Založ si blog

Práve sa odohral zlomový okamžik pred voľbami!

Stalo sa to v našej krčme a tým aj začínam opis posledných udalostí, ktoré otriasli naším klubom.

Piatok. Odštartovali sme diskusiu k prezidentským voľbám a hodnotili šance jednotlivých kandidátov.. A vtedy sa to udialo! Karol zaspal na stoličke pri predvolebnej agitácii Einsteina a potom ako sa mu prisnilo, že  prezidentom sa stal Martin Daňo, strhol sa, spadol spadol zo stoličky a zlomil si ruku. Proste zlomový predvolebný okamžik. Imro povedal, že on na rozdiel od Einsteina nebude voliť žiadneho grázla, tak tipujeme, že jeho favoritom bude žena.

Sobota. Pozreli sme si video, na ktorom Harabin imitiuje tanec, ktorý mal pripomínať kazačok.  Paľo povedal, že skôr ako kazačok mu to pripominalo spartakiádu  seniorov 80+. Koniec koncov, video sme sa rozhodli zverejniť, aby ste mohli posúdiť, či má Paľo pravdu. https://www.youtube.com/watch?v=VVxiPKWd8XE

Nedeĺa. Einstein sa po dennej absencii vrátil a oznámil nám definitívne rozhodnutie o svojej voľbe. Bude vraj voliť Štefana, ale nechcel nám prezradiť jeho priezvisko. Iba Ďuso povedal, že „vedel som o tebe, že si tupozraký a teraz už vieme, že si aj tupohlavý. To prvé sa dá liečiť, to druhé je už beznádejné“.

Pondelok. Mišo doniesol senzačnú správu. „Dnes ráno som videl poslanca Ľuboša, milovníka marxistických zločincov a zločinov. Naživo“! Všetci sme mu samozrejme závideli. Veď stretnúť naživo Ľuboša, je sen každého z nás! Napríklad Jožo,vždy keď počuje čo Ľuboš najnovšie povedal, iba zasnene mrmle: „Teba by som chcel raz stretnúť naživo. Niekde na odľahlom mieste“… Nejde nám do hlavy prečo práve Ľuboša, ale hlavne prečo na odľahlom mieste? Veď vieme, že Jožo je na ženy… Napokon sme však Mišovi aj tak nezávideli, lebo nám objasnil miesto a čas stretnutia s Ľubošom . Bolo to vraj ráno doma, keď vykonával malú potrebu. Akurát nevieme, či si s ním podal aj ruku….

Utorok. Einstein, ktorý je v poslednej dobe politicky mimoriadne aktívny na rozdiel od svojho mobilu, ktorý mu vypli kvôli nezaplatenej faktúre, doniesol ďalšiu šokujúcu zvesť. „Za tou ženou, ktorá kandiduje za prezidentku, je Soros. Povedala mi to moja suseda, ktorej neter robí v Bratislave a jej kamarátka má strýka z Uble, ktorý to počul na vlastné uši večer v krčme“! Po takomto hutnom argumente zo skutočne hodnoverného informačného zdroja sme už iba nevedeli pochopiť, ako sa mohol Soros dostať večer do krčmy v Ubli, keď posledný autobus tam ide zo Sniny o štvrtej poobede? Karol driemajúci na svojej obľúbenej stoličke pri osviežovacom pulte výhražne zamrmlal smerom k Einsteinovi : „Mám sádru na ľavej ruke, ale som pravák“! Einstein, ktorý mal už v minulosti s Karolom nejakú drobnú nezhodu pri ktorej si zlomil sánku, na úteku medzi dverami ešte stihol zvolať, že sme idioti a zmizol. My sme sa na seba začali po tejto výčitke nedôverčivo pozerať a tipovali sme, kto z nás je tajným členom Smeru, ĽSNS, alebo Štefanovým voličom…

Streda. Neudialo sa vôbec nič, lebo v krčme maľovali. Ďalšie správy keď maľovka uschne.

.

 

Harabin je brilantný právnik! V našej krčme sme sa zhodli.

14.08.2019

Pondelok - Celú diskusiu rozpútal Šaňo, ktorý si dovolil spochybniť Štefanove brilantné právne znalosti. Stalo sa tak na základe jeho tvrdenia, že"Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych viac »

Rober Fico si hľadá podnájom u Andreja Kisku.

10.08.2019

S touto správou dorazil v pondelok do krčmy Imro a my sme mohli začať s hodnotením udalostí uplynulého týždňa. Expremiér totiž vyhlásil, že exprezident je ako Ladislav Baštrnák, lebo vraj viac »

Čas grázlov, čas lúzrov, čas politických šmejdov. Čas predvolebný, čas podvodný.

07.08.2019

Nikdy sa nevyrojí naraz toľko podvodníkov ako práve v čase, keď klopú na dvere parlamentné voľby. Nikdy. Ako keby pol roka do volieb porodila tehotná volebná doba všetko najhoršie, čo si viac »

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.