Založ si blog

Pasák Kočner a jeho prostitútky.

Píšem ich v poradí, ako ich označila správa z vyšetrovacieho spisu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prikladám aj dostupnú fotodokumentáciu. Je prevzatá z Pravda.sk. Foto Radomíra Bžána nájdete kliknutim na link : https://www.cas.sk/clanok/600210/radomir-bzan-ma-od-statu-dostat-77-milionov-eur-ako-zije-prachaty-advokat/   Foto Dušana Páteka nájdete kliknutím na link https://www.financnasprava.sk/sk/financna-sprava/predstavitelia, foto  Ide o ľudí, na ktorých mal Kočner vplyv, alebo ich priamo riadil. Tak, ako zvykne pasák riadiť svoje prostitútky. Aj keď klasický pasák riadi divevčatá, Kočner mal svoj mužský hárem. Zoznam samozrejme nie je ani náhodou úplný a budem ho aktualizovať po zverejnení ďalších a ďalších mien z Kočnerovho mobilu.

Zhora nadol : Radomír Bžán, advokát, ktorému mal štát vyplatiť 77 000 000,-€ za zastupovanie v spore o Gabčíkovo.

Ján Počiatek, bývalý minister dopravy a financií, ktorý nechal vyplatiť firme Lemikon  16 000 000,-€ za škodu, ktorá vraj mala Lemikonu vzniknúť, hoci mu nikdy nevznikla.

Viktor Stromček, generálny manažér Smeru. Podľa Aktualít.sk pod jeho dozorom pripravovali v druhej Ficovej vláde projekt juho-západného obchvatu Prešova, ktorý vychádza na 45 miliónov eur na kilometer. To je rekordne najvyššia suma na celej D1.

Marek Para(na foto vpravo), známy predovšetkým ako advokát veľkých kaprov podsvetia.

Martin Daňo, údajný novinár, ktorý však v posledných rokoch pripomína skôr človeka, ktorý akútne potrebuje špecializovanú lekársku starostlivosť.

Ladislav Tichý, bývalý zastupujúci generálny prokurátor.

Martin Glvač, podpredseda Smeru, Alenou Zsuzsovou dôverne nazývaný Maznák.

Norbert Bödör(na foto v strede), syn majiteľa SBS Bonul, ktorého v Zlatom Kľúčiku v Nitre tesne po vražde vo Veľkej Mači navštívil Marián Kočner.

Dušan Pátek, viceprezident Finančnej správy, ktorá pod vedením Františka Imréczeho a jeho urobila pri podvodoch na colnej hodnote sekeru 300 000 000,-€, ktoré budeme musieť zaplatiť do Bruselu.

Peter Šufliarsky, námestník generálneho prokurátora, ktorý klamal o svojich kontaktoch s Kočnerom generálneho prokurátora, aj verejnosť. Farbu trenírok ukázal až potom, ako médiá zverejnili jeho bohatú komunikáciu s mafiánom.

Ladislav Baštrnák, exdomáci pán a súčasne exhostiteľ expremiéra Fica v Bonaparte. Odsúdený v prvom procese za daňový podvod na 5 rokov väzenia. Ďalšie žaloby za obdobné tunely na DPH sú na ceste.

Jaroslav Haščák, šéf Penty. Rovnako ako Šufliarsky vyšiel s farbou spodných gatí von až vtedy, ako sa prevalila jeho čulá sms-ková komunikácia s človekom, obvineným z objednania vraždy novinára.

To však zďaleka nie sú všetci Kočnerovi muži. Už onedlho sa dozviete nielen mená ďalších chlapov, ale aj žien.

 

 

Harabin je brilantný právnik! V našej krčme sme sa zhodli.

14.08.2019

Pondelok - Celú diskusiu rozpútal Šaňo, ktorý si dovolil spochybniť Štefanove brilantné právne znalosti. Stalo sa tak na základe jeho tvrdenia, že"Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych viac »

Rober Fico si hľadá podnájom u Andreja Kisku.

10.08.2019

S touto správou dorazil v pondelok do krčmy Imro a my sme mohli začať s hodnotením udalostí uplynulého týždňa. Expremiér totiž vyhlásil, že exprezident je ako Ladislav Baštrnák, lebo vraj viac »

Čas grázlov, čas lúzrov, čas politických šmejdov. Čas predvolebný, čas podvodný.

07.08.2019

Nikdy sa nevyrojí naraz toľko podvodníkov ako práve v čase, keď klopú na dvere parlamentné voľby. Nikdy. Ako keby pol roka do volieb porodila tehotná volebná doba všetko najhoršie, čo si viac »

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.