Založ si blog

Pasák Kočner a jeho prostitútky.

Píšem ich v poradí, ako ich označila správa z vyšetrovacieho spisu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prikladám aj dostupnú fotodokumentáciu. Je prevzatá z Pravda.sk. Foto Radomíra Bžána nájdete kliknutim na link : https://www.cas.sk/clanok/600210/radomir-bzan-ma-od-statu-dostat-77-milionov-eur-ako-zije-prachaty-advokat/   Foto Dušana Páteka nájdete kliknutím na link https://www.financnasprava.sk/sk/financna-sprava/predstavitelia, foto  Ide o ľudí, na ktorých mal Kočner vplyv, alebo ich priamo riadil. Tak, ako zvykne pasák riadiť svoje prostitútky. Aj keď klasický pasák riadi divevčatá, Kočner mal svoj mužský hárem. Zoznam samozrejme nie je ani náhodou úplný a budem ho aktualizovať po zverejnení ďalších a ďalších mien z Kočnerovho mobilu.

Zhora nadol : Radomír Bžán, advokát, ktorému mal štát vyplatiť 77 000 000,-€ za zastupovanie v spore o Gabčíkovo.

Ján Počiatek, bývalý minister dopravy a financií, ktorý nechal vyplatiť firme Lemikon  16 000 000,-€ za škodu, ktorá vraj mala Lemikonu vzniknúť, hoci mu nikdy nevznikla.

Viktor Stromček, generálny manažér Smeru. Podľa Aktualít.sk pod jeho dozorom pripravovali v druhej Ficovej vláde projekt juho-západného obchvatu Prešova, ktorý vychádza na 45 miliónov eur na kilometer. To je rekordne najvyššia suma na celej D1.

Marek Para(na foto vpravo), známy predovšetkým ako advokát veľkých kaprov podsvetia.

Martin Daňo, údajný novinár, ktorý však v posledných rokoch pripomína skôr človeka, ktorý akútne potrebuje špecializovanú lekársku starostlivosť.

Ladislav Tichý, bývalý zastupujúci generálny prokurátor.

Martin Glvač, podpredseda Smeru, Alenou Zsuzsovou dôverne nazývaný Maznák.

Norbert Bödör(na foto v strede), syn majiteľa SBS Bonul, ktorého v Zlatom Kľúčiku v Nitre tesne po vražde vo Veľkej Mači navštívil Marián Kočner.

Dušan Pátek, viceprezident Finančnej správy, ktorá pod vedením Františka Imréczeho a jeho urobila pri podvodoch na colnej hodnote sekeru 300 000 000,-€, ktoré budeme musieť zaplatiť do Bruselu.

Peter Šufliarsky, námestník generálneho prokurátora, ktorý klamal o svojich kontaktoch s Kočnerom generálneho prokurátora, aj verejnosť. Farbu trenírok ukázal až potom, ako médiá zverejnili jeho bohatú komunikáciu s mafiánom.

Ladislav Baštrnák, exdomáci pán a súčasne exhostiteľ expremiéra Fica v Bonaparte. Odsúdený v prvom procese za daňový podvod na 5 rokov väzenia. Ďalšie žaloby za obdobné tunely na DPH sú na ceste.

Jaroslav Haščák, šéf Penty. Rovnako ako Šufliarsky vyšiel s farbou spodných gatí von až vtedy, ako sa prevalila jeho čulá sms-ková komunikácia s človekom, obvineným z objednania vraždy novinára.

To však zďaleka nie sú všetci Kočnerovi muži. Už onedlho sa dozviete nielen mená ďalších chlapov, ale aj žien.

 

 

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.