Založ si blog

Pasák Kočner a jeho prostitútky.

Píšem ich v poradí, ako ich označila správa z vyšetrovacieho spisu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prikladám aj dostupnú fotodokumentáciu. Je prevzatá z Pravda.sk. Foto Radomíra Bžána nájdete kliknutim na link : https://www.cas.sk/clanok/600210/radomir-bzan-ma-od-statu-dostat-77-milionov-eur-ako-zije-prachaty-advokat/   Foto Dušana Páteka nájdete kliknutím na link https://www.financnasprava.sk/sk/financna-sprava/predstavitelia, foto  Ide o ľudí, na ktorých mal Kočner vplyv, alebo ich priamo riadil. Tak, ako zvykne pasák riadiť svoje prostitútky. Aj keď klasický pasák riadi divevčatá, Kočner mal svoj mužský hárem. Zoznam samozrejme nie je ani náhodou úplný a budem ho aktualizovať po zverejnení ďalších a ďalších mien z Kočnerovho mobilu.

Zhora nadol : Radomír Bžán, advokát, ktorému mal štát vyplatiť 77 000 000,-€ za zastupovanie v spore o Gabčíkovo.

Ján Počiatek, bývalý minister dopravy a financií, ktorý nechal vyplatiť firme Lemikon  16 000 000,-€ za škodu, ktorá vraj mala Lemikonu vzniknúť, hoci mu nikdy nevznikla.

Viktor Stromček, generálny manažér Smeru. Podľa Aktualít.sk pod jeho dozorom pripravovali v druhej Ficovej vláde projekt juho-západného obchvatu Prešova, ktorý vychádza na 45 miliónov eur na kilometer. To je rekordne najvyššia suma na celej D1.

Marek Para(na foto vpravo), známy predovšetkým ako advokát veľkých kaprov podsvetia.

Martin Daňo, údajný novinár, ktorý však v posledných rokoch pripomína skôr človeka, ktorý akútne potrebuje špecializovanú lekársku starostlivosť.

Ladislav Tichý, bývalý zastupujúci generálny prokurátor.

Martin Glvač, podpredseda Smeru, Alenou Zsuzsovou dôverne nazývaný Maznák.

Norbert Bödör(na foto v strede), syn majiteľa SBS Bonul, ktorého v Zlatom Kľúčiku v Nitre tesne po vražde vo Veľkej Mači navštívil Marián Kočner.

Dušan Pátek, viceprezident Finančnej správy, ktorá pod vedením Františka Imréczeho a jeho urobila pri podvodoch na colnej hodnote sekeru 300 000 000,-€, ktoré budeme musieť zaplatiť do Bruselu.

Peter Šufliarsky, námestník generálneho prokurátora, ktorý klamal o svojich kontaktoch s Kočnerom generálneho prokurátora, aj verejnosť. Farbu trenírok ukázal až potom, ako médiá zverejnili jeho bohatú komunikáciu s mafiánom.

Ladislav Baštrnák, exdomáci pán a súčasne exhostiteľ expremiéra Fica v Bonaparte. Odsúdený v prvom procese za daňový podvod na 5 rokov väzenia. Ďalšie žaloby za obdobné tunely na DPH sú na ceste.

Jaroslav Haščák, šéf Penty. Rovnako ako Šufliarsky vyšiel s farbou spodných gatí von až vtedy, ako sa prevalila jeho čulá sms-ková komunikácia s človekom, obvineným z objednania vraždy novinára.

To však zďaleka nie sú všetci Kočnerovi muži. Už onedlho sa dozviete nielen mená ďalších chlapov, ale aj žien.

 

 

Čakanie na ruského Stauffenberga, alebo Brutusa?

21.03.2023

Písal sa rok 1944 a skupina nemeckých dôstojníkov v snahe ukončiť vojnu a zabrániť totálnemu zničeniu Nemecka spáchala atentát na Adolfa Hitlera. Bombu k jeho nohám mal na porade vo Vlčom hniezde umiestniť práve Stauffenberg. Hitler zázrakom prežil a rozpútal krvavé orgie, ktoré zasiahli množstvo sprisahancov a ich rodín. Nemecko však nakoniec tak, či onak utrpelo [...]

Brat za brata!

23.02.2023

Inšpirovaní touto čud(r)áckou skupinou slovenských vlastencov, Vlastičiek a vlastníkov napríklad hotelov v Karibiku, sme sa v našej krčme rozhodli nielenže podporiť ich aktivity, ale dokonca rozšíriť toto ich hnutie. Tak sme si založili organizáciu Brat za brata, sestra za sestru, sesternica za sesternicu, bratranec za bratranca, sestrička za primára a primár za vrchnú [...]

Od boľševizmu k nacizmu. Život a dielo Ľuboša Blahu, život a dielo Smeru.

22.02.2023

Ľuboš Blaha, kedysi absolútne bezvýznamný poslanecký asistent ešte bezvýznamnejšieho poslanca za komunistickú stranu, vycítil správne svoju šancu. Hneď ako preveksloval do Smeru, začal po krátkej epizóde so svojím sociálnym cítením prezentovať svoje postoje ku Covidu, k očkovaniu a teraz predovšetkým k vojne na Ukrajine. Stal sa miláčikom konšpiračných webových [...]

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

bane, uhlie, banník. baňa.

Poľský baník uväznený pod zemou viac než 48 hodín bol nájdený živý

13.07.2024 19:06

Baňu Rydułtowy vo štvrtok ráno okolo 08.00 h. v hĺbke približne 1 200 metrov zasiahli silné otrasy.

putin, lavrov, peskov

Americké rakety v Nemecku? Obeťami budú metropoly Európy, vyhráža sa Kremeľ

13.07.2024 17:40

Rusko by totiž mohlo namieriť svoje rakety na ich hlavné mestá, čím by sa zopakovala konfrontácia z obdobia studenej vojny.