Založ si blog

Všetky hriechy Zuzany Čaputovej! Tu a teraz!

Výstavba diaľnic. Pani prezidentka nedokázala na rozdiel od Smeru, SNS, HZDS, či Mosta ukradnúť z tejto mega sumy ani cent!

Veľký Slavkov – Štát prišiel pri tomto podvodnom prevode pozemkov o 1 500 000 000,-SK. Slovom jednu miliardu, päťsto miliónov slovenských korún!

Tunelovanie Vojenského spravodajstva-škoda odhadnutá na niekoľko miliónov €!

Predaj, presnejšie povedané krádež emisných kvót. Občania Slovenska boli okradnutí o takmer 50 miliónov €, čím sa tento podvod finančne vyrovnal Veľkému Slavkovu.

Sociálne podniky Viery Tomanovej. Čistá strata sa rovná niekoľkým miliónom €, čistá zlodejna sa rovná presne tej istej sume.

Rekonštrukcia Bratislavského hradu. Z pôvodnej sumy 1 200 000 000,-SK sa rekonštrukcia pod kuratelou Váhostavu Juraja Širokého vyšplhala na 2 600 000 000,-SK, takže za túto sumu by už napríklad v Rakúsku vedeli postaviť 2 hrady.

Kauza Lemikon. Vyplatených 16 miliónov € na základe podvodnej požiadavky schránkovej firmy z Cypru.

Kauza popolček. Tender vyhrala firma SNS, pričom štát prišiel o 27 000 000,-€.

Mýtny tender – Vyhrala ponuka blízka J&T za 852 000 000,-€, pričom najlacnejšia ponuka bola nižšia o 221 000 000,-€!

Kauza vytunelovaného Váhostavu. Táto spoločnosť nevyplatila za odvedené práce ani cent živnostníkom a firmám, ktoré pre ňu pracovali. Na základe tohoto podvodu vláda Roberta Fica dokonca menila zákon. Vyšetrovanie kauzy skončí presne tak, všetky podobné predtým : Skutok sa nestal. Za ukraduté peniaze vyrastú vily na Bahamách, alebo v nejakom daňovom raji.

Dotácie do poľnohospodárstva na východnom Slovensku. Bývalá poslankyňa Smeru Rošková, prezývaná aj Grófka, dostávala dotácie z poľnohospodárskej platobnej agentúry aj na parkovisko, čo dokonca cintorín!

Antonia Vadala, vydaný na základe talianskeho zatykača do vlasti kvôli obchodu s kokaínom roky bezproblémovo vegetil na východe Slovenska, požíval úctu medzi smeráckou verchuškou a ako svoju emisárku vyslal cez smeráka Jasaňa na úrad vlády Troškovú, z ktorej nechal expremiér spraviť štátnu radkyňu!

Únos Vietnamca vládnym špeciálom. Bolo preukázané, že občan cudzieho štátu bol unesený do cudziny špeciálom slovenskej vládnej letky! Medzi podozrivými páchateľmi boli  a stále sú pracovníci ochranky ministerstva vnútra, šéf protokolu Čulák a dokonca priamo bývalý minister vnútra Kaliňák!

 

Ani v jednej z týchto káuz nefiguruje meno súčasnej prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá zatiaľ, kým smeráci, snsáci, či házedesáci rabovali Slovensko, zastupovala často bezplatne na súdoch obete tohoto banditizmu.

No povedzte sami. Môže takáto osoba dôstojne reprezentovať Slovensko v zahraničí?

Ja už iba dodávam : Môže! A vyslovujem svoje želanie, aby tomu tak bolo 2 funkčné obdobia!

 

Sú členovia disiplinárneho senátu Súdnej rady spolupáchatelia Jankovskej, alebo musia vrátiť diplomy? Alebo oboje?

18.10.2019

Neuveriteľné, čo všetko je možné v slovenskom súdnictve, resp. v jeho časti. Disciplinárny senát strčil hlavu do piesku v prípade bývalej štátnej tajomníčky Jankovskej. Vraj a teraz sa viac »

V každom z nás drieme nejaký úchyl.

10.10.2019

Vyhlásil Karol v našej krčme tesne predtým, ako sme začali politologický rozbor udalostí uplynulých dní. 1 október. Štefan Harabin počas pracovnej doby uskutočnil tlačovku, na ktorej oznámil viac »

Nevyspytateľný prezident Trump? Nie. Iba nevyspytateľný hochštapler.

08.10.2019

Rozhodnutie Donalda Trumpa, že americké jednotky vyprázdnia priestor na severe Sýrie, aby umožnili ofenzívu Turecka proti Kurdom, sa mohlo zrodiť iba v chorej hlave. Skutočne chorej, neschopnej viac »

vojaci

Pri výcviku hodu granátom sa v Česku zranili traja vojaci

21.10.2019 22:17

Jeden z vojakov bol zranený ťažko, jeho stav je už stabilizovaný.

peniaze, eurá, kalkulačka

Záporné úroky zdevastujú úspory

21.10.2019 22:00

Úspory nad stotisíc eur má v najväčších domácich bankách každý desiaty klient. Prípadné záporné úroky môžu ľuďom okresať usporené finančné zdroje.

okresny sud bratislava I.,  krajsky sud v bratislave

Threema: Kočner si vymenil šesťtisíc správ so sudcom Sklenkom

21.10.2019 21:03, aktualizované: 22:30

Kočner zháňal informácie údajne aj na Najvyššom súde priamo od podpredsedníčky Jarmily Urbancovej.

GANC ganz

Netanjahu vrátil mandát na zostavenie vlády, poverenie dostane Ganc

21.10.2019 19:45

Izraelský premiér vrátil prezidentovi poverenie po tom, ako neuspel so snahami o sformovanie novej parlamentnej väčšiny.