Založ si blog

Štefan Harabin je právnický nedouk a justičný šarlatán.

Takto to skonštatoval Ústavný súd SR, ktorý označil jeho sťažnosť na výsledok prezidentských volieb za „špekulatívne a nespôsobilé spochybniť ich výsledok“. Inými slovami, balada o „brilantnom právnikovi“ skončila v justičnom smetnom koši.

Vlastenec a vlastník Vlasti, či ako sa nazýva to pomätené zoskupenie, ktoré chcelo „očistiť Slovensko od korupcie a nastoliť vládu zákona“, dostalo vysvedčenie a potvrdenie súčasne, o mentálnej a odbornej nespôsobilosti na základné právne úkony. Záhadou iba ostáva, prečo Ústavnému súdu trvalo skoro rok, kým určilo jeho konzílium túto diagnózu? Bezdomovec Karol z našej krčmy tvrdí, že keď mu kedysi zobrali zbrojný preukaz spoločne s brokovnicou, stačili na to policajtom 2 týždne. Lebo vraj predstavoval nebezpečenstvo pre svoje okolie. Pretože je na hlavu.

Takže Vlastencovi v poslednej dobe nejde karta. Napriek tomu, že vyhral prezidentské voľby(prosím chápte tento výrok v priamej súvislosti s Karolovou diagnózou) nestal sa prezidentom. Napriek tomu, že podľa neho(tiež chápať v kontexte Karolovho postihnutia) pri parlamentných voľbách : „chýbali preferenčné krúžky, iní mi zasielali fotky s porušenými plombami na urnách pre nepoužité volebné lístky a na pochybenia sa sťažovali aj voliči zo zahraničia. Dokonca, že boli zámerne znižované počty hlasov odovzdaných strane VLASŤ a aj fyzicky likvidované lístky s číslom 17″.

Ale možno sa iba Ústavný súd inšpiroval jedálnym lístkom z jednej reštaurácie v Bosne a Hercegovine, kde sme sa kedysi vybrali na ich vyhlásenú pochúťku, kohútí paprikáš. Mali sme však smolu, lebo tú dobrotu pripravovali iba do konca júla. Keďže my sme sa dostavili až v septembri, čašník nám žalostne povedal : „Sezona kokota završena“. Čo v preklade znamená „sezóna kohútov skončila“. Ak si to vy vysvetlíte inak, prosím. Brániť vám v tom nemôžem.

P.S. : Teraz musíme byť zvedaví na to, či Vlastenec podá sťažnosť voči rozhodnutiu Ústavného súdu na Európsky súd pre ĺudské práva v Štrasburgu. Z praktických skúseností vieme, že najviac sa európskym právom a jeho súdnymi ustanovizňami oháňajú práve tí, ktorí nenávidia Európsku úniu ako celok. Dalo by sa to nazvať schizofrénia nenávisti a vidina vlastného možného prospechu. My sa v našej krčme však trochu bojíme, aby nedopadol ako Karol, ktorému po neúspešnom odvolaní proti odobratiu brokovnice dali aj papiere na hlavu.

 

 

Robert Fico sľúbil, že sa zmení k lepšiemu. Nás to veľmi inšpirovalo!

17.06.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme analyzovalo veľmi vážne, dalo by sa povedať historické vyhlásenie expremiéra smerom k svojim straníkom. V zásade v ňom tvrdil, že sa zmení na poslušného, citlivého a empatického chalaniska. Keďže dobré skutky treba nasledovať, rozhodli sme sa aj my prispieť do tejto súťaže. Na Jožov návrh sme odhlasovali, že my začneme menej piť! [...]

Na Ľuboša Blahu hodili kazajku.

14.05.2020

Trvalo to možno o niečo dlhšie, ako by sa žiadalo, ale potvrdilo sa, že čo má prísť, príde. A Ľuboš navyše svoj „osud“ urýchlil, pretože mu aktívne išiel oproti.Včera neprešiel v Národnej rade ani do jedinej z delegácií, kam ho Smer navrhoval. Rada Európy, NATO a OBSE. Možno sa to niektorým skalným voličom Smeru bude zdať ako veľká skrivodlivosť, [...]

Na Matoviča smeruje prvá žaloba za koronavírus. A nebude posledná!

04.05.2020

„Čo muselo prísť, to prišlo! Náš premiér má na krku problém, s ktorým nerátal. A keď nerátal, tak sa prerátal!“ Túto správu doniesol do nášho Spolku náhodilých abstinentov Einstein. A zasnene sa pri tom usmieval. Ak by sme mali plenárne zasadnutie v krčme, určite by rozkopol dvere a vovalil sa dovnútra. Takto nám novinu iba kričal už od brány parku, kde [...]

Dušan Kováčik

Špeciálny prokurátor Kováčik odmieta, že sa nezúčastnil vyšetrenia na detektore lži

02.07.2020 10:12

Reagoval tak na informáciu, ktorú zverejnil podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí).

donald trump

Odvolací súd zrušil zákaz, ktorý zablokoval vydanie knihy Trumpovej netere

02.07.2020 09:58

Toto rozhodnutie umožňuje vydavateľstvu Simon & Schuster vytlačiť a distribuovať 240-stranovú knihu Mary Trumpovej.

Ide o pravdu, Tomáš Drucker

NAŽIVO: Ide o pravdu s Tomášom Druckerom

02.07.2020 09:57

Sto dní v rezorte zdravotníctva hodnotí ako chaos a nekompetentnosť. Bude spolupracovať s Pellegriniho stranou? Sledujte diskusiu s Tomášom Druckerom, exministrom zdravotníctva a šéfom strany Dobrá voľba po 10.00.

Španielsko koronavírus letisko pasažier cestovanie

Na Slovensku identifikovali ďalších 13 prípadov Covidu-19

02.07.2020 09:35

Laboratóriá za uplynulý deň urobili 1 708 testov. Novo infikovaní sú vo veku od 4 do 63 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 268
Celková čítanosť: 1180132x
Priemerná čítanosť článkov: 4403x

Autor blogu

Kategórie