Založ si blog

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej reálneho uvažovania, neschopnej vnímať nielen nezmyselnosť tohoto aktu, ale zrejme aj absenciou základnej slušnosti. Minimálne preto, že zradil svojich najvernejších spojencov v boji proti Islamskému štátu. Kurdi boli tí, ktorí sa prví postavili na odpor vrahom, násilníkom, sexuálnym deviantom, sadistom. Lebo to bolo jediné, čím sa títo zločinci prezentovali v boji za „skutočný islam“. Dovoľujem si dokonca tvrdiť, že 95% z nich malo o islame rovnaké vedomosti ako autor týchto riadkov. Takže takmer žiadne. Trumpov krok sa dá pomenovať rôzne. Zrada je ten najjemnejší výraz. Potom sa už tlačia na jazyk iba zhovädilosť, špinavosť, svinstvo, chrapúnstvo, bezcharakternosť…. A mnoho, premnoho ďalších.

Donald Trump prekvapoval od svojho zvolenia svet výrokmi, ktoré najradšej oznamoval cez Twitter. Mnoho politických analytikov sa trápilo ich dešifrovaním, resp. dešifrovaním napísaného. Robili tak preto, že boli zvyknutí rozpitvávať slová všetkých svetových politikov a hľadali v nich odkazy a symboliku. A vždy ju aj našli. Až prišiel Donald. Po troch rokoch jeho vládnutia prišli na to, čo je skutočným obsahom jeho posolstiev. Nič. Prázdno, často hlúposť a ničota. Prišli na to, že je to vlastne hochštapler, ktorý riadením osudu neskončil vo federálnej väznici za čudesné obchodné praktiky a ešte čudesnejšie míňanie peňazí investorov, ktorých nalákal na svoje „mega projekty“. Zistili, že jeho slová netreba analyzovať, pretože ako sa dajú rozmeniť výroky poloblázna?

Prišli na to, na čo prišli mnohí Američania už pár rokov dozadu. Za prezidenta si zvolili kreatúru. Mentálnu, ľudskú, politickú.

Prišli na to, že treba pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami treba na Ameriku a jej voličov zvolať : Hoďte na neho sieť!

Generálna prokuratúra smeruje do exekúcie. Neuhradila faktúru za plyn.

01.12.2019

"Ak sa potvrdí, že vražda novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky bola motivovaná pomstou mafie za jeho články, rozpútam tu peklo"! Toto je voľný citát výroku generálneho prokurátora Jaromíra viac »

Fico nechá doviezť z Anglicka zlato, Imro z nemocnice svoju svokru so zlatou žilou.

28.11.2019

Týždeň sme v našej krčme začali mohutnou diskusiou na tému, či Fico chráni mafiu, alebo mafia Fica? Nevedeli sme sa zhodnúť preto, lebo predĺženej ruke mafiána Kočnera Monike Jankovskej viac »

Sú členovia disiplinárneho senátu Súdnej rady spolupáchatelia Jankovskej, alebo musia vrátiť diplomy? Alebo oboje?

18.10.2019

Neuveriteľné, čo všetko je možné v slovenskom súdnictve, resp. v jeho časti. Disciplinárny senát strčil hlavu do piesku v prípade bývalej štátnej tajomníčky Jankovskej. Vraj a teraz sa viac »

Prešov železničná stanica

Štátny dopravca je on-line, aj so školáckymi chybami

11.12.2019 07:00

Nový web Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) má ešte rezervy. Web je modernejší a rýchlejší, ale niektoré veci zamrzia.

Strelba New Jersey

Prestrelka v New Jersey si vyžiadala šesť obetí

11.12.2019 06:30

Medzi obeťami sú okrem policajta aj traja okoloidúci a dve osoby podozrivé zo streľby.

Fico - Kiska

Prinesú obvinenia Fica a Kisku zmätok, nedôveru a protestné hlasovanie?

11.12.2019 06:00

„Výsledkom môže byť nedôvera a rozdelená spoločnosť,“ uviedla pre TV Pravda politologička Darina Malová z UK Bratislava.

Internet je priestor plný predátorov. Mnoho detí si to vôbec neuvedomuje.

Hnus na sieti. Vydávali sme sa za 12-ročné dievča, sexuálni predátori útočia bez zábran

11.12.2019 05:00

Dvanástka? Dobrá na fajku, kebyže máš 15, vytrtkám z teba dušu! Takejto, i tvrdších reakcií sa dostáva 12-ročnému dievčaťu na webový inzerát.