Založ si blog

Bordel v armáde, bordel na železnici, bordel v školstve. Nominanti SNS v akcii.

Po chvíľke pokoja sa zase roztrhol rýchlik smerujúci z Košíc do Bratislavy. Národný dopravca(podľa Danka)vyrába jeden prú…r za druhým. Zatiaľ bez obetí na ľudských životoch. Figúrka menom Éršek v kresle ministra dopravy bude po tisíci raz žiadať vysvetlenie od manažérov železníc a tí ho tisíc prvý raz pošlú do … Éršekov politruk Béla bude mekotať o potrebe vyvodenia osobnej zodpovednosti a to bude tak všetko. Lebo nie Arpi báči, ale Danko je najvyšší boss národného dopravcu a onedlho možno národného popravcu. Megalománia a osprosťovanie voličov Slovákmi z povolania a hlavne z povaľovania, totiž nemá hraníc. Všetci sa smejeme z jeho blúznenia o Národnom leteckom dopravcovi, ale to tiež bude téma, ktorá sa nedá obísť. Najmä ak sú voľby pred dverami. Takže ak uvidíte letieť nad záhradou žltý čmeliak, ktorý kedysi poprašoval družstevné lány, teraz tomu tak nebude. Jedná sa totiž o prvú linku národného leteckého giganta na trase Bratislava-Revúca a späť. Bez medzipristátia. Dokonca aj bez pristátia v Revúcej. Lebo po prvé, nie je tam kam sadnúť a po druhé o to ani nejde. Ide iba o to, aby boli pri tom televizne štáby. Aspoň ten z RTVS, ktorý tam vyšle Predsedov lokaj.

O bordeli v armáde snáď netreba hovoriť. Stačí si uvedomiť, že jej chýba 4 000 vojakov! Dôvod je prostý a uvedomí si ho každý, kto nie je sprostý. Ak totiž nakúpite kanóny ktoré nepotrebujete a nemá ich ani kto obsluhovať(!), ak nakúpite stíhačky, do ktorých nemáte pilotov a nakúpite transportéry, ktoré budú 2 razy drahšie ako iné porovnateľné a tiež do nich nemáte obsluhu, tak peniaze ktoré ste prehajdákali, alebo priamo ukradli, musia niekde chýbať. Napríklad na slušné výplaty vojakov ktorí ešte slúžia dnes. O tých, ktorí by mohli prísť a slúžiť, ale neprídu a slúžiť nebudú práve pre bordel a biedu ktorá tam panuje, ani nehovoriac.

Školstvo a veda, ktoré by mali byť výkladnou skriňou každej spoločnosti vedie ďalší káder SNS, Lubyová. Tá od nástupu do svojej funkcie iba zahládza chystané, alebo dokonané podvody v rezorte. A robí advokátku svojmu kápovi za rigorózku. Stačí si ešte spomenúť na peniaze z eurofondov, rozdelené do jednotlivých garáží a bludný kruh snsáckych podvodov sa uzatvára.

Proste : Odborne, hrdo, slušne!

Zuzana Čaputová si podmanila našu krčmu.

03.04.2019

12 rokov Smeru ako hegemóna slovenskej politiky sa blíži k záveru a slovami Imra z našej krčmy "načim zrobiť inventúru". Týmto sme odštartovali v našej krčme hodnotenie udalostí posledného viac »

Smer ukázal, čo nosí pod trenírkami. Fašistického . ..

02.04.2019

Existuje láska v politike? No, možná skutočná nie, ale tej pragmatickej máme na Slovensku hŕbu. Pragmatickou myslím napríklad návštevu politikov v nejakom verejnom dome, ktorý patrí inej strane. viac »

Rok 2019 sme v našej krčme vyhlásili za Rok Smeru a Rok prasaťa.

28.03.2019

Urobili sme tak po búrlivej diskusii, ktorej predchádzal návrh Pištu, dnes už mäsiara na penzii. Pišta okrem toho, že je známy výrobou fantastických klobás, je zároveň obdivovateľom ázijských viac »

Štefan Harabin

V dezinformačnej kampani na facebooku podľa prieskumu dominoval Harabin

19.04.2019 16:12

Až 60 percent pozitívne ladených správ publikovaných na facebookových stránkach bolo v jeho prospech.

doprava, bajkalska bus bruh, zapcha, kolona

Riešenie pre Bratislavu? Namiesto metra bus pruhy

19.04.2019 15:59

Rýchla autobusová doprava vo vyhradených koridoroch dokáže prepraviť rovnaké množstvo ľudí ako metro, tvrdí spoločnosť Deloitte.

Peskov / Rusko / americké prezidentské voľby

V Muellerovej správe nie je jediný dôkaz o zásahoch Ruska do volieb, tvrdí Peskov

19.04.2019 15:29

Putinov hovorca Dmitrij Peskov pred novinármi povedal, že "neexistujú žiadne dôkazy, ktoré by boli podložené faktami", že Rusko zasahovalo do volieb v USA.

Košice / Majstrovstvá sveta v hokeji 2019

Viac policajtov i spojov, Košice rátajú dni do šampionátu

19.04.2019 15:00

Košice sú už vo finále príprav na májový hokejový šampionát.