Založ si blog

Tešme sa, že Ľuboš Blaha nie je z dvojičiek.

Týmto konštatovaním odštartoval Karol z našej krčmy v pondelok hodnotiaci výber posledného týždňa. Nechcel zachádzať do podrobností, tie si vraj môžeme prečítať na Ľubošovom FB. Ale ako vraví, ak niekto miluje a obdivuje masových vrahov, schovávajúcich svoju sexuálnu deviáciu, sadistické úchylky, finančnú nenažratosť a túžbu po moci za robotnícku triedu, buď nie je normálny on, alebo my, ktorí mu to (zatiaľ) tolerujeme. Musí nás tešiť podľa Karola aspoň fakt, že Ľuboš nie je z dvojičiek. To by vraj už Slovensko neunieslo… Čo tým presne myslel nevieme, lebo celú diskusiu ešte skomplikoval Imro, ktorý povedal, že je tragédia, ak sa do rodiny narodí gembler, ale najväčšou tragédiou je, ak sa do nej narodí pako. Čiu rodinu mal na mysli nevieme, lebo Imro v zmysle svojich zásad drží bobríka mlčanlivosti.

Utorok. Keď sa úradne potvrdilo, že v druhom kole voieb prezidenta bude súboj Čaputová-Šefčovič, Einstein vyhlásil : „Maroš to dá“! Najprv sme mysleli, že myslí Maroša z našej krčmy, ktorý vyhlásil, že vydrží nepiť 4, slovom 4 hodiny. Neverili sme a ako sa ukázalo oprávnene ani tomuto záväzku, ale keď nám Einstein vysvetlil, že myslel na „nestraníckeho prezidentského kandidáta, ktorého so Smerom spájajú iba podpisy poslancov na kandidatúru, peniaze na kampaň, plnoinfantilný tanec na MDŽ s bakelitovými fľaškami a inak už iba jeho absolútna poslušnosť voči kápom z tejto partaje“, svitlo nám, o koho ide. Ale stále nevieme, čo má dať? Veď hrebíčky na MDŽ už fanynkám dal, podpisy tiež, tak netrpezlivo čakáme, čo teda ešte dá…

Streda. Robert Fico oznámil, že chystá svorku advokátov, ktorí sa majú pustiť do novinárov za kazenie dobrého mena Smeru a jeho samotného. Ďuso povedal, že už videl v živote všeličo, ale že by niekto vedel pokaziť niečo, čo nikdy neexistovalo, to je už veľa aj na jeho predstavivosť.

Štvrtok. Pellegrini oznámil, že je za tajnú voľbu sudcov Ústavného súdu, lebo tá je vraj vrcholom demokracie. Fero ako čerstvý ženáč sa po tejto správe hlboko zamyslel a povedal: „No, doteraz som si aj so ženou myslel, že vrchol dosahujeme úplne ináč a na úplne inom mieste, ako je voľba ústavných sudcov. Ale ak to tvrdí premiér, musím teda zobrať polovičku do Národnej rady, aby sme vrchol dosiahli tam“. Len nám nepovedal, či aj s Pellegrínim…

Piatok. Einstein nám doniesol ukázať prihlášku do Smeru. Bola na krásnom kriedovom papieri a všetci sme ju obdivovali. Iba Karol ako večný frfľoš ju ohmatal a skonštattoval. „Fakt je ten papier úplne hladký. Fakt sa nedá použiť na nič iné, ako na prihlášku do strany. A to som bol doteraz presvedčený, že každý papier môže byť použitý aspoň na dva účely. Jeden je úradný a ten druhý praktický. Ale tento sa skutočne hodí iba na ten prihlasovací do Smeru. Čo dosť znižuje jeho hodnotu“.

Sobota. Potom, ako sa zo spisu o vražde Janka Kuciaka a Martiny Kušnírovej dostali na svet sms-ky, ktorými si vymieňal Kočner svoje poznatky a plány s niektorými smradmi prokurátormi, daňovákmi, penťákmi a smerákmi, vyhlásili sme súťaž o najkrajšiu sms pre Kočnera samotného. Vyhrala tá, ktorú mu poslal Zoli. Znela : „Milý Maroš, si lepší ako tvoj menovec, ktorý to nedá na prezidenta, ale za to tebe to dajú na doživotie“. Keď sme však zistili, že sa nedá doručiť, lebo podľa oznámenia od operátora je volaný účastník mimo dosahu, nevieme, či je mimo dosahu siete, alebo spravodlivosti. Proste si musíme ešte pár mesiacov počkať.

Harabin je brilantný právnik! V našej krčme sme sa zhodli.

14.08.2019

Pondelok - Celú diskusiu rozpútal Šaňo, ktorý si dovolil spochybniť Štefanove brilantné právne znalosti. Stalo sa tak na základe jeho tvrdenia, že"Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych viac »

Rober Fico si hľadá podnájom u Andreja Kisku.

10.08.2019

S touto správou dorazil v pondelok do krčmy Imro a my sme mohli začať s hodnotením udalostí uplynulého týždňa. Expremiér totiž vyhlásil, že exprezident je ako Ladislav Baštrnák, lebo vraj viac »

Čas grázlov, čas lúzrov, čas politických šmejdov. Čas predvolebný, čas podvodný.

07.08.2019

Nikdy sa nevyrojí naraz toľko podvodníkov ako práve v čase, keď klopú na dvere parlamentné voľby. Nikdy. Ako keby pol roka do volieb porodila tehotná volebná doba všetko najhoršie, čo si viac »

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.