Založ si blog

Neuveriteľné! Pri vzniku Smeru stál George S. !

Potom, ako sa prevalilo v médiách, že najväčší súčasný nenávistlivec Georga Sorosa, maďarský premiér Orbán poberal od amerického miliardára svojho času štipendium v dolároch, ktoré sa mu vtedy čuduj sa svete nebridli, je tu ďalší škandál! Pri vzniku Smeru, dá sa povedať priamo pri jeho kolíske, stál ako krstný otec rovnako George S.

Ako k tomu prišlo? Potom, ako po voľbách v roku 1998 prišli mecenáši HZDS k záveru, že Mečiar je už na odpis ako polámaný rebrík, po ktorom sa už vyššie nevyšplhajú, rozhodli sa založiť novú stranu, cez ktorú budú pretláčať svoje záujmy. Voľba padla na Roberta Fica, ktorému rýchlo odkúpili značku „sociálna demokracia“ od jej vlastníka Borisa Zalu. „Rebel“ Robert Fico z radov vtedajšej SDĽ, sa im javil ako najvhodnejšia osoba na naplnenie vlastných cieľov. Aká bola úloha Georga S.? Keďže nešlo o nič viac a nič menej ako o peniaze, nemohol pri takomto projekte samozrejme chýbať. Prvotným vkladom boli peniaze, ktoré tento typ ľudí zvykne požičiavať politickým stranám na 1 000% úrok, druhým vkladom boli persóny, ktoré poslušným hlasovaním v parlamente a konaním vo vládnych postoch zabezpečili plnenie jeho záujmov. Samozrejme, že ten 1000% úrok napokon zaplatili a stále platia občania Slovenska. Trebárs pri výstavbe diaľnic, alebo rekonštrukcii bratislavského Hradu. Že ako to súvisí s Georgom S.? Veľmi jednoducho.

George je anglický variant mena Juraj. A  keďže angličtina nepozná mäkčene, dĺžne a podobne, „S“ je skratka mena Široký.

Takže Juraj Široký.

A tajomstvo je odhalené.

Ruskí „mierotvorcovia“ sa pripravujú na ďalšiu misiu.

20.04.2021

V súlade so zvyklosťami ruskej imepriálnej politiky, sa aj dnes nazývajú ruské dobyvačné vojská mierotvorcovia, hoci tento názov je rovnako priliehavý, ako keby sme pedofila nazvali úprimným milovníkom detí, alebo feťákov, opilcov a násilníkov od Kotlebu či Mazureka kresťanmi, bojujúcimi za tradičnú rodinu. Ruskí „mierotvorcovia“sa chystajú pri [...]

Starosta Dvorov nad Žitavou gynekológom, primátor Žiaru nad Hronom neurochirurg.

28.03.2021

A obaja minimálne podpredsedovia Slovenskej akadémie vied pre virológiu a medicínu.. Takto nejako by mohla vyzerať budúcnosť Branislava Becíka a Petra Antala. A tak strašne aj naša. Aj jeden, aj druhý sa v posledných týždňoch „preslávili“tým, že hoci svoje vzdelanie ani náhodou nezískali v žiadnom medicínskom odbore a o žiadny z týchto oborov ani len [...]

Otvorený list Slovenskej advokátskej komore.

07.02.2021

Pôvodne som chcel svoj list začať oslovením „Vážené dámy, vážení páni“. Avšak vzhľadom na obsah ďalších riadkov by vyznelo toto oslovenie, ako nemiestna a absolútna irónia. Preto začnem neutrálne. Dámy a páni. V poslednej dobe sa až príliš často opakujú situácie, keď členovia Vašej Advokátskej komory na základe vlastných, ničím nepodložených [...]

Robert Fico

Remišová si nemyslí, že Sme rodina odíde z koalície. Zo situácie podľa nej ťaží hlavne Fico

27.09.2021 13:43

„Treba si uvedomiť, kto je naším partnerom, pretože my bojujeme proti systému, ktorý tu vytvorili práve Fico s Pellegrinim," uviedla líderka Za ľudí Remišová.

korčok

Korčok: Multilaterálny systém je v defenzíve, prehrávame všetci

27.09.2021 13:03

Hľadajú sa skôr individuálne ako spoločné riešenia a výsledkom je to, že prehrávame všetci, uviedol minister zahraničných vecí Ivan Korčok.

Mária Kolíková

Kolíková je pripravená dať návrh na zmenu paragrafu 363 do legislatívneho procesu ešte tento týždeň

27.09.2021 13:02

Ministerka spravodlivosti uviedla, že v prípade úpravy tohto paragrafu sú viaceré alternatívy.

Maroš Žilinka

Prokurátori odmietajú rozhodovať po tlakom politikov, médií a verejnej mienky

27.09.2021 12:35

Uvádza sa to vo vyhlásení, ktoré podporilo viac ako 600 slovenských prokurátorov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 277
Celková čítanosť: 1296864x
Priemerná čítanosť článkov: 4682x

Autor blogu

Kategórie