Založ si blog

Kým pozerali na vraždenie ukrajinských detí z gauča, vnímali to ako video hru.

Teraz, keď im húfne chodia povolávacie rozkazy, aby išli bojovať za triliardy otca národa Putina a jeho biliardárov, už im začína svitať. A hľadajú spôsoby, ako sa nenechať poslať na Putinov bitúnok. Putin mobilizáciou nesleduje nič viac a nič menej, ako zachrániť si majetky v biliardách eur a nič viac a nič menej nesledujú ani jeho spoluvrahovia z Kremľa. A samozrejme je tu ich snaha vyhnúť sa súdu, ktorý ich musí a bude čakať za vojnové zločiny, ktoré dovolili, alebo priamo nariaďovali páchať na ukrajinskom národe. Odvedenci v Rusku zažívajú paniku. Kým vyvalení na gauči, chrúmajúc burizóny sledovali bombardovanie ukrajinských nemocníc, škôl, škôlok, či domovov dôchodcov, vnímali to ako nejakú vydarenú videohru najnovšej kategórie. Fandili takmer všetci masovému vrahovi, ktorý vo svojej paranoi nechal voľný priebeh napĺňaniu svojich úchylných predstáv. Dnes, keď ich policajti odchytávajú na uliciach ako zajace a nadžgávajú ich do zelených antonov, aby ich ako náklad mäsa určený na nahádzanie do mlynu smrti poslali na front, im začína svitať. Toto už nie je prenos z ruskej televízie-vymývača mozgov, keď  pre nich bolo jedno zavraždené ukrajinské dieťa jeden sáčok, na diváne zožratých pukancov a znásilnené a zavraždené ukrajinské dievča fľaša vychľastanej  vodky. Toto je už realita, ktorá vás čaká na ukrajinskom fronte. Ste nevycvičení, nevyzbrojení a vycvičená a vyzbrojená ukrajinská armáda, armáda podľudí, ako ich nazývali vaši propagandisti a často aj vy samotní, sa už hotuje na vaše privítanie ohňostrojom. Samozrejme, že s vami budú rukovať aj deti kremeľských papalášov. Oblečú ich, rovnako, ako vás do vojenskej uniformy a nechajú vyfotiť do všetkých zasmradnutých ruských fašistických a nacistických propagandistických plátkov. Rozdiel bude v tom, že kým vy už budete sedieť na korbách vojenských áut a smerovať na front, oni už budú mať dávno uniformu vyzlečenú a budú sedieť na rozdiel od vás na palubách súkromných tryskáčov, ktoré ich budú viezť do bezpečia Dubaja, alebo na Maledivy. Kým oni budú chľastať na pláži mojito, vy budete na fronte piť vodu z kaluže. Ak už nebudete po smrti.

Fandili ste smrti, tak si ju pôjdete pozrieť zblízka. Žiadny gauč, žiadna vodka, žiadne pukance. Iba zdesený pohľad do očí zubatej. Za Rossiju, za Putina, za jeho biliardárov! Doma necháte vašich rodičov, vaše ženy, priateľky, vaše deti. Drvivá väčšina z vás ich už nikdy neuvidí, drvivá väčšina z vás už nikoho z nich neobjíme.

Pretože mŕtvi neobjímajú…

Medzinárodný olympijský výbor ako advokát ruského vraždenia.

02.02.2023

Medzinárodný olympijský výbor ako advokát ruského vraždenia. Táto inštitúcia pod vedením Thomasa Bacha chce povoliť účasť ruských a bieloruských športovcov na olympiáde v Paríži. Najprv som myslel, že v tomto oznámení je preklep.a správne malo znieť „nepodporuje účasť“. Skutočnosť je však strašidelná a neuveriteľne odporná. Bach sa vyjadruje za [...]

USA pripravujú brutálny útok na slobodu slova!

24.11.2022

Týmto strašným zistením sme odštartovali v našej krčme politologický seminár s názvom Mlčať nebudeme, aj keď už večer nevieme artikulovať! Primäla nás k tomu správa, ktorú doniesol Ďuso a tvrdil, že amíci majú plán, ako nás okradnúť o najväčší výdobytok demokracie, o slobodu slova! Chcú vraj všetkých magorov pripraviť o vymoženosti ich techniky. Odpoja nás [...]

Čaká NATO na Sarajevo, alebo na Srebrenicu? Či až na Kosovo?

18.11.2022

Keď masový vrah a vojnový zločinec Slobodan Miloševič, prezývaný Mäsiar z Balkánu, alebo Besný pes, začal krvavé etnické čistky v krajinách bývalej Juhoslávie, stalo sa Sarajevo, ktoré jeho hrdlorezi obkľúčili a ostreľovali viac ako 3 roky, symbolom vraždenia nevinných. Zomrelo tam viac ako 12 000 ľudí, z toho 3 000 detí! To je natoľko strašné číslo, že je [...]

Ukrajina Rusko vojna uarus

Švajčiarsky denník tvrdí, že Washington ponúkol Moskve ukrajinské územie výmenou za mier. Kremeľ to poprel

03.02.2023 12:58

Správu denníka, podľa ktorého Washington v polovici januára ponúkol Moskve pätinu ukrajinského územia, odmietla predtým aj USA.

Daniel Lipšic

V mieste bydliska Daniela Lipšica nahlásili výbušninu, hrozba sa nepotvrdila

03.02.2023 12:55, aktualizované: 13:29

Ako komentoval špeciálny prokurátor, nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú žiadnu hranicu.

Polícia / Kontroly / Bezpečnosť na cestách /

Polícia obvinila vodičku, ktorá po nehode v Bytči nafúkala 3,44 promile alkoholu

03.02.2023 12:02

Vodička z doposiaľ presne nezistených príčin pri prejazde cez pravotočivú zákrutu prešla do protismeru.

babiš

Česká polícia objasnila prípad náboja pre Babišovu manželku. Podozrivý je po smrti

03.02.2023 11:40

Polícia naznačila, že išlo o samovraždu. Monika Babišová dostala výhražný list s nábojom pred druhým kolom prezidentských volieb.