Založ si blog

Pasák Kočner a jeho prostitútky.

Píšem ich v poradí, ako ich označila správa z vyšetrovacieho spisu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prikladám aj dostupnú fotodokumentáciu. Je prevzatá z Pravda.sk. Foto Radomíra Bžána nájdete kliknutim na link : https://www.cas.sk/clanok/600210/radomir-bzan-ma-od-statu-dostat-77-milionov-eur-ako-zije-prachaty-advokat/   Foto Dušana Páteka nájdete kliknutím na link https://www.financnasprava.sk/sk/financna-sprava/predstavitelia, foto  Ide o ľudí, na ktorých mal Kočner vplyv, alebo ich priamo riadil. Tak, ako zvykne pasák riadiť svoje prostitútky. Aj keď klasický pasák riadi divevčatá, Kočner mal svoj mužský hárem. Zoznam samozrejme nie je ani náhodou úplný a budem ho aktualizovať po zverejnení ďalších a ďalších mien z Kočnerovho mobilu.

Zhora nadol : Radomír Bžán, advokát, ktorému mal štát vyplatiť 77 000 000,-€ za zastupovanie v spore o Gabčíkovo.

Ján Počiatek, bývalý minister dopravy a financií, ktorý nechal vyplatiť firme Lemikon  16 000 000,-€ za škodu, ktorá vraj mala Lemikonu vzniknúť, hoci mu nikdy nevznikla.

Viktor Stromček, generálny manažér Smeru. Podľa Aktualít.sk pod jeho dozorom pripravovali v druhej Ficovej vláde projekt juho-západného obchvatu Prešova, ktorý vychádza na 45 miliónov eur na kilometer. To je rekordne najvyššia suma na celej D1.

Marek Para(na foto vpravo), známy predovšetkým ako advokát veľkých kaprov podsvetia.

Martin Daňo, údajný novinár, ktorý však v posledných rokoch pripomína skôr človeka, ktorý akútne potrebuje špecializovanú lekársku starostlivosť.

Ladislav Tichý, bývalý zastupujúci generálny prokurátor.

Martin Glvač, podpredseda Smeru, Alenou Zsuzsovou dôverne nazývaný Maznák.

Norbert Bödör(na foto v strede), syn majiteľa SBS Bonul, ktorého v Zlatom Kľúčiku v Nitre tesne po vražde vo Veľkej Mači navštívil Marián Kočner.

Dušan Pátek, viceprezident Finančnej správy, ktorá pod vedením Františka Imréczeho a jeho urobila pri podvodoch na colnej hodnote sekeru 300 000 000,-€, ktoré budeme musieť zaplatiť do Bruselu.

Peter Šufliarsky, námestník generálneho prokurátora, ktorý klamal o svojich kontaktoch s Kočnerom generálneho prokurátora, aj verejnosť. Farbu trenírok ukázal až potom, ako médiá zverejnili jeho bohatú komunikáciu s mafiánom.

Ladislav Baštrnák, exdomáci pán a súčasne exhostiteľ expremiéra Fica v Bonaparte. Odsúdený v prvom procese za daňový podvod na 5 rokov väzenia. Ďalšie žaloby za obdobné tunely na DPH sú na ceste.

Jaroslav Haščák, šéf Penty. Rovnako ako Šufliarsky vyšiel s farbou spodných gatí von až vtedy, ako sa prevalila jeho čulá sms-ková komunikácia s človekom, obvineným z objednania vraždy novinára.

To však zďaleka nie sú všetci Kočnerovi muži. Už onedlho sa dozviete nielen mená ďalších chlapov, ale aj žien.

 

 

V každom z nás drieme nejaký úchyl.

10.10.2019

Vyhlásil Karol v našej krčme tesne predtým, ako sme začali politologický rozbor udalostí uplynulých dní. 1 október. Štefan Harabin počas pracovnej doby uskutočnil tlačovku, na ktorej oznámil viac »

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

08.10.2019

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej viac »

Splodil ju Harabin, adoptoval si ju Smer. Monika Jankovská.

05.10.2019

Hovorí sa, že akýkoľvek slabý štát je silnejší, ako akákoľvek silná mafia. Zdá sa, že toto tvrdenie vôbec nemusí platiť absolútne. Najmä ak sa vlastníctvom mafie stal samotný štát.Nie viac »

Ukrajina / vojak /

Plán na stiahnutie ťažkých zbraní na východe Ukrajiny zostal na mŕtvom bode

15.10.2019 20:28

Zástupcovia separatistov, Ukrajiny a Ruska v kontaktnej skupine totiž nenašli na utorňajšom kole rozhovorov v bieloruskej metropole Minsk spoločnú reč.

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.

Gábor Gál / minister spravodlivosti /

Začne Gál disciplinárky voči sudkyniam?

15.10.2019 19:00

Sudkyne Jankovská a Maruniaková čelia podozreniam, že v súdnych sporoch konali v prospech Mariana Kočnera, ktorý je obvinený z viacerých ekonomických trestných činov a objednávky vraždy.

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.