Založ si blog

Všetky hriechy Zuzany Čaputovej! Tu a teraz!

Výstavba diaľnic. Pani prezidentka nedokázala na rozdiel od Smeru, SNS, HZDS, či Mosta ukradnúť z tejto mega sumy ani cent!

Veľký Slavkov – Štát prišiel pri tomto podvodnom prevode pozemkov o 1 500 000 000,-SK. Slovom jednu miliardu, päťsto miliónov slovenských korún!

Tunelovanie Vojenského spravodajstva-škoda odhadnutá na niekoľko miliónov €!

Predaj, presnejšie povedané krádež emisných kvót. Občania Slovenska boli okradnutí o takmer 50 miliónov €, čím sa tento podvod finančne vyrovnal Veľkému Slavkovu.

Sociálne podniky Viery Tomanovej. Čistá strata sa rovná niekoľkým miliónom €, čistá zlodejna sa rovná presne tej istej sume.

Rekonštrukcia Bratislavského hradu. Z pôvodnej sumy 1 200 000 000,-SK sa rekonštrukcia pod kuratelou Váhostavu Juraja Širokého vyšplhala na 2 600 000 000,-SK, takže za túto sumu by už napríklad v Rakúsku vedeli postaviť 2 hrady.

Kauza Lemikon. Vyplatených 16 miliónov € na základe podvodnej požiadavky schránkovej firmy z Cypru.

Kauza popolček. Tender vyhrala firma SNS, pričom štát prišiel o 27 000 000,-€.

Mýtny tender – Vyhrala ponuka blízka J&T za 852 000 000,-€, pričom najlacnejšia ponuka bola nižšia o 221 000 000,-€!

Kauza vytunelovaného Váhostavu. Táto spoločnosť nevyplatila za odvedené práce ani cent živnostníkom a firmám, ktoré pre ňu pracovali. Na základe tohoto podvodu vláda Roberta Fica dokonca menila zákon. Vyšetrovanie kauzy skončí presne tak, všetky podobné predtým : Skutok sa nestal. Za ukraduté peniaze vyrastú vily na Bahamách, alebo v nejakom daňovom raji.

Dotácie do poľnohospodárstva na východnom Slovensku. Bývalá poslankyňa Smeru Rošková, prezývaná aj Grófka, dostávala dotácie z poľnohospodárskej platobnej agentúry aj na parkovisko, čo dokonca cintorín!

Antonia Vadala, vydaný na základe talianskeho zatykača do vlasti kvôli obchodu s kokaínom roky bezproblémovo vegetil na východe Slovenska, požíval úctu medzi smeráckou verchuškou a ako svoju emisárku vyslal cez smeráka Jasaňa na úrad vlády Troškovú, z ktorej nechal expremiér spraviť štátnu radkyňu!

Únos Vietnamca vládnym špeciálom. Bolo preukázané, že občan cudzieho štátu bol unesený do cudziny špeciálom slovenskej vládnej letky! Medzi podozrivými páchateľmi boli  a stále sú pracovníci ochranky ministerstva vnútra, šéf protokolu Čulák a dokonca priamo bývalý minister vnútra Kaliňák!

 

Ani v jednej z týchto káuz nefiguruje meno súčasnej prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá zatiaľ, kým smeráci, snsáci, či házedesáci rabovali Slovensko, zastupovala často bezplatne na súdoch obete tohoto banditizmu.

No povedzte sami. Môže takáto osoba dôstojne reprezentovať Slovensko v zahraničí?

Ja už iba dodávam : Môže! A vyslovujem svoje želanie, aby tomu tak bolo 2 funkčné obdobia!

 

Šokujúce zistenie. Všetci sme chceli byť gejovia!

13.07.2019

Presnejšie takmer všetci, lebo Einstein bol proti. Ale k tomu neskôr. Celá udalosť vznikla hneď potom, ako bol Harabinovi udelený "(ne)čestný"titul Homofób roka. Udelil mu ho Inštitút ľudských viac »

Putin sa stretol so sexuálnym predátorom.

05.07.2019

Týmito slovami odštartoval Imro v našej krčme prehľad udalostí uplynulých dní. Teda tých, ktoré sme zažili a navyše sme si ich prípadne aj pamätali, lebo vzhľadom na panujúce horúčavy viac »

Filip Rybanič by mal dostať najvyššie štátne vyznamenanie. Rad bieleho dvojkríža.

25.06.2019

Krajský súd v Bratislave zrušil pôvodný prvostupňový Okresného súdu Bratislava V. a výrazne znížil trest Filipovi Rybaničovi. Navyše sa nemusí ospravedlniť bývalému ministrovi vnútra viac »

Trump, Eric Armstrong , biely dom, Michael Collins, Buzz Aldrin, astronauti

Trump sa stretol s Aldrinom a Collinsom, astronautmi z Apolla 11

20.07.2019 11:49

Stretnutie sa konalo pri príležitosti 50. výročia prvého pristátia človeka na Mesiaci.

Spišská Nová Ves, trhy, Spišské trhy

VIDEO: Celé Slovensko je na trhoch na Spiši

20.07.2019 11:00

Košice, Prešov, Kežmarok, ale aj Bratislava či Žilina. To sú mestá, z ktorých sa prišli ľudia pozrieť na 64. ročník Spišského trhu.

Patriot USA RUMUNSKO

USA kvôli Iránu vysielajú svojich vojakov do Saudskej Arábie

20.07.2019 10:14

Na leteckú základňu južne od Rijádu už dorazili americkí vojaci spolu so systémom protileteckej obrany Patriot.

USA-TRUMP/

Trump robí Ameriku horšou

20.07.2019 10:00

Americkí spojenci čelia dileme. Majú povedať Trumpovi, že je rasista?