Založ si blog

Senzácia! Smer navrhuje za prezidenta šéfa bruselských europovaľačov!

Keď Robert Fico a jeho poskokovia vôkol potrebovali zaútočiť na europoslancov, ale predovšetkým na európske inštitúcie, s veľkou obľubou používali „argumenty“, podľa ktorých sú títo ľudia odtrhnutí od reality a potrieb bežného Slováka, alebo ich priamo nazvali bruselskými kaviarenskými povaĽačmi. Neprekážalo im ani to, že tam automaticky zaradili aj svojich straníckych súkmeňovcov Beňovú, Zalu, Smolkovú, či povestné vrece zemiakov z Banskej Bystrice Maňku. Áno, je mi jané, že tieto vyjadrenia boli určené predovšetkým tvrdému jadru Smeru, napríklad účastníčkam osláv MDŽ, alebo Fedorovi z našej krčmy, ktorý nielenže ptarí k tvrdému jadru, ale má aj tvrdú pečeň a zmäknutý mozog. A samozrejme aj starostke Fedorovej, ktorej hlúposť, prezentovaná na zastupiteľstve vo Fekišovciach dobíja internet. Veď čo potrebuje ako životabudič drobný človek a smerácky dedinský kápo? Závidieť a nenávidieť. A koho by už mohol nenávidieť viac, ako „bruselského kaviarenského povaľača a nepriateľa Slovenska“, ak na neho navyše ukázal prštekom preceda? Veď europoslanec je predsa ten, ktorý chodí po bruselských baroch a kaviarňach, sŕka bruselskú kávu a okydáva slovenského expremiéra, ktorý pritom nemá na mysli nič iné, ako pre svojich voličov zabezpečiť blaho a zabezpečiť Ľuboša Blahu. Toho druhého najmä.

V týchto dňoch sa však situácia prudko mení. Smer ide navrhnúť za prezidentského kandiddáta najvýraznejšieho bruselského povaľača Šefčoviča. Priamo bossa povaľačov! Veď ako inak sa dá nazvať náš eurokomisár? Vedúci, riaditeľ, alebo kápo? V podstate je to jedno. Dôležité je, že povaľačom šéfuje. Aspoň podľa Fica. A ten sa v Bruseli už skutočne naváľal! Od roku 2009 dodnes. Najprv ako komisár pre kultúru a mládež, neskôr prešiel na post, ktorý je tomu prvému skutočne veľmi „blízky“ a šéfuje komisii pre energetickú úniu. No nevyužijete takéhoto vševeda?!

Šefčovič je jeden z tych, ktorí sa už o rok budú tváriť, že so Smerom nikdy nič nemali. Vlastne si ani nevedia spomenúť, čo to bolo, nevedia čo to je. Škoda, že my si zase nevieme spomenúť na jeho konrétne vyhlásenie k vražde novinára a jeho snúbenice, nevieme si ani spomenúť na jeho rekciu keď sa prevalilo, že talianska mafia nasadila do postele na Úrade vlády svoju veľvyslankyňu. Šefčovič chce dnes hrať rolu dobrého smeráka. Je to podobné, ako keď sa esesáci súdení za masové vraždenie v koncentračných táboroch na súde obhajovali tým, že nikoho nezavraždili celú svoju službu v koncentráku prežili ako kuchári v „závodnej jedálni“.

No neverte týmto „dobrákom“, neverte Šefčovičovi!

foto:europskenoviny.sk

 

 

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

Donald Trump

Hospitalizovali mladšieho brata Donalda Trumpa

14.08.2020 19:50

Mladšieho brata amerického prezidenta Donalda Trumpa hospitalizovali v nemocnici v New Yorku.

Lukašenko, demonštrácia

Som živý a doma, hovorí Lukašenko. Opozícia chce odovzdanie moci

14.08.2020 19:19

Lukašenko sa snaží hasiť vlnu protestných štrajkov aj poukazovaním na to, že zastavenie výroby hrá do karát iným štátom.

bielorusko protest

Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku, Korčok hovorí o sankciách

14.08.2020 19:05

Ministri zahraničných vecí EÚ sa zhodli, že začnú pracovať na presne cielených sankciách voči predstaviteľom režimu Alexandra Lukašenka.

Virus Outbreak-No-Mask Weddings

Chorvátsko červenie, nad Jadranom sa zmráka

14.08.2020 18:36

Pre Rakúšanov, Talianov a Srbov, ktorí by chceli dovolenkovať v Chorvátsku, už na koronavírusovom semafore svieti červená, Slovinsko podobný krok zvažuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1210883x
Priemerná čítanosť článkov: 4419x

Autor blogu

Kategórie