Založ si blog

Ak je prezidentka Zuzana Čaputová z pezinskej skládky, Fico je z politickej kafilérie.

„Pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí“.

Odkaz Roberta Fica prvej dáme a ústavnému činiteľovi číslo 1 Slovenskej republiky, už prerazil dno smeráckej žumpy. Vlastne ani neprerazil, lebo už dávno vieme a vidíme, že smerácka žumpa je bezodná. Zúfalí ľudia robia zúfalé činy, zúfalí ľudia vydávajú zúfalé vyhlásenia, zúfalí politici sú na tom ešte podstatne horšie. Nemôže byť lepším príkladom pre takéto konanie Ficov posledný výrok na adresu prvej dámy Slovenskej republiky! Áno, pán poslanec Fico! Prvej dámy, ktorej dôveruje taký počet občanov, o akom sa nemôže banditom z organizovanej zločineckej skupiny Smer ani prisniť! Presné čísla si môžete pozrieť v poslednom prieskume obľúbenosti a dôveryhodnosti politikov! Tam, kde vaša chamraď končí, ona iba začína. Neviem, či tieto vaše výkriky sú dôsledkom predvolebných preferencií, alebo vám ich radí Erik, Majo, Ján Chodec, v anglickom preklade Johnnie Walker, alebo biely prášok, ktorý sa veľmi podobá na hladkú múku, ale múkou pritom nie je.

Takže takto, pán expremiér. Pani Zuzana Čaputová bola, je a navždy ostane spojená s pezinskou skládkou odpadu. Skládkou, ktorú chceli vybudovať priamo v centre Pezinka lúpežníci zo Smeru. Chceli ulúpiť Pezinčanom ich mesto. Celé mesto! Veď slovami vášho smeráckeho klasika : Vyhraj voľby a môžeš všetko! Hodnota domov a pozemkov by klesla na minimum a potom by ich vaši zlodeji kupovali za babku. A keď by už vykúpili, vlastne ukradli celé mesto, skládku by bleskurýchlo zatvorili a nehnuteľnosti, teraz už v ich vlastníctve, by začali zázračne rýchlo zdvíhať ceny. Bolo to také jednoduché a prosté. Ale zrazu sa zjavila dnešná prezidentka Slovenskej republiky, ktorá sa spoločne s tisíckami obyvateľov svojho mesta vzoprela tomuto mafiánskemu štýlu. Úmyselne píšem mafiánskemu, pretože vy v Smere najlepšie viete, čo znamená mafia. Napríklad taká veľvyslankyňa talianskej mafie na Úrade vlády. Zuzana Čaputová sa postavila na čelo ľudí, ktorí nechceli vidieť pobehovať po meste tisícky potkanov zo skládky. Veď na to, aby človeku ostalo zle, stačí stretnúť smerácku mafiánsku krysu v ľudskom vydaní. Takže ak vy dnes vyzývate pani prezidentku, aby vám išla po ruke v čomkoľvek, čo vás napadne na stretnutí smeráckeho klanu, musím vás zosmutnieť. Neurobí to. Minimálne preto, že ak nadvihne niekto dekel na smeráckej kafilérii, vyvalí sa odtiaľ žalúdok dvíhajúci smrad rôznych ekonomických podvodníkov baštrnákovcov, imréczeovcov, počiatkovcov, vážnych, foraiovcov, ale aj bohužiaľ mŕtvoly zanechávajúcich kočnerovcov zsuzsovcov, jankovských….. Pre obmedzený počet riadkov na blogu nemôžem ďalej pokračovať. Ale stačí, ak nám zverejníte zoznam vašich členov.

A tak už iba na záver. Smer môžete kľudne premenovať sa akciovú spoločnosť Politická kafiléria, predsedom predstavenstva sa nechajte zvoliť vy, generálnym riaditeľom môžete byť tiež vy osobne a vrátnikom trebárs Pellegrini.

Ale hlavne nechajte na pokoji Zuzanu Čaputovú, ktorá by si o vašich banditov ani bicykel neoprela. Napríklad z obavy, aby jej ho neukradli.

Zlatá rybka zo Smeru nám ide splniť tri želania.

18.02.2020

Keďže sa tak má udiať až dnes, my sme smerákov v našej krčme o niečo predbehli. S týmto nápadom prišiel bezdomovec Karol a hneď ako nám ho oznámil, všetci sme padli do kolien a traja o viac »

A všetkým chlapom bude stáť! Sľúbila vláda!

13.02.2020

S touto senzačnou správou rozrazil dvere na našej krčme Einstein a valil sa rovno k pultu. "Veď som vám vravel, tupci, že Robo na nás nezabudne". To sme sa dosť preľakli, lebo sme si mysleli, viac »

Ako sa z tieňového Pellegriniho stáva originálny Fico.

13.01.2020

Ruky hore, gate dole! Ideme cez mesto! Toto bola naša detská riekanka, keď sme sa hrali na Nemcov a partizánov. Nemci boli zajatci, ktorých sme hnali cez mesto a v našich "partizánskych" predstavách viac »

cesta, diaľnica, sanitka, ulička

Horský priechod Vernár pre nákladnú dopravu uzavreli

28.02.2020 09:33

Za uplynulých 24 hodín cestári v kraji posypali okolo 6200 kilometrov ciest.

Koronavírus

Epidemiologička: Čím prísnejšie opatrenia, tým menšie riziko

28.02.2020 09:00

Kľúčová pri boji s koronavírusom bude zodpovednosť každého obyvateľa krajiny, hovorí epidemiologička Zuzana Krištúfková.

Vyšné Nemecké Koronavírus Priechod hraničný Cvičenie

Koronavírus je riziko, ale šírenie poplašnej správy sa považuje za trestný čin, upozorňuje ministerstvo

28.02.2020 08:33

V uplynulých 24 hodinách sa totiž zvýšila intenzita správ o potvrdenom prvom ochorení COVID-19 (koronavírus) na Slovensku.

Nízke Tatry

Horskí záchranári pomáhali turistom pod Ďumbierom i Chopku

28.02.2020 08:26

Turistov našli aj podľa GPS súradníc, ktoré im poskytli.