by podľa Imra po….., oné, oklátil aj elektrickú zásuvku, keby nekopala. Ak odhliadneme bežné táranie dvoch skvelých kamarátov o nezmyselnosti sankcií proti Rusku, už sme sa nedozvedeli nič nové. Navyše Jano povedal, že nie tak dávno Vladimír Vladimírovič vyhlásil, že sankcie Rusku neškodia, naopak, vyburcovali k zvýšenej aktivite jeho vedecký výskum a ekonomickú výkonnosť v tejto krajine. Takže ak by sankcie zrušili, až vtedy by to Rusku uškodilo. A keďže nikto z nás nechce Rusku škodiť, jednomyseľne sme odhlasovali ich zachovanie. Proti tomu bol iba Einstein, ale keďže ten má podľa nás veľký mozog v rozmere malého a malý vôbec nemá, tak sme jeho hlas hodili rovno do koša, ako hodili podľa Harabína volebné komisie v prezidentských voľbách možno aj 300 000 hlasov, ktoré mali pripadnúť jemu.

V Bruseli sa rodí nové vedenie EU a krajiny V4 nesúhlasili ako tradične so žiadnym predloženým návrhom, takže napokon sa do vedenia dostali ľudia, ktorých síce nepodporovalo toto čudesné zoskupenie, ale aspoň sa Pellegríni, Babiš, Orbán a Morawiecki mohli prezentovať ako víťazi. Pritom bývalý boxer Zoli tvrdí, že to je také víťazstvo, ako keď bitkár povie, že v krčme takú tresol sánkou o súperovu päsť, až si ju zlomil! Tú sánku.

Denisa Saková chce meniť za stámilióny € rodné čísla, ktoré nikomu neprekážajú. Jožo povedal, že je to celé úplná sprostosť, lebo ak ho jeho žena nevie nájsť po týždňovom ťahu podľa rodného čísla, neverí, že ho nájde podľa Sakovej identifikačného čísla za 200 miliónov €. A dopadne to tak, že ho nenájdu ani podľa tých Sakovej znakov a hlavne nikto už nenájde ani tých 200 miliónov. A že proste je Sakovej to ministerské sako asi tak o 3 čísla väčšie…

Andrej Danko sa už ako tradične vybral do Ruska, tentokrát do Tatarstanu a doniesol odtiaľ, ako tiež už tradične, sľuby v hodnotách stámiliónov €. Paľo povedal, že keby Andrej zapol na vyššie obrátky, mohlo byť tých sľubov z Ruska aj za miliardy €. Ani by sa nezmestili do vládneho špeciálu. Ďuso zabrblal, že Danko bol v Rusku asi tisíc razy a je na šľak trafenie, že sa mu odtiaľ vždy podarilo aj vrátiť. Tu sa však Andreja zastal Fero ktorý povedal, že sa určite vracia preto, aby mohol vyplatiť robotníkov z Lesostavu Revúca, ktorých jeho rodina po privatizácii tejto firmy akýmsi nedopatrením vyplatiť zabudla.

Ruský minister obrany Sergej Šojgu oznámil, že niektorí námorníci z ruskej jadrovej ponorky, ktorá sa potopila v Barentsovom mori, sú nažive. Karol sa na chvíľu zamyslel a hĺbavo povedal : Zatiaľ.

Poslanci Radovan Baláž (SNS), Pavol Goga (Smer) a Ľuboš Blaha (Smer)odleteli súkromným lietadlom do Štrasburgu na parlamentné zasadanutie Rady Európy, na ktorom boli vrátené Rusku hlasovacie práva v tejto inštitúcii. Jano tvrdí, že nikto nevie, kto to lietadlo platil, ale on má tušáka, že faktúra bola písaná v azbuke a vyplatená v rubľoch. Jano je kamionista a bol dosť nasr…., nasrdený, lebo on keď vraj bol v Štrasburgu, pozrel si aj starobylý hrad, v ktorom je väznica aj hladomorňa. A štve ho, že tieto dva veľmi pôsobívé objekty neponúkol aspoň na rok naším poslancom kastelán tejto francúzskej národnej pamiatky.

Nič závažnejšie sa už neudialo a v najbližších dňoch ani neudeje, lebo polovica z nás je už týždeň po dôchodku a druhá polovica týždeň pred ním…

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.