Založ si blog

Ministerka Lubyová sa vie učesať a nemľaská pri jedle.

Ale to sú s veĺkou pravdepodobnosťou jediné rozdiely, ktorými sa líši od kmeňových snsákov. Potom, ako sa musel z ministerskej funkcie pratať jej predchodca Peter Plavčan za to, že hodlal rozdať milióny eurofondov na vedu a výskum garážovým a podobným podvodníckym firmám, vypustila ministerka Lubyová do eurofondového sveta vedy a výskumu takmer identický scenár.

Martina Lubyová sa stala ministerkou po Plavčanovi ako nestraníčka, nominantka SNS. Keďže prišla z vedeckého prostredia, časť jej kolegov takmer pišťala nadšením. Nadšením v očakávaní, že ako bývalá kolegyňa presne vie, čo potrebuje slovenská veda. Tá realistickejšia časť jej exkolegov bola už vtedy veľmi opatrná, pretože im bolo jasné, kto ju do funkcie nominoval. SNS je proste strana, ktorá má podvody v genetickej výbave nielen svojich vrcholných predstaviteľov, ale aj krajských a okresných picinov. Až by sa takmer dalo povedať : „Čo Slovák to hudobník, čo snsák to podvodník“. Ak sa obzrieme zpätne, skutočne žiadna, opakujem žiadna strana nedala našej krajine toľko politických primitívov a bezbrehých, plytkých, ale na peniaze nadržanejších zlodejov ako partaj, majúca bez hanby vo svojom názve „národná“. Bľakotanie jej vrcholných predstaviľov o „láske k Slovensku, odbornosti, hrdosti a slučnosti“končilo, končí a výždy bude končiť pri peniazoch. Peniazoch, o ktoré idú okradnúť všetkých občanov Slovenska,. Svojich voličov nevynímajúc. Ak by ste sa takmer ktoréhokoľvek z jej vrcholných bossov spýtali na nejakú dejinnú udalosť z našej histórie, bude na vás pozerať s odporom ako eunuch, ktorému ste ponúkli voľnú vstupenku do erotického salónu.

SNS je proste šíriteľkou politického syfilisu. Či s kapitánom na čele, alebo so Slotom v pr….i.

Martina Lubyová je na pohľad nesporne šarmantná a inteligentná dáma. Na rozdiel od drvivej väčšiny tímu, ktorý ju riadi, sa skutočne vie vyjadrovať tak, že tomu bez problémov rozumieme. O to menej rozumieme dôvodom, prečo sa dala do služieb ľuďom, ktorí nie sú odchodnejší od pasákov z výpadoviek. Bolo to však skutočne jej slobodné rozhodnutie. Ale snáď si mohla pri jeho prijímaní spomenúť na mená Janušek a Štefanov…

 

 

 

V každom z nás drieme nejaký úchyl.

10.10.2019

Vyhlásil Karol v našej krčme tesne predtým, ako sme začali politologický rozbor udalostí uplynulých dní. 1 október. Štefan Harabin počas pracovnej doby uskutočnil tlačovku, na ktorej oznámil viac »

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

08.10.2019

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej viac »

Splodil ju Harabin, adoptoval si ju Smer. Monika Jankovská.

05.10.2019

Hovorí sa, že akýkoľvek slabý štát je silnejší, ako akákoľvek silná mafia. Zdá sa, že toto tvrdenie vôbec nemusí platiť absolútne. Najmä ak sa vlastníctvom mafie stal samotný štát.Nie viac »

Ukrajina / vojak /

Plán na stiahnutie ťažkých zbraní na východe Ukrajiny zostal na mŕtvom bode

15.10.2019 20:28

Zástupcovia separatistov, Ukrajiny a Ruska v kontaktnej skupine totiž nenašli na utorňajšom kole rozhovorov v bieloruskej metropole Minsk spoločnú reč.

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.

Gábor Gál / minister spravodlivosti /

Začne Gál disciplinárky voči sudkyniam?

15.10.2019 19:00

Sudkyne Jankovská a Maruniaková čelia podozreniam, že v súdnych sporoch konali v prospech Mariana Kočnera, ktorý je obvinený z viacerých ekonomických trestných činov a objednávky vraždy.

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.