Založ si blog

Smer ukázal, čo nosí pod trenírkami. Fašistického . ..

Existuje láska v politike? No, možná skutočná nie, ale tej pragmatickej máme na Slovensku hŕbu. Pragmatickou myslím napríklad návštevu politikov v nejakom verejnom dome, ktorý patrí inej strane. Naposledy sa taká udiala pred pár dňami, keď „nadržanci“zo Smeru navštívili dom s červenými svetlami, ktorý prevádzkujú Kotlebovi fašisti. Ako prieskumník tam vyrazil smerácky zákonodarca Ján Podmanický, ktorý mal zistiť, aké služby tam ponúkajú a samozrejme cenu, ktorú si vypýtajú. Misia boila úspešná. Poslanci Smeru, fašisti, kollárovci a niekoľko emisárov Bélovho „charakteru“podporili zastropovanie dôchodkového veku ústavným zákonom. Navonok dojemná zhoda, ktorá má vyvolať zdanie, že nič tak neleží na srdci týmto ekonomickým magorom, ako spokojná staroba dôchodcov. V skutočnosti nejde o nič iné, ako o výhradne populistický ťah, ktorý sa v konečnom dôsledku obráti práve voči novým penzistov. Z jednoduchého dôvodu. Penzie budú mať podstatne nižšie, ako by ich mali pri normálnom, postupnom a racionálnom odchádzaní do dôchodku. Ficom ohlasovaný ústavný zákon o zákaze adopcií detí pármi rovnakého pohlavia má opäť iba jeden jediný spôsob vysvetlenia. Smer sa už otvorene spojil s fašistami a testuje si povolebnú spoluprácu, možno aj spoločné vládnutie. Proste ukázal, čo roky nosil pod trenírkami. Hnedého pipíša. Ak si myslíte, že sa tomu snáď nejakí poslanci vzpriečia, prosím napíšte mi ich mená. Podmanický, Glvač, Blaha, Jarjabek, Valová…. Títo to určite nebudú. A ani žiaden iný! Moc je moc! Smer si ide opakovane vyskúšať útok na najprízemnejšie pudy časti voličov. Ústavným zákonom, znovu v spolupráci s fašistami chce ukotviť, že „ani buzeranti, ani lezby nesmia vychovávať žiadne deti“! Veď čo by v takej rodine mohlo z nich vyrásť? Tiež iba gejovia a lezbičky, tvrdí Smer! Alebo nedajboh násilníci, podvodníci a vrahovia! Aj keď je pravdou, že Štefanov, Baštrnák, Černák, Rigo, Polgári, Kočner nevyrastali pri homosexuálnom rodinnom krbe. Ale myslíte si, že to budú mať na mysli voliči inklinujúci ku „kresťanskému a bohabojnému“Slovensku? Určite nie, lebo oni samotní sú rovnako „kresťanskí a bohabojní“, ako je Smer sociálny. Už onedlho sa možno dočkáme aj novelizácie Ústavy, v ktorej trojka, možno až štvorka Smer, SNS, Most a fašisti ukotvia na Slovensku večný blahobyt a zakážu chudobu. Presne podľa bývalého zimbabwianskeho prezidenta Mugabeho, ktorý s týmto ekonomickým zlepšovákom prišiel už pred niekoľkými rokmi. A inflácia meny v Zimbabwe dosahovala milióny %. Ale bude nám fajn. Nikto nebude chudobný, všetci budeme žiť v blahobyte, všetci budeme kapitáni a budeme mať komu zavolať do Talianska.

Proste politický grupák klope na dvere.

Harabin je brilantný právnik! V našej krčme sme sa zhodli.

14.08.2019

Pondelok - Celú diskusiu rozpútal Šaňo, ktorý si dovolil spochybniť Štefanove brilantné právne znalosti. Stalo sa tak na základe jeho tvrdenia, že"Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych viac »

Rober Fico si hľadá podnájom u Andreja Kisku.

10.08.2019

S touto správou dorazil v pondelok do krčmy Imro a my sme mohli začať s hodnotením udalostí uplynulého týždňa. Expremiér totiž vyhlásil, že exprezident je ako Ladislav Baštrnák, lebo vraj viac »

Čas grázlov, čas lúzrov, čas politických šmejdov. Čas predvolebný, čas podvodný.

07.08.2019

Nikdy sa nevyrojí naraz toľko podvodníkov ako práve v čase, keď klopú na dvere parlamentné voľby. Nikdy. Ako keby pol roka do volieb porodila tehotná volebná doba všetko najhoršie, čo si viac »

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.