Založ si blog

Teraz som si už načistom. Boľševik sa objal s nacistom. A Slovensko už obracia naruby aj politické trenírky. . .

To, čo som kedysi písal v jednom blogu, keď vtedajší generálny prokurátor Čižnár neuspel na Najvyššom súde s návrhom na zrušenie Kotlebovej strany, sa stalo skutočnosťou. V inkriminovanom blogu som uviedol, že Smer získal nového koaličného partnera. Dôvod bol prostý. Fico mal v rukách rozhodnutie Najvyššieho súdu, podľa ktorého Kotlebova fašistická strana nie je fašistická. Korytami Dunaja, Váhu a Hrona pretieklo zopár vodných rokov a odídenci z  fašistickej ĽSNS, združení dnes v rovnako fašistickej Republike, sa stali oficiálnymi partnermi neostalinistického Smeru. Spoločné videá, rovnaká rétorika, k sebe sa túliaci Fico s Uhríkom, či Blahu s Mazurekom. Ale najväčšia bomba mala ešte iba prísť. Všetci sme čakali, čo to bude za ňu, ale skutočnosť predčila všetky očakávania. Fašisti z Republiky idú oslavovať výročie SNP…!
Áno, sú to tí istí fašisti, ktorí onehdy, keď post župana zastával Kotleba a riaditeľom jeho úradu bol Uhrík. počas osláv SNP v Banskej Bystrici vyvesili na župnom úrade čiernu zástavu. Ako symbol odporu voči Slovenskému národnému povstaniu. Slovensko opantáva politická schizofrénia. Mnohí sú z toho v šoku a netušia, čo môže tieto indivíduá spájať. Ja som presvedčený, že je to veľmi jednoduché pojivo. Nenávisť. Nenávisť voči demokracii, slobode slova, voči slobode myslenia a konania v rámci Ústavy a ústavných zvyklostí. Pri Smere je to navyše dané množstvom jeho, za zločiny obvinených a už aj  množstvom odsúdených potentátov.
Takže do tanca na oslavách SNP budú týmto politickým novomanželom vyhrávať svoje odrhovačky nielen  ruskí Alexandrovovci, ale aj orchester zbraní SS pieseň Mein guter kamerad.
Povraždení Rusi, Poliaci, Ukrajinci, Židia, Slováci, Česi….. Proste títo a milióny ďalších, sa budú v hroboch obracať.
A Smer spoločne s Republikou obrátia naruby svoje politické trenírky, aby celý svet videl na nich lízance farby červenej a hnedej.
Ale nech by sme boli akokoľvek zlí, nech by sme si od Pána Boha zaslúžili ako národ akýkoľvek tvrdý trest za naše hriechy, takouto potupou a zvrhlosťou by nás nemal trestať.

USA pripravujú brutálny útok na slobodu slova!

24.11.2022

Týmto strašným zistením sme odštartovali v našej krčme politologický seminár s názvom Mlčať nebudeme, aj keď už večer nevieme artikulovať! Primäla nás k tomu správa, ktorú doniesol Ďuso a tvrdil, že amíci majú plán, ako nás okradnúť o najväčší výdobytok demokracie, o slobodu slova! Chcú vraj všetkých magorov pripraviť o vymoženosti ich techniky. Odpoja nás [...]

Čaká NATO na Sarajevo, alebo na Srebrenicu? Či až na Kosovo?

18.11.2022

Keď masový vrah a vojnový zločinec Slobodan Miloševič, prezývaný Mäsiar z Balkánu, alebo Besný pes, začal krvavé etnické čistky v krajinách bývalej Juhoslávie, stalo sa Sarajevo, ktoré jeho hrdlorezi obkľúčili a ostreľovali viac ako 3 roky, symbolom vraždenia nevinných. Zomrelo tam viac ako 12 000 ľudí, z toho 3 000 detí! To je natoľko strašné číslo, že je [...]

Orbán si pokazil žalúdok Putinovými vajcami.

13.11.2022

Ruskými vajcami, dodávam ako upresnenie. Tie sa kedysi konzumovali ako lahôdku a teraz si nimi Orbán dogniavil zažívacie ústrojenstvo. Týmto konštatovaním sme v pondelok začali v našej krčme hodnotenie uplynulých udalostí. Čo sa týka Putinovo-Orbánových vajec, k tomu ako náš tímlíder pre zdravé stravovanie zaujal stanovisko Ďuso, ktorý je skutočným odborníkom na túto [...]

Bratislava, Hrob neznámeho vojaka

Slovensko má prvýkrát oficiálny Hrob neznámeho vojaka, je v Bratislave

05.12.2022 21:45

Slovenská republika má po vyše 29 rokoch od svojho vzniku oficiálne protokolárne miesto – Hrob neznámeho vojaka.

žena, rúško, slza, plač

Noste rúška, vyzval Francúzov minister zdravotníctva. Covid je tam opäť na vzostupe

05.12.2022 20:52

Minister zdravotníctva François Braun v pondelok vyzval verejnosť na nosenie rúšok pri cestách verejnou dopravou,

výplata, peniaze, živnostník, dane,

Samosprávy idú zvyšovať miestne dane. Nútia ich k tomu vládne opatrenia

05.12.2022 20:23

Ak prejde zvýšený daňový bonus výpadok v príjmoch samospráv bude vo výške 784 miliónov eur. Uviedol to ZMOS.

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Štát sa pripravuje na novú vlnu utečencov. Hľadá miesto pre stanové mestečko

05.12.2022 19:30

Ministerstvo vnútra hľadá vhodné lokality na stanové mestečko pre imigrantov, podobné tomu v Kútoch, pre prípad očakávanej novej vlny migrantov.