Založ si blog

Senzácia! Smer navrhuje za prezidenta šéfa bruselských europovaľačov!

Keď Robert Fico a jeho poskokovia vôkol potrebovali zaútočiť na europoslancov, ale predovšetkým na európske inštitúcie, s veľkou obľubou používali „argumenty“, podľa ktorých sú títo ľudia odtrhnutí od reality a potrieb bežného Slováka, alebo ich priamo nazvali bruselskými kaviarenskými povaĽačmi. Neprekážalo im ani to, že tam automaticky zaradili aj svojich straníckych súkmeňovcov Beňovú, Zalu, Smolkovú, či povestné vrece zemiakov z Banskej Bystrice Maňku. Áno, je mi jané, že tieto vyjadrenia boli určené predovšetkým tvrdému jadru Smeru, napríklad účastníčkam osláv MDŽ, alebo Fedorovi z našej krčmy, ktorý nielenže ptarí k tvrdému jadru, ale má aj tvrdú pečeň a zmäknutý mozog. A samozrejme aj starostke Fedorovej, ktorej hlúposť, prezentovaná na zastupiteľstve vo Fekišovciach dobíja internet. Veď čo potrebuje ako životabudič drobný človek a smerácky dedinský kápo? Závidieť a nenávidieť. A koho by už mohol nenávidieť viac, ako „bruselského kaviarenského povaľača a nepriateľa Slovenska“, ak na neho navyše ukázal prštekom preceda? Veď europoslanec je predsa ten, ktorý chodí po bruselských baroch a kaviarňach, sŕka bruselskú kávu a okydáva slovenského expremiéra, ktorý pritom nemá na mysli nič iné, ako pre svojich voličov zabezpečiť blaho a zabezpečiť Ľuboša Blahu. Toho druhého najmä.

V týchto dňoch sa však situácia prudko mení. Smer ide navrhnúť za prezidentského kandiddáta najvýraznejšieho bruselského povaľača Šefčoviča. Priamo bossa povaľačov! Veď ako inak sa dá nazvať náš eurokomisár? Vedúci, riaditeľ, alebo kápo? V podstate je to jedno. Dôležité je, že povaľačom šéfuje. Aspoň podľa Fica. A ten sa v Bruseli už skutočne naváľal! Od roku 2009 dodnes. Najprv ako komisár pre kultúru a mládež, neskôr prešiel na post, ktorý je tomu prvému skutočne veľmi „blízky“ a šéfuje komisii pre energetickú úniu. No nevyužijete takéhoto vševeda?!

Šefčovič je jeden z tych, ktorí sa už o rok budú tváriť, že so Smerom nikdy nič nemali. Vlastne si ani nevedia spomenúť, čo to bolo, nevedia čo to je. Škoda, že my si zase nevieme spomenúť na jeho konrétne vyhlásenie k vražde novinára a jeho snúbenice, nevieme si ani spomenúť na jeho rekciu keď sa prevalilo, že talianska mafia nasadila do postele na Úrade vlády svoju veľvyslankyňu. Šefčovič chce dnes hrať rolu dobrého smeráka. Je to podobné, ako keď sa esesáci súdení za masové vraždenie v koncentračných táboroch na súde obhajovali tým, že nikoho nezavraždili celú svoju službu v koncentráku prežili ako kuchári v „závodnej jedálni“.

No neverte týmto „dobrákom“, neverte Šefčovičovi!

foto:europskenoviny.sk

 

 

Čakanie na ruského Stauffenberga, alebo Brutusa?

21.03.2023

Písal sa rok 1944 a skupina nemeckých dôstojníkov v snahe ukončiť vojnu a zabrániť totálnemu zničeniu Nemecka spáchala atentát na Adolfa Hitlera. Bombu k jeho nohám mal na porade vo Vlčom hniezde umiestniť práve Stauffenberg. Hitler zázrakom prežil a rozpútal krvavé orgie, ktoré zasiahli množstvo sprisahancov a ich rodín. Nemecko však nakoniec tak, či onak utrpelo [...]

Brat za brata!

23.02.2023

Inšpirovaní touto čud(r)áckou skupinou slovenských vlastencov, Vlastičiek a vlastníkov napríklad hotelov v Karibiku, sme sa v našej krčme rozhodli nielenže podporiť ich aktivity, ale dokonca rozšíriť toto ich hnutie. Tak sme si založili organizáciu Brat za brata, sestra za sestru, sesternica za sesternicu, bratranec za bratranca, sestrička za primára a primár za vrchnú [...]

Od boľševizmu k nacizmu. Život a dielo Ľuboša Blahu, život a dielo Smeru.

22.02.2023

Ľuboš Blaha, kedysi absolútne bezvýznamný poslanecký asistent ešte bezvýznamnejšieho poslanca za komunistickú stranu, vycítil správne svoju šancu. Hneď ako preveksloval do Smeru, začal po krátkej epizóde so svojím sociálnym cítením prezentovať svoje postoje ku Covidu, k očkovaniu a teraz predovšetkým k vojne na Ukrajine. Stal sa miláčikom konšpiračných webových [...]

Zuzana Čaputová prezidentka

Prezidentka avizuje, že Matovičových 500 eur za voľby nepodpíše

01.04.2023 09:08

Financie chýbajú vo viacerých oblastiach a je potrebné starostlivo zvážiť ich cielené poskytovanie, mieni prezidentka.

Zuzana Čaputová

Hrabko: Bolo by chybou, keby Čaputová potvrdila či vylúčila svoju kandidatúru

01.04.2023 07:49

Prezidentku Zuzanu Čaputovú nič nenúti k tomu, aby sa v najbližších týždňoch vyjadrovala k svojej opätovnej kandidatúre, tvrdí publicista Juraj Hrabko.

Ursula von der Leyenová

The Sun: Ursula von der Leyenová má šancu šéfovať NATO

01.04.2023 07:15

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová má šancu stať sa novou najvyššou predstaviteľkou NATO, tvrdí The Sun.

NATO, USA, cvičenie

ONLINE: Šéf armády USA: Vyhnanie Rusov z Ukrajiny v tomto roku nie je pravdepodobné

01.04.2023 06:00

Nehovorím, že sa to nedá, ale je to veľmi náročná úloha, povedal šéf armády USA generál Mark Milley.