Založ si blog

Pornoherečka matkou predstavenou a Smer s ľudskou tvárou.

Ak by sme chceli tipovať, ktoré z týchto dvoch tvrdení je väčšia kravina, asi by sme sa všetci zhodli na Smere s ľudskou tvárou. Dôvod je prostý. Polepšiť sa môže každá deva ľahkých mravov, ale urobiť zo Smeru niečo, čo aspoň vzdialene pripomína ľudskú tvár, si naozaj neviem predstaviť. Aroganciu, nadustoť a pohŕdanie občanom mala bývalá štátostrana už pri narodení vo svojom politickom DNA. Možno naozaj bola sociálno-demokratická, ale maximálne tak 3 dni pred svojím vznikom. Hneď potom sa stala stranou oligarchov, finančného kapitálu a iba o niečo neskôr aj stranou zločinu a zločincov. Zmenou šéfa vlády sa v Smere udialo jediné. Zmenil sa šéf vlády. Zmenil sa obal, nie obsah. Ten paradoxne ostal ešte smrdutejší ako predtým, lebo na povrch sa vyvalil smrad jasaňov, roškových, troškových, bžánovcov, vadalovcov, stromčekov, tománkovcov, Kočnera a množstva ďalších a ďalších lokálnych grázlov mávajúcich legitimáciou Smeru pri dobýjaní svojich osobných záujmov a osobného prospechu. Snaha píar manažérov o maľovanie Smeru novou fasádou, akýmsi náterom sociálnosti je pochopiteľná, ale podvodná. Strana, ktorá má za sebou jachty v Monaku, Lemikony, Tiposy, Váhostavy, diaľničné mýto a ďalšie a ďalšie podvody v miliardách €, nemôže rozmýšľajúcej väčšine občanov zalepiť oči a zatemniť rozum vlakmi zadarmo, vianočnými žobračenkami, ani bezplatnými obedmi v školách, pretože v skutočnosti tie vlaky dôchodcom ukrutne preplácajú ich pracujúce deti a obedy zadarmo kradnú budúcnosť samotným stravníkom. Už sme sa dúfam poučili, že čo je bezplatné, napokon 5 razy preplatíme. Stačí sa pozrieť na zdravotníctvo, ktoré dokázal Smer počas svojho vládnutia vytunelovať tak, že zrušené 20 korunáčky napokon nahradili v realite 20 eurovky. A to má Slovensko na krku ďalší spor o ušlý zisk, za ktoré ho v stámiliónových čiastkach žalujú zdravotné poisťovne. Pamätáte si, ako vypínal hruď vtedajší premiér Fico a neochvejným hlasom zvolal : „Chcú si to rozdať so štátom? Nech sa páči! Ja som pripravený“! Zradná pointa bola v tom, že on sa cítil byť štátom! Vlastne jediný tunel, ktorý sa nepodarilo Smeru dokončiť, je Višňové…

Takže žiadny Smer s ľudskou tvárou, žiadna ľavicovo a sociálne orientovaná strana. Stále to je a navždy aj ostane zoskupenie okolo Jánošíka, s mierne pozmenenou pointou: Chudobným brať a oligarchom dávať!

Žiadna tvár so zlodejskou škraboškou nemôže byť ľudská. Aj keď ju má momentálne nasadenú trebárs Pellegríni.

Potvrdené! Smer nikdy nespolupracoval s mafiou!

23.06.2019

Rezolútne to vyhlásil v našej krčme Einstein a tým spustil prehľad udalostí posledných dní na našom malom, svojstojnom, tvojstojnom, obstojnom a bohabojnom Slovensku. Pondelok. Keď sa bývalý viac »

Všetky hriechy Zuzany Čaputovej! Tu a teraz!

21.06.2019

Výstavba diaľnic. Pani prezidentka nedokázala na rozdiel od Smeru, SNS, HZDS, či Mosta ukradnúť z tejto mega sumy ani cent! Veľký Slavkov - Štát prišiel pri tomto podvodnom prevode pozemkov viac »

Chystá Smer ďalší tunel?

18.06.2019

Ako zásterku, po slovensky oblbovák na to požíva "kvalifikované"ekonomické argumenty a ako nástroj svoju zákonodarnú poslaneckú iniciatívu. Poslanec Maroš Kondrót je jeden z množstva poslancov viac »

Ukrajina

Ukrajinská volebná komisia odmietla zaregistrovať kandidátov Saakašviliho strany

24.06.2019 10:31

Podľa Saakašviliho je za rozhodnutím ukrajinskej Ústrednej volebnej komisie bývalý prezident Petro Porošenko.

uhlie

Protesty proti ťažbe uhlia pokračujú, aktivisti v Nemecku obsadili rýpadlo

24.06.2019 10:27

Niekoľko ľudí sa podľa polície pripútalo na obrovské rýpadlo vo výške 70 až 80 metrov v lokalite Hambach, kde sa povrchovo ťaží uhlie.

donald trump

Musíme nájsť v obchode kompromis, odkázal Peking Trumpovi

24.06.2019 10:09

Tak Čína, ako aj Spojené štáty by mali byť pripravené pristúpiť v rámci obchodných rokovaní na kompromis.

Katarína Macháčková

Macháčková pokutu za údajne sporné získanie pozemku platiť nebude

24.06.2019 10:01, aktualizované: 10:13

Prievidzskí poslanci rozhodli, že primátorka neporušila ústavný zákon.