Založ si blog

Bordel v armáde, bordel na železnici, bordel v školstve. Nominanti SNS v akcii.

Po chvíľke pokoja sa zase roztrhol rýchlik smerujúci z Košíc do Bratislavy. Národný dopravca(podľa Danka)vyrába jeden prú…r za druhým. Zatiaľ bez obetí na ľudských životoch. Figúrka menom Éršek v kresle ministra dopravy bude po tisíci raz žiadať vysvetlenie od manažérov železníc a tí ho tisíc prvý raz pošlú do … Éršekov politruk Béla bude mekotať o potrebe vyvodenia osobnej zodpovednosti a to bude tak všetko. Lebo nie Arpi báči, ale Danko je najvyšší boss národného dopravcu a onedlho možno národného popravcu. Megalománia a osprosťovanie voličov Slovákmi z povolania a hlavne z povaľovania, totiž nemá hraníc. Všetci sa smejeme z jeho blúznenia o Národnom leteckom dopravcovi, ale to tiež bude téma, ktorá sa nedá obísť. Najmä ak sú voľby pred dverami. Takže ak uvidíte letieť nad záhradou žltý čmeliak, ktorý kedysi poprašoval družstevné lány, teraz tomu tak nebude. Jedná sa totiž o prvú linku národného leteckého giganta na trase Bratislava-Revúca a späť. Bez medzipristátia. Dokonca aj bez pristátia v Revúcej. Lebo po prvé, nie je tam kam sadnúť a po druhé o to ani nejde. Ide iba o to, aby boli pri tom televizne štáby. Aspoň ten z RTVS, ktorý tam vyšle Predsedov lokaj.

O bordeli v armáde snáď netreba hovoriť. Stačí si uvedomiť, že jej chýba 4 000 vojakov! Dôvod je prostý a uvedomí si ho každý, kto nie je sprostý. Ak totiž nakúpite kanóny ktoré nepotrebujete a nemá ich ani kto obsluhovať(!), ak nakúpite stíhačky, do ktorých nemáte pilotov a nakúpite transportéry, ktoré budú 2 razy drahšie ako iné porovnateľné a tiež do nich nemáte obsluhu, tak peniaze ktoré ste prehajdákali, alebo priamo ukradli, musia niekde chýbať. Napríklad na slušné výplaty vojakov ktorí ešte slúžia dnes. O tých, ktorí by mohli prísť a slúžiť, ale neprídu a slúžiť nebudú práve pre bordel a biedu ktorá tam panuje, ani nehovoriac.

Školstvo a veda, ktoré by mali byť výkladnou skriňou každej spoločnosti vedie ďalší káder SNS, Lubyová. Tá od nástupu do svojej funkcie iba zahládza chystané, alebo dokonané podvody v rezorte. A robí advokátku svojmu kápovi za rigorózku. Stačí si ešte spomenúť na peniaze z eurofondov, rozdelené do jednotlivých garáží a bludný kruh snsáckych podvodov sa uzatvára.

Proste : Odborne, hrdo, slušne!

Harabin je brilantný právnik! V našej krčme sme sa zhodli.

14.08.2019

Pondelok - Celú diskusiu rozpútal Šaňo, ktorý si dovolil spochybniť Štefanove brilantné právne znalosti. Stalo sa tak na základe jeho tvrdenia, že"Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych viac »

Rober Fico si hľadá podnájom u Andreja Kisku.

10.08.2019

S touto správou dorazil v pondelok do krčmy Imro a my sme mohli začať s hodnotením udalostí uplynulého týždňa. Expremiér totiž vyhlásil, že exprezident je ako Ladislav Baštrnák, lebo vraj viac »

Čas grázlov, čas lúzrov, čas politických šmejdov. Čas predvolebný, čas podvodný.

07.08.2019

Nikdy sa nevyrojí naraz toľko podvodníkov ako práve v čase, keď klopú na dvere parlamentné voľby. Nikdy. Ako keby pol roka do volieb porodila tehotná volebná doba všetko najhoršie, čo si viac »

Sudan

Sudánska armáda a protestné hnutie oznámili vznik novej vlády

20.08.2019 23:15

Členova novej rady zložia prísahu už v stredu.

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.