Založ si blog

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej reálneho uvažovania, neschopnej vnímať nielen nezmyselnosť tohoto aktu, ale zrejme aj absenciou základnej slušnosti. Minimálne preto, že zradil svojich najvernejších spojencov v boji proti Islamskému štátu. Kurdi boli tí, ktorí sa prví postavili na odpor vrahom, násilníkom, sexuálnym deviantom, sadistom. Lebo to bolo jediné, čím sa títo zločinci prezentovali v boji za „skutočný islam“. Dovoľujem si dokonca tvrdiť, že 95% z nich malo o islame rovnaké vedomosti ako autor týchto riadkov. Takže takmer žiadne. Trumpov krok sa dá pomenovať rôzne. Zrada je ten najjemnejší výraz. Potom sa už tlačia na jazyk iba zhovädilosť, špinavosť, svinstvo, chrapúnstvo, bezcharakternosť…. A mnoho, premnoho ďalších.

Donald Trump prekvapoval od svojho zvolenia svet výrokmi, ktoré najradšej oznamoval cez Twitter. Mnoho politických analytikov sa trápilo ich dešifrovaním, resp. dešifrovaním napísaného. Robili tak preto, že boli zvyknutí rozpitvávať slová všetkých svetových politikov a hľadali v nich odkazy a symboliku. A vždy ju aj našli. Až prišiel Donald. Po troch rokoch jeho vládnutia prišli na to, čo je skutočným obsahom jeho posolstiev. Nič. Prázdno, často hlúposť a ničota. Prišli na to, že je to vlastne hochštapler, ktorý riadením osudu neskončil vo federálnej väznici za čudesné obchodné praktiky a ešte čudesnejšie míňanie peňazí investorov, ktorých nalákal na svoje „mega projekty“. Zistili, že jeho slová netreba analyzovať, pretože ako sa dajú rozmeniť výroky poloblázna?

Prišli na to, na čo prišli mnohí Američania už pár rokov dozadu. Za prezidenta si zvolili kreatúru. Mentálnu, ľudskú, politickú.

Prišli na to, že treba pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami treba na Ameriku a jej voličov zvolať : Hoďte na neho sieť!

Ruskí „mierotvorcovia“ sa pripravujú na ďalšiu misiu.

20.04.2021

V súlade so zvyklosťami ruskej imepriálnej politiky, sa aj dnes nazývajú ruské dobyvačné vojská mierotvorcovia, hoci tento názov je rovnako priliehavý, ako keby sme pedofila nazvali úprimným milovníkom detí, alebo feťákov, opilcov a násilníkov od Kotlebu či Mazureka kresťanmi, bojujúcimi za tradičnú rodinu. Ruskí „mierotvorcovia“sa chystajú pri [...]

Starosta Dvorov nad Žitavou gynekológom, primátor Žiaru nad Hronom neurochirurg.

28.03.2021

A obaja minimálne podpredsedovia Slovenskej akadémie vied pre virológiu a medicínu.. Takto nejako by mohla vyzerať budúcnosť Branislava Becíka a Petra Antala. A tak strašne aj naša. Aj jeden, aj druhý sa v posledných týždňoch „preslávili“tým, že hoci svoje vzdelanie ani náhodou nezískali v žiadnom medicínskom odbore a o žiadny z týchto oborov ani len [...]

Otvorený list Slovenskej advokátskej komore.

07.02.2021

Pôvodne som chcel svoj list začať oslovením „Vážené dámy, vážení páni“. Avšak vzhľadom na obsah ďalších riadkov by vyznelo toto oslovenie, ako nemiestna a absolútna irónia. Preto začnem neutrálne. Dámy a páni. V poslednej dobe sa až príliš často opakujú situácie, keď členovia Vašej Advokátskej komory na základe vlastných, ničím nepodložených [...]

Za ľudí / Veronika Remišová /

Za ľudí dementovala slová Pčolinského o odchode dvoch jej poslancov do KDH

27.09.2021 15:11

"Nikto nikam neodchádza...strana Za ľudí má 700 členov, riadne pracuje a predkladá konštruktívne a rozumné návrhy na zlepšenie Slovenska," zdôraznilo tlačové oddelenie strany.

Auto / Nehoda /

V okrese Lučenec si sadol za volant iba 15-ročný chlapec. Spôsobil nehodu, namerali mu 2,33 promile

27.09.2021 14:50

Chlapec bol po nehode so zraneniami prevezený do nemocnice.

Robert Fico

Remišová si nemyslí, že Sme rodina odíde z koalície. Zo situácie podľa nej ťaží hlavne Fico

27.09.2021 13:43

„Treba si uvedomiť, kto je naším partnerom, pretože my bojujeme proti systému, ktorý tu vytvorili práve Fico s Pellegrinim," uviedla líderka Za ľudí Remišová.

korčok

Korčok: Multilaterálny systém je v defenzíve, prehrávame všetci

27.09.2021 13:03

Hľadajú sa skôr individuálne ako spoločné riešenia a výsledkom je to, že prehrávame všetci, uviedol minister zahraničných vecí Ivan Korčok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 277
Celková čítanosť: 1296894x
Priemerná čítanosť článkov: 4682x

Autor blogu

Kategórie