Založ si blog

Kým pozerali na vraždenie ukrajinských detí z gauča, vnímali to ako video hru.

Teraz, keď im húfne chodia povolávacie rozkazy, aby išli bojovať za triliardy otca národa Putina a jeho biliardárov, už im začína svitať. A hľadajú spôsoby, ako sa nenechať poslať na Putinov bitúnok. Putin mobilizáciou nesleduje nič viac a nič menej, ako zachrániť si majetky v biliardách eur a nič viac a nič menej nesledujú ani jeho spoluvrahovia z Kremľa. A samozrejme je tu ich snaha vyhnúť sa súdu, ktorý ich musí a bude čakať za vojnové zločiny, ktoré dovolili, alebo priamo nariaďovali páchať na ukrajinskom národe. Odvedenci v Rusku zažívajú paniku. Kým vyvalení na gauči, chrúmajúc burizóny sledovali bombardovanie ukrajinských nemocníc, škôl, škôlok, či domovov dôchodcov, vnímali to ako nejakú vydarenú videohru najnovšej kategórie. Fandili takmer všetci masovému vrahovi, ktorý vo svojej paranoi nechal voľný priebeh napĺňaniu svojich úchylných predstáv. Dnes, keď ich policajti odchytávajú na uliciach ako zajace a nadžgávajú ich do zelených antonov, aby ich ako náklad mäsa určený na nahádzanie do mlynu smrti poslali na front, im začína svitať. Toto už nie je prenos z ruskej televízie-vymývača mozgov, keď  pre nich bolo jedno zavraždené ukrajinské dieťa jeden sáčok, na diváne zožratých pukancov a znásilnené a zavraždené ukrajinské dievča fľaša vychľastanej  vodky. Toto je už realita, ktorá vás čaká na ukrajinskom fronte. Ste nevycvičení, nevyzbrojení a vycvičená a vyzbrojená ukrajinská armáda, armáda podľudí, ako ich nazývali vaši propagandisti a často aj vy samotní, sa už hotuje na vaše privítanie ohňostrojom. Samozrejme, že s vami budú rukovať aj deti kremeľských papalášov. Oblečú ich, rovnako, ako vás do vojenskej uniformy a nechajú vyfotiť do všetkých zasmradnutých ruských fašistických a nacistických propagandistických plátkov. Rozdiel bude v tom, že kým vy už budete sedieť na korbách vojenských áut a smerovať na front, oni už budú mať dávno uniformu vyzlečenú a budú sedieť na rozdiel od vás na palubách súkromných tryskáčov, ktoré ich budú viezť do bezpečia Dubaja, alebo na Maledivy. Kým oni budú chľastať na pláži mojito, vy budete na fronte piť vodu z kaluže. Ak už nebudete po smrti.

Fandili ste smrti, tak si ju pôjdete pozrieť zblízka. Žiadny gauč, žiadna vodka, žiadne pukance. Iba zdesený pohľad do očí zubatej. Za Rossiju, za Putina, za jeho biliardárov! Doma necháte vašich rodičov, vaše ženy, priateľky, vaše deti. Drvivá väčšina z vás ich už nikdy neuvidí, drvivá väčšina z vás už nikoho z nich neobjíme.

Pretože mŕtvi neobjímajú…

Putinove Rusko už nezakryte šliape v stopách Hitlerovho Nemecka.

28.09.2022

Až príliš veľa spoločného už majú Hitlerove Nemecko a Putinove Rusko. Keď sa Hitler dral k moci, nechal podpáliť Ríšsky snem, aby mohol ako na vinníka ukázať na bulharského komunistu Dimitrova. Neskôr, keď sa rozhodol napadnúť Poľsko, prakticky takmer súčasne so Stalinovým komunistickým ZSSR, nechal zaútočiť esesákov, prezlečených za poľských vojakov na [...]

Já vím co si. Kurva si!

26.09.2022

Asi sa ťažko sa nájde priemerne rozhľadený človek, ktorý by nevidel kultový český film Dědictví, aneb Kurvahošigutntág! Odznelo v ňom množstvo kultových hlášok, mnohé sme zapamätali a množstvo z nich je aktuálnych aj dnes. „Kdo je u tebe služka? Já dobře vím, co jsi. Jsem si to nechala zjistit. Kurva si“! Takto zareagovala teta Bohouša na jeho konkubínu [...]

Nech žije ruská udatnosť a láska k vlasti.

21.09.2022

Poslanec ruskej Dumy Dmitrij Vjatkin sa predstavil ako skutočný, nefalšovaný a oddaný ruský vlaSStenec! Na rokovaní v ruskom parlamente vyhlásil, že najľahším riešením pre poslancov by bolo odísť bojovať na ukrajinský front. Poslanci to však urobiť nemôžu, lebo sú povinní ľuďom vysvetľovať vážnosť situácie. Poslanci sú vyňatí z povinnosti odchodu na front, [...]

migranti auto dodávka polícia

Šéf migračného úradu: Liekom na nelegálnu migráciu nie je hermeticky zavretá únia

28.09.2022 21:35

Migrácia bude ďalej narastať a snaha o hermetické uzavretie únie nie je najlepším a vonkoncom nie uskutočniteľným riešením, upozorňuje riaditeľ migračného úradu Ján Orlovský.

Hurikán Ian

Hurikán Ian udrel na Floridu, milióny ľudí opustili svoje domovy

28.09.2022 21:17, aktualizované: 22:24

Milióny ľudí museli opustiť svoje domovy. Vietor zdvíha hladinu mora a spôsobuje záplavy. Meteorológovia aj lovci búrok hovoria o neobyčajnej sile hurikánu.

Francúzsko / vrtuľník / Mali / vojak / vojaci /

Pri nehode dvoch ugandských armádnych vrtuľníkov v Kongu a Ugande zomrelo 22 ľudí

28.09.2022 20:55

Okolnosti nešťastia ugandská armáda neuviedla.

Arnold  Schwarzenegger

Schwarzenegger v koncentračnom tábore Auschwitz: Som synom nacistu

28.09.2022 19:57

Rakúsko-americký filmový herec sa pri tejto príležitosti stretol aj s preživšími holokaustu a vyhlásil, že nastal čas "ukončiť" nenávisť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 288
Celková čítanosť: 1376465x
Priemerná čítanosť článkov: 4779x

Autor blogu

Kategórie