Založ si blog

Neveriteľné! Najviac drog na Slovensku užívajú dôchodcovia!

Najprv si v skratke objasníme, čo to vlastne droga, alebo omamná látka je. Vedeká literatúra ich všeobecne charakterizuje nasledovne:

„Droga je psychotropná látka, ktorej používanie môže viesť k drogovej závislosti. Drogy ovplyvňujú myseľ, vôľu, úsudok a konanie, čo môže vyvolať závislosť, tiež známu ako návyk. Drogy sú prítomné vo všetkých spoločenských vrstvách. Ich konzumácia sa často spája s celkovým nepokojom a stratou sebadôvery, nedostatkom sebavedomia, a opakovaná konzumácia vedie k vytvoreniu závislosti a strate súdnosti a zmyslu pre realitu.

Prvá mohutná vlna drogovej závislosti sa na Slovensku prevalila predovšetkým v rokoch 1994-1998. Nebol to kokaín, pervitín, hašiš, ani heroín. Nazývala sa Mečiar. Vo volebných miestnostiach ju užilo neuveriteľné množstvo predovšetkým dôchodcov. Vyvolala v nich ilúziu, že jej požitím sa zo Slovenska stane druhé Švajčiarsko a „nikto nebude musieť nič robiť a všetci sa budú mať lepšie ako tí iní“. Potom prišiel rok 2006 a takmer tí istí užívatelia psychotroponej látky s názvom Mečiar, prešli na inú omamnú látku. Má názov Fico a dokázali z nej za volebnou plentou dokonca tri krát užiť takmer konské dávky. Vyvolala v nich halucinácie, že dostanú nazad peniaze, často celoživotné úspory, ktoré im cez rôzne BMG Investy ukradli počas užívania drogy Mečiarovi díleri. Alebo že budú za vnúčikom do Košíc z Bratislavy, alebo opačne cestovať už v roku 2010 po diaľnici. Stále veria aj tomu, že vlaky „zadarmo“sú naozaj zadarmo a neplatia ich cez zvýšené odvody, dane a pokuty pomaly už aj za špinavé topánky, neučesanú ofinu, či nevľúdny pohľad práve ich deti, alebo vnuci. Veria vďaka jej účinkom aj tomu, že Váhostav nevytunelovali domáci, rýdzo slovenskí banditi, ale nejakí, v Amerike skrytí netvori. Rovnako ako tomu, že ľudia pred rokom nevyšli do ulíc preto, že chceli a chcú urobiť prietrž vláde mafie, ale preto, že ich tam poslal George Soros. Veria aj tomu, že eurofondy do poľnohospodárstva neukradli rôzne slovenské Roškové, ale akási čierna ruka z Bruselu. Neveria však tomu, že na lekára nečakajú už hodinu, ale 5, že za lieky už nedoplácajú mesačne 50, ale 150€, za elektrinu, plyn a nájomné platia každý rok o 10% viac. Vlastne tomu veria, ale drogy Mečiar, Fico, či Danko a Bugár im vraví, že za to môže niekto iný.

Každý drogový narkobarón sa snaží inovovať ponúkaný sortiment a preto modifikuje svoju produkciu. Najnovšie im ako drogu predkladá prezidentského kandidáta Šefčoviča, ktorý vraj s jeho biznisom nemal nikdy nič spoločné a nikdy nebol vlastne ani členom partie dílerov. Napriek tomu, že je ním dodnes.

Ale najnebezpečnejšia droga dneška sú Harabín a Kotleba. Tá sa dá užiť iba raz, preotože po jej aplikácii už nikdy žiadnu inú nedostanete. Poznáme ju z dejín aj pod menom Lenin, Stalin, Hitler, Mussolini, Gotwwald, Pol Pot a podobne.

Takže moji milí (nielen)dôchodcovia. Predtým, ako vložíte volebný lístok do obálky si veľmi dobre rozmyslite, koho meno na ňom bude. Lebo ak použijete tie so spomínanými priezviskami, môže to byť posledná dávka nielen pre vás, ale paradoxne predovšetkým pre vaše deti a vnúčatá.

Zuzana Čaputová si podmanila našu krčmu.

03.04.2019

12 rokov Smeru ako hegemóna slovenskej politiky sa blíži k záveru a slovami Imra z našej krčmy "načim zrobiť inventúru". Týmto sme odštartovali v našej krčme hodnotenie udalostí posledného viac »

Smer ukázal, čo nosí pod trenírkami. Fašistického . ..

02.04.2019

Existuje láska v politike? No, možná skutočná nie, ale tej pragmatickej máme na Slovensku hŕbu. Pragmatickou myslím napríklad návštevu politikov v nejakom verejnom dome, ktorý patrí inej strane. viac »

Rok 2019 sme v našej krčme vyhlásili za Rok Smeru a Rok prasaťa.

28.03.2019

Urobili sme tak po búrlivej diskusii, ktorej predchádzal návrh Pištu, dnes už mäsiara na penzii. Pišta okrem toho, že je známy výrobou fantastických klobás, je zároveň obdivovateľom ázijských viac »

Štefan Harabin

V dezinformačnej kampani na facebooku podľa prieskumu dominoval Harabin

19.04.2019 16:12

Až 60 percent pozitívne ladených správ publikovaných na facebookových stránkach bolo v jeho prospech.

doprava, bajkalska bus bruh, zapcha, kolona

Riešenie pre Bratislavu? Namiesto metra bus pruhy

19.04.2019 15:59

Rýchla autobusová doprava vo vyhradených koridoroch dokáže prepraviť rovnaké množstvo ľudí ako metro, tvrdí spoločnosť Deloitte.

Peskov / Rusko / americké prezidentské voľby

V Muellerovej správe nie je jediný dôkaz o zásahoch Ruska do volieb, tvrdí Peskov

19.04.2019 15:29

Putinov hovorca Dmitrij Peskov pred novinármi povedal, že "neexistujú žiadne dôkazy, ktoré by boli podložené faktami", že Rusko zasahovalo do volieb v USA.

Košice / Majstrovstvá sveta v hokeji 2019

Viac policajtov i spojov, Košice rátajú dni do šampionátu

19.04.2019 15:00

Košice sú už vo finále príprav na májový hokejový šampionát.