Založ si blog

„Brilantný“právnik Harabín robí truľa zo seba, alebo z občanov.

Štefan Harabín, bohvie prečo požívajúci u istej časti voličov povesť „brilantného“právnika, sa nám nejako rozpísal vo svojich podaniach na Ústavný súd. Žiada dokonca, aby Ústavný súd vydal predbežné opatrenie, ktorým zabráni Zuzane Čaputovej zložiť prezidentský sľub, kým nebude rozhodnuté o jeho vlastných podaniach! Podľa Štefana vraj mohlo byť v prezidentských voľbách sfalšovaných až 300 000 hlasov! Nevieme, akým prepočtom „brilantný“právnik dospel k tomuto číslu, ale s najväčšou pravdepodobnosťou použil bulharskú konštantu. Aby jeho myšlienkový oblúk nezostal iba poloblúkom, pokračuje vo výpočte svojich „argumentov“. Ak vraj súd nerozhodol o jeho podaniach, nemôže sa stať Čaputová prezidentkou. Inými slovami : Ak niekto obviní Harabína, že je pedofilom, tak podľa jeho vlastnej logiky je pedofilom do chvíle, kým súd nerozhodne inak. Že je to sprostoť? Samozrejme, že je. Rovnaká, ako Harabínove tvrdenia o „nemožnosti“ zloženia prezidentského sľubu Zuzanou Čaputovou, kým Ústavný súd nerozhodne vo veci samotnej.

„Brilantný“právnik, známy z minulosti aj priateľským telefonátom s drogovým dílerom Bakim Sadikim, alebo vyplatením odmien sebe samému, keď bol predsedom Najvyššieho súdu, namieta dokonca aj férovosť prezidentských volieb dokonca z dôvodu, že kandidát Mistrík sa vzdal pred prvým kolom volieb v prospech novopečenej prezidentky! To bol už posledný krok k dokončeniu Pištovho myšlienkového „víťazného“ oblúka.

Z „brilantnej“právnickej minulosti Štefana treba snáď spomenúť jeho interview v polo, alebo celoúchylnom mediálnom gýči Slobodný vysielač, kde tvrdil, že Medzinárodný súd pre vojnové zločiny v Haagu zbavil Slobodana Miloševiča z obvinenia z vojnovývh zločinov počas vojny na Balkáne. Pravda bola pritom taká, že Medzinárodný súd svoje konanie voči „mäsiarovi v Balkánu“, ako Miloševiča prezývali skutočne zastavil, ale z dôvodu Miloševičovej smrti. V každej čo len polonormálnej krajine sveta je totiž právne nemožné súdiť mŕtveho človeka. S výnimkou trebárs Ruska, kde dodnes beží konanie voči umučenému právnikovi Magnitskému!

Na začiatku mája chválabohu neúspešný prezidentský kandidát a miláčik konšpirátorov  hovoril, že ak by založil novú politickú stranu, bolo by to podobné, ako keď by riaditeľ nemocnice išiel kandidovať za kotolníka. Tomu som sa potešil tiež, lebo práca kotolníka je skutočno zodpovedná.

Takže ak si zhrnieme Hrabínove „argumenty“, buď cielene robí truľa zo seba, alebo z občanov. Zo seba preto, aby okupoval mediálny priestor, z občanov preto, lebo je presvedčený, že všetci máme problém prečítať jednoduchý text a nedajbože ho aj pochopiť.

Harabin je brilantný právnik! V našej krčme sme sa zhodli.

14.08.2019

Pondelok - Celú diskusiu rozpútal Šaňo, ktorý si dovolil spochybniť Štefanove brilantné právne znalosti. Stalo sa tak na základe jeho tvrdenia, že"Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych viac »

Rober Fico si hľadá podnájom u Andreja Kisku.

10.08.2019

S touto správou dorazil v pondelok do krčmy Imro a my sme mohli začať s hodnotením udalostí uplynulého týždňa. Expremiér totiž vyhlásil, že exprezident je ako Ladislav Baštrnák, lebo vraj viac »

Čas grázlov, čas lúzrov, čas politických šmejdov. Čas predvolebný, čas podvodný.

07.08.2019

Nikdy sa nevyrojí naraz toľko podvodníkov ako práve v čase, keď klopú na dvere parlamentné voľby. Nikdy. Ako keby pol roka do volieb porodila tehotná volebná doba všetko najhoršie, čo si viac »

Sudan

Sudánska armáda a protestné hnutie oznámili vznik novej vlády

20.08.2019 23:15

Členova novej rady zložia prísahu už v stredu.

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.