Založ si blog

Potvrdené! Smer nikdy nespolupracoval s mafiou!

Rezolútne to vyhlásil v našej krčme Einstein a tým spustil prehľad udalostí posledných dní na našom malom, svojstojnom, tvojstojnom, obstojnom a bohabojnom Slovensku.

Pondelok. Keď sa bývalý minister financií Kažimír zašil do Národnej banky Karol povedal, že mu to pripomína seba samého. Onoho času si vzal z banky pôžičku a keďže nemal ani náhodou v úmysle splácať ju, presunul hneď túto milú povinnosť na ručiteľov. Tak isto aj minister s prvým „vyrovnaným“ rozpočtom v histórii, ktorého práve tento „vyrovnaný“rozpočet skončil hádam ešte dva dni predtým, ako zabuchol za sebou dvere na bývalom úrade. A tak po jeho „vyrovnanom“ hospodárení zostala sekera, ktorú nebude samozrejme splácať on osobne, ale aj dnes ešte nenarodené deti. Karol to na záver vyhodnotil slovami, že aj on je už dávno vyrovnaný s problémom alkohol a cigarety, preto kľudne pije a fajčí ostošesť. A má na háku kadejaké nezmyselné novoročné záväzky. Rovnako, ako mal a má na háku svoj „vyrovnaný“ rozpočet Kažimír.

Utorok. Do práce podľa Slovenskej televízie prišlo 12 687 ľudí. Deje sa tak v rámci ekologického hnutia proti znečisťovaniu životného prostredia. Veríme, že ďalších 1 500 by na bicykli prišlo tiež, ale v noci im ich ukradli. V ten istý deň zasahovala NAKA a urobila domové prehliadky v bytoch Miroslava Kriaka a Štefana Mlynarčíka kvôli sledovaniu novinárov pre tutti di capa Kočnera. Imro povedal, že po dvoch rokoch už mohli nájsť u nich jedinú cennosť. Zlatú žilu.

Streda. Colníci vraj o podozrivých aktivatách Antonia Vadalu na Slovensku netušili. Juro povedal, že ak netušili o 400 miliónoch ukradnutých na cle pri podvodoch s textilom, samozrejme nemohli tušiť ani o Vadalovom kokaíne. Veď kam by sme prišli, ak by sme si trebárs predstavovali, že lekári tušia, že majú liečiť, hasiči hasiť a colníci hľadať drogy?

Štvrtok. Premiér Pellegrini sa po dvojhodinovom čakaní v Petrohrade skutočne dočkal Putina. Pozval ho na oslavy SNP a rozhovory s ním označil za konštruktívne. Podobne sa o nich aj o Pellegrínim vyjadril aj Putin, iba sme nechápali, čo mala znamenať jeho veta „poslušne hryzkal“. Akurát Jožo povedal, že nabudúce už možno Pellegrinímu zavelí „aport“.

Piatok. Bývalý český prezident Klaus zakvílil, že mu strašne prekáža multikulturalizmus, lebo keď si vyvážal zadnicu na luxusnej výletnej lodi po Atlantiku, obsluhoval ho personál asi 15 národností. Už menej, vlastne vôbec mu nevadilo, že na tej istej lodi sa plavili spolu s ním turisti možno 30 národností. Einstein povedal, že Klaus objavil skutočne veľký problém. Dali sme mu za pravdu a prijali sme uznesenie v ktorom vyzývame, aby sa raz všetci magori sveta plavili spoločne na jednej lodi. Fero to navrhol ako bývalý lodník, ale prílohu tohoto odporúčania sme utajnili, lebo keď nám vysvetlil praktické dôvody, mohli by nás obžalovať z prípravy masovej vraždy.

Sobota. Keďže každý piatok mávame dlhšie analýzy produktov liehovarníckeho priemyslu, stretli sme sa až poobede, slovami Karola dozglúmaní ako prvákova písanka. Einstein nám prečítal vyjadrenia expremiéra, v ktorom sa dôsledne dištancuje od spolupráce Smeru s mafiou. Náš bezpečnostný analytik Béla sa hlboko, decákovo zamyslel a vyriekol: „Samozrejme, že Smer nemôže spolupracovať s mafiou. Veď ako môže mafia spolupracovať sama so sebou“?

Po tomto vysvetlení sme všetci povstali a zaspievali si zborovo hymnickú pieseň Smeru z filmu Krstný otec. A zároveň sme prijali uznesenie, ktorým odporúčame Smeru, aby uvedenú pieseň zahrali ako svoju hymnu na najbližšom sneme. Ktorý bude súčasne aj snemom posledným.

Nedeľa. Všetci čakáme na Blahu. Dočkáme sa? Ďuso tvrdí, že určite. Nedeľa je totiž podľa akéhosi ázijského kalendára dňom bláznov.

Šokujúce zistenie. Všetci sme chceli byť gejovia!

13.07.2019

Presnejšie takmer všetci, lebo Einstein bol proti. Ale k tomu neskôr. Celá udalosť vznikla hneď potom, ako bol Harabinovi udelený "(ne)čestný"titul Homofób roka. Udelil mu ho Inštitút ľudských viac »

Putin sa stretol so sexuálnym predátorom.

05.07.2019

Týmito slovami odštartoval Imro v našej krčme prehľad udalostí uplynulých dní. Teda tých, ktoré sme zažili a navyše sme si ich prípadne aj pamätali, lebo vzhľadom na panujúce horúčavy viac »

Filip Rybanič by mal dostať najvyššie štátne vyznamenanie. Rad bieleho dvojkríža.

25.06.2019

Krajský súd v Bratislave zrušil pôvodný prvostupňový Okresného súdu Bratislava V. a výrazne znížil trest Filipovi Rybaničovi. Navyše sa nemusí ospravedlniť bývalému ministrovi vnútra viac »

Trump, Eric Armstrong , biely dom, Michael Collins, Buzz Aldrin, astronauti

Trump sa stretol s Aldrinom a Collinsom, astronautmi z Apolla 11

20.07.2019 11:49

Stretnutie sa konalo pri príležitosti 50. výročia prvého pristátia človeka na Mesiaci.

Spišská Nová Ves, trhy, Spišské trhy

VIDEO: Celé Slovensko je na trhoch na Spiši

20.07.2019 11:00

Košice, Prešov, Kežmarok, ale aj Bratislava či Žilina. To sú mestá, z ktorých sa prišli ľudia pozrieť na 64. ročník Spišského trhu.

Patriot USA RUMUNSKO

USA kvôli Iránu vysielajú svojich vojakov do Saudskej Arábie

20.07.2019 10:14

Na leteckú základňu južne od Rijádu už dorazili americkí vojaci spolu so systémom protileteckej obrany Patriot.

USA-TRUMP/

Trump robí Ameriku horšou

20.07.2019 10:00

Americkí spojenci čelia dileme. Majú povedať Trumpovi, že je rasista?