Založ si blog

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

„Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí“.

Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne ani neprerazil, lebo už dávno vieme a vidíme, že smerácka žumpa je bezodná. Zúfalí ľudia robia zúfalé činy, zúfalí ľudia vydávajú zúfalé vyhlásenia, zúfalí politici sú na tom ešte podstatne horšie. Nemôže byť lepším príkladom pre takéto konanie Ficov posledný výrok na adresu prvej dámy Slovenskej republiky! Áno, pán poslanec Fico! Prvej dámy, ktorej dôveruje taký počet občanov, o akom sa nemôže banditom z organizovanej zločineckej skupiny Smer ani prisniť! Presné čísla si môžete pozrieť v poslednom prieskume obľúbenosti a dôveryhodnosti politikov! Tam, kde vaša chamraď končí, ona iba začína. Neviem, či tieto vaše výkriky sú dôsledkom predvolebných preferencií, alebo vám ich radí Erik, Majo, Ján Chodec, v anglickom preklade Johnnie Walker, alebo biely prášok, ktorý sa veľmi podobá na hladkú múku, ale múkou pritom nie je.

Takže takto, pán expremiér. Pani Zuzana Čaputová bola, je a navždy ostane spojená s pezinskou skládkou odpadu. Skládkou, ktorú chceli vybudovať priamo v centre Pezinka lúpežníci zo Smeru. Chceli ulúpiť Pezinčanom ich mesto. Celé mesto! Veď slovami vášho smeráckeho klasika : Vyhraj voľby a môžeš všetko! Hodnota domov a pozemkov by klesla na minimum a potom by ich vaši zlodeji kupovali za babku. A keď by už vykúpili, vlastne ukradli celé mesto, skládku by bleskurýchlo zatvorili a nehnuteľnosti, teraz už v ich vlastníctve, by začali zázračne rýchlo zdvíhať ceny. Bolo to také jednoduché a prosté. Ale zrazu sa zjavila dnešná prezidentka Slovenskej republiky, ktorá sa spoločne s tisíckami obyvateľov svojho mesta vzoprela tomuto mafiánskemu štýlu. Úmyselne píšem mafiánskemu, pretože vy v Smere najlepšie viete, čo znamená mafia. Napríklad taká veľvyslankyňa talianskej mafie na Úrade vlády. Zuzana Čaputová sa postavila na čelo ľudí, ktorí nechceli vidieť pobehovať po meste tisícky potkanov zo skládky. Veď na to, aby človeku ostalo zle, stačí stretnúť smerácku mafiánsku krysu v ľudskom vydaní. Takže ak vy dnes vyzývate pani prezidentku, aby vám išla po ruke v čomkoľvek, čo vás napadne na stretnutí smeráckeho klanu, musím vás zosmutnieť. Neurobí to. Minimálne preto, že ak nadvihne niekto dekel na smeráckej kafilérii, vyvalí sa odtiaľ žalúdok dvíhajúci smrad rôznych ekonomických podvodníkov baštrnákovcov, imréczeovcov, počiatkovcov, vážnych, foraiovcov, ale aj bohužiaľ mŕtvoly zanechávajúcich kočnerovcov zsuzsovcov, jankovských….. Pre obmedzený počet riadkov na blogu nemôžem ďalej pokračovať. Ale stačí, ak nám zverejníte zoznam vašich členov.

A tak už iba na záver. Smer môžete kľudne premenovať sa akciovú spoločnosť Politická kafiléria, predsedom predstavenstva sa nechajte zvoliť vy, generálnym riaditeľom môžete byť tiež vy osobne a vrátnikom trebárs Pellegrini.

Ale hlavne nechajte na pokoji Zuzanu Čaputovú, ktorá by si o vašich banditov ani bicykel neoprela. Napríklad z obavy, aby jej ho neukradli.

Česi nám vydajú Majského. Majú však jednu podmienku.

13.08.2020

Plenárne zasadnutie v našej krčme, kde sme hodnotili triezvym pohľadom, no dobre, iba pohľadom na udalosti minulých dní, sme začali voľbou nášho hovorcu. Motivovali nás k tomu 2 veci. Snaha ísť s dobou a ten druhý bol zase úplne praktický. Za hovorcu sme si totiž zvolili Paliho, ktorý koktá. Takže keď mu niekto volá a chce o nás nejakú informáciu v zmysle infozákona, [...]

Strana Vlasť sa nevymyká z podvodov iných „vlastencov“.

21.07.2020

„Takže Vlasť ste nasmerovali do likvidácie, pani Žatková“, dal by sa parafrázovať večný výrok z Dobrého vojaka Švejka. Strana bývalého predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina sa pohla tam, kde sa to dalo očakávať od jej vzniku. Do likvidácie. A presne spôsobom, ktorý je typický aj pre iné podvodné projekty. S pôžičkami a dlžobami, ktoré už nikto [...]

Fico sa na sneme rozhodol pre spoločenstvo so zločincami.

19.07.2020

Taký je jeden z odkazov včerajšieho snemu Smeru, vraj sociálnej demokracie. Ale k tomu neskôr. Resumé snemovania znie, že okrem novozvolených podpredsedov sa vlastne nič neudialo. A keďže vieme, že voľba funkcionárov Smeru je rovnako demokratická, ako voľba generálneho tajomníka komunistickej strany Severnej Kórei, mohli si účastníci zájazdu ušetriť čas a voliť mali z [...]

Voľby / Hlasovanie / USA /

V prezidentských voľbách už hlasovalo viac ako 50 miliónov Američanov

23.10.2020 22:25

Viac ako 35 miliónov ľudí odovzdalo svoj hlas korešpondenčnou formou a vyše 15 miliónov ľudí tak urobilo osobne vhodením hlasovacích lístkov do volebných urien.

Martin Smatana, Ide o pravdu

Ide o pravdu s analytikom Martinom Smatanom: Keby sme zavreli rizikové regióny, nebol by problém

23.10.2020 18:30

Má význam plošné testovanie a čiastočný lockdown? Podľa analytika Martina Smatanu by počet ochorení klesol aj bez celoplošného testovania.

Sudán / Izrael /

Sudán znormalizuje vzťahy s Izraelom

23.10.2020 18:06, aktualizované: 20:59

"...to, že sa k Abrahámovským dohodám pridala ďalšia krajina (Sudán) predstavuje významný krok k nastoleniu mieru na Blízkom východe," napísal Trumpov poradca Judd Deere.

NAKA / Polícia /

NAKA zadržala v rámci akcie Cisár 12 osôb, zasahovalo takmer 200 policajtov

23.10.2020 16:45

Zaistený materiál aktuálne skúmajú kriminalistickí experti v policajnom laboratóriu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 1225667x
Priemerná čítanosť článkov: 4473x

Autor blogu

Kategórie