Založ si blog

„Brilantný“právnik Harabín robí truľa zo seba, alebo z občanov.

Štefan Harabín, bohvie prečo požívajúci u istej časti voličov povesť „brilantného“právnika, sa nám nejako rozpísal vo svojich podaniach na Ústavný súd. Žiada dokonca, aby Ústavný súd vydal predbežné opatrenie, ktorým zabráni Zuzane Čaputovej zložiť prezidentský sľub, kým nebude rozhodnuté o jeho vlastných podaniach! Podľa Štefana vraj mohlo byť v prezidentských voľbách sfalšovaných až 300 000 hlasov! Nevieme, akým prepočtom „brilantný“právnik dospel k tomuto číslu, ale s najväčšou pravdepodobnosťou použil bulharskú konštantu. Aby jeho myšlienkový oblúk nezostal iba poloblúkom, pokračuje vo výpočte svojich „argumentov“. Ak vraj súd nerozhodol o jeho podaniach, nemôže sa stať Čaputová prezidentkou. Inými slovami : Ak niekto obviní Harabína, že je pedofilom, tak podľa jeho vlastnej logiky je pedofilom do chvíle, kým súd nerozhodne inak. Že je to sprostoť? Samozrejme, že je. Rovnaká, ako Harabínove tvrdenia o „nemožnosti“ zloženia prezidentského sľubu Zuzanou Čaputovou, kým Ústavný súd nerozhodne vo veci samotnej.

„Brilantný“právnik, známy z minulosti aj priateľským telefonátom s drogovým dílerom Bakim Sadikim, alebo vyplatením odmien sebe samému, keď bol predsedom Najvyššieho súdu, namieta dokonca aj férovosť prezidentských volieb dokonca z dôvodu, že kandidát Mistrík sa vzdal pred prvým kolom volieb v prospech novopečenej prezidentky! To bol už posledný krok k dokončeniu Pištovho myšlienkového „víťazného“ oblúka.

Z „brilantnej“právnickej minulosti Štefana treba snáď spomenúť jeho interview v polo, alebo celoúchylnom mediálnom gýči Slobodný vysielač, kde tvrdil, že Medzinárodný súd pre vojnové zločiny v Haagu zbavil Slobodana Miloševiča z obvinenia z vojnovývh zločinov počas vojny na Balkáne. Pravda bola pritom taká, že Medzinárodný súd svoje konanie voči „mäsiarovi v Balkánu“, ako Miloševiča prezývali skutočne zastavil, ale z dôvodu Miloševičovej smrti. V každej čo len polonormálnej krajine sveta je totiž právne nemožné súdiť mŕtveho človeka. S výnimkou trebárs Ruska, kde dodnes beží konanie voči umučenému právnikovi Magnitskému!

Na začiatku mája chválabohu neúspešný prezidentský kandidát a miláčik konšpirátorov  hovoril, že ak by založil novú politickú stranu, bolo by to podobné, ako keď by riaditeľ nemocnice išiel kandidovať za kotolníka. Tomu som sa potešil tiež, lebo práca kotolníka je skutočno zodpovedná.

Takže ak si zhrnieme Hrabínove „argumenty“, buď cielene robí truľa zo seba, alebo z občanov. Zo seba preto, aby okupoval mediálny priestor, z občanov preto, lebo je presvedčený, že všetci máme problém prečítať jednoduchý text a nedajbože ho aj pochopiť.

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

14.02.2020

"Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí". Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

väznica, väzenie, basa, Leopoldov, väznica v Leopoldove,

Kde by mohli Kočner s Ruskom sedieť?

28.02.2020 00:00

Pavol Rusko a Marian Kočner by si svoje tresty mali odpykať v zariadení s najvyšším stupňom stráženia. Kde také väzenia sú?

sýria, idlib, výbuch

Turecko otvára sýrskym utečencom cestu do Európy

28.02.2020 00:00

Turecko už nebude zastavovať sýrskych utečencov, ktorí sa snažia dostať do Európy.

Izrael / Benjamin Netanjahu /

Netanjahu sa chce zapáčiť izraelským Arabom

27.02.2020 22:17

Predčasné parlamentné voľby sa v Izraeli budú konať 2. marca.

Pažiť

Banskobystričan skoro zrazil policajta

27.02.2020 21:36

Po niekoľkých hodinách bol 21-ročný muž v ich rukách polície.