Založ si blog

Navrhnime Mariana Kočnera na Nobelovu cenu.

Nech sa to zdá akokoľvek nereálne, nech to znie ako nobelovská fatamorgána, je tomu skutočne tak! Alfred Nobel kedysi vynašiel dynamit, ktorý odštartoval priemyselnú revolúciu v baníctve a stavbárstve. Ale bohužiaľ sa neskôr začal používať aj na ničenie… Marian Kočner síce nevymyslel mobil, ale nechtiac vylepšil softvér, ktorým tiež dokáže ničiť a zničí napríklad Smer. A možno to nie je jediná politická strana, ktorá doplatí na tento jeho diabolský vynález. Aj keď vlastne nevymyslel ničiaci softvér ako taký, ale paradoxne jeho zábudlivosť a možno už aj bohorovnosť mu zabránila mazať sms-ky, ktoré ním posielal. A ktorými úkoloval konkrétnych vládnych politikov, poslancov, sudcov, policajtov, prokurátorov a mnohých ďalších vagabundov. Takže technická revolúcia Mariana Kočnera síce nevyvolala ďalšiu etapu technickej revolúcie, ale dostala sa do pozície Nobelovho dynamitu. Nebude ničiť hmotné statky, ani zabíjať ľudí(to už Kočner stihol zariadiť vraždou Janka Kuciaka  a Martiny Kušnírovej a možno ďalšími), ale deštruuje dlhoročne budovaný imidž „sociálnej demokracie“Smeru. Z tejto strany dokázal Marián strhnúť masku „dobrotivej strany, ktorá sa stará o blaho(a Blahu) najbiednejších“. Dokázal to cez výdobytok zvaný Threema. Dokázal cez ňu na začiatku spôsobiť trému a teraz už priamo paniku v radoch jej politikov. Dokázal, že Smer nemá absolútne nič spoločné so záujmami pracujúcich, ale má spoločné úplne všetko s organizovaným zločinom, zvaným mafia. Pracuje na rovnakých princípoch, pracuje rovnakými metódami a má rovnaké ciele. Moc a peniaze. Keď sme kedysi so zatajeným dychom sledovali talianske filmy, ktoré hovorili prepojení domácej mafie na politikov, krútili sme hlavami nad tým, ako je to vôbec možné. Verili sme, že to je iba fikcia. Keď sledujeme dnes príbeh Kočnera a politikov Smeru, už ani nekrútime hlavami. Iba užasnuto mlčíme. A za fikciu to už nikto príčetný nepovažuje. Ak sme sa užasnuto divili, že niektorí prokurátori, sudcovia a policajti spolupracovali v Taliansku s mafiou, už sa užasnuto nedivíme, že na Slovensku to bolo rovnako. Ak sme divili, že v Taliansku na boj proti mafii zriadili v polícii antimafiánske oddelelnie, už sa nedivíme, že v slovenskej polícii, ktorej velil nominant Smeru Gašpar, naopak jestvovalo mafiánske oddelenie.

A za tieto objavy navrhnime Mariana Kočnera na Nobelovu cenu. Nepatrí mu preto, že proti mafii bojoval(veď napokon ako môže mafián bojovať sám proti sebe?), ale patrí mu za to, že bol lenivý vymazať správy z Threemy. Vďaka ním sme sa dozvedeli, kto je vlastne Monika Jankovská, Bödörovci, Martin Glvač, Andrea Haitová, Zuzana Maruniaková, Vladimír Sklenka, Bystrík Palovič. A na rad prídu samozrejme ďalší a ďalší.

Takže navrhnime ho na Nobelovu cenu za lenivosť.

Slovenskú justíciu čakajú ťažké časy na súdoch v USA.

15.09.2019

Nie justíciu ako celok, ale niektorým jej jednotlivcom naozaj nie je čo závidieť. Začalo to tým, že Kočner a spol. už presvedčili sami seba o tom, že nemajú omotaných okolo prsta iba vybraných viac »

Senzácia! Zistili sme, prečo sa Harabin vzdal kandidatúry na predsedu Najvyššieho súdu!

06.09.2019

Prišiel na to Fedor, ktorého si ctíme ako odborníka na právo, pretože má odsedených celkovo 17 rokov a jeho vlastnými slovami "celý tento čas som využil na štúdium legislatívy, zákonov viac »

Čaputová! A on sa zobudí celý mokrý a s triaškou v tele.

04.09.2019

Kde bolo, tam nebolo a ani nikdy nebude a ak bude, tak tiež je isté, že z toho nič nebude. Bol raz istý Štefan, ktorému sa už každú noc snívalo o dáme menom Čaputová. Nespával kvôli nej, viac »

Kostol / Belgicko /

Komisia vo Francúzsku dostala okolo 2000 podnetov o zneužívaní detí kňazmi

20.09.2019 15:01

Nezávislá komisia vznikla vlani ako reakcia na sexuálne škandály odhaľované v cirkvi po celom svete.

Donald Trump

USA chystajú dočasné výnimky z ciel na stovky čínskych tovarov

20.09.2019 13:31

Spojené štáty dočasne poskytnú výnimky z ciel na viac ako 400 čínskych produktov, ktoré administratíva prezidenta Donalda Trumpa zaťažila clami vlani.

chlieb, múka, obilie

Slovensko bude mať dostatok múky pre seba

20.09.2019 13:10

Aj napriek priemernej úrode hustosiatych obilnín a repky sú slovenskí mlynári a pekári po tohtoročnej žatve sebestační v dodávkach múky.

Vladimir Putin

Šamana, ktorý putoval do Moskvy vyhnať Putina, deportovali do Jakutska

20.09.2019 12:48, aktualizované: 15:27

Informoval o tom v piatok spravodajský portál Tajga.info s odvolaním sa na tlačovú službu buriatskej vlády.