Založ si blog

Šokujúce rozhodnutie zvnútra Smeru. Idú zbúrať Bonaparte!

Rozhodnutie o tomto bezprecedentnom kroku padlo v nedeľu 5.11.2017 o 03.15 hodine. Bol to presne na sekundu čas, keď Štatistický úrad oznámil výsledok sčítania hlasov v košickom kraji, ktorý bol poslednou nádejou Smeru na obsadenie županského kresla. Nevyšlo…

Politbyro Smeru v zložení predseda, predseda, predseda dalo hlasovať o návrhu, ktorý predložila trojica predseda, predseda, predseda. Dôvodila ho tým, že pod volebnú fackovačku sa za posledné obdobie najviac podpísali nasledujúce udalosti : Bonaparte&Bašternák&Kaliňák, ďalej elektronické občianske preukazy, advokát Bžán s jeho odmenou vo výške  takmer 2 500 000 000,- v korunách- slovom dve miliardy, päťsto miliónov slovenských korún za zastupovanie v spore o Gabčíkovo. Za túto sumu by totiž dokázala ktorákoľvek iná právnická kancelária vysúdiť v prospech Slovenska značnú časť územia Aljašky, alebo najnovšie nálezisko zemného plynu v Saudskej Arábii.

Za predložený návrh hlasovali všetci traja členovia predsedníctva, opäť v zložení predseda, predseda, predseda. Bonaparte, ako najjagavejší príklad „sociálnosti“ Smeru, čaká teda na svoj osud. Naplní ho ťažká stavebná technika v zložení buldozér, bager, zbíjačka. Podobný osud vraj čaká aj  „Športovo relaxačný“ komplex v Košiciach, ktorý si nechali v mestskom parku vybudovať ďalší smerácki papaláši, keď takýmto názvom v skutočnosti luxusného obytného domu, obišli stavebnú uzáveru v tejto časti mesta.

Z tohoto rozhodnutia je zrejmé, že Smer začína napĺňať svoju historickú sociálnu misiu. Menšie technicko-organizačné problémy spôsobujú však stavby, ktoré vlastnia vyznávači hesla „Ludia si zaslúžia istoty“ v Belize, na Kajmanských ostrovoch a na Bahamách. Po prvé, je problém dostať sem zo Slovenska buldozér, po druhé, na ne je vraj aj predsedníctvo v zložení predseda, predseda, predseda, krátke.

Bez ohľadu na tento drobný technický problém je po nedeli jasné, že verchuška Smeru sa sťahuje nazad do činžiakov, ktoré si predtým môže trebárs vykachličkovať, alebo inak stavebne, ale predovšetkým sociálne a ľudovo upraviť. Veď ako inak, ako čelom k masám? Pretože slovami Karola z našej krčmy, nemôžeš donekonečna ukazovať ľudu holú… zadnicu a presviedčať ho, že to je v skutočnosti tvoja ľudská a sociálna tvár.

V sobotu voliči oznámili, že majú celkom slušne našliapnuté k zvolaniu „kráľ je nahý“! Možno preto, že kráľ im toľko krát predviedol striptíz, až ho začali považovať za profesionálneho exhibicionistu.

Ale ak chceme poznať skutočnú pravdu, musíme si počkať na hodnotenie Ľuboša Blahu. Lebo ako hovorí Imro, ak chceš naozaj nazrieť do duše idiota, nechaj sa na mesiac zatvoriť na psychiatrii, alebo si prečítaj jeho knihu, prípadne komentár.

 

 

Neútočte na policajtov! Nezaslúžia si to!

13.03.2018

Minimálne drvivá väčšina z nich! Internet dnes zaplavujú nezmyselné, často až brutálne útoky na chlapov a dámy v policajných uniformách. Vraj môžu za to, že zločinci zostávajú nepotrestaní, viac »

Soros odkázal v záveti svoj majetok stranám Smer, SNS a Most!

11.03.2018

Neuveriteľná správa sa dostala na svetlo sveta prostredníctvom tlačovej agentúry APA, podľa nej sa americký miliardár rozhodol pre takýto krok potom, ako slovenský premiér Robert Fico vyslovil viac »

Už vraždíte budúcnosť vlastných detí, smerácki kápovia!

04.03.2018

V záujme seba samých, v záujme ochrany vlastných hrantov, v záujme vytrŕčania na obdiv sociálnych hodiniek, na ktorých iba malá ručička je drahšia, ako celoročný dôchodok vášho voliča viac »

Všeobecná zdravotná poisťovňa, VšZP

Slovensko sa odvolá voči verdiktu Súdneho dvora EÚ v súvislosti s poisťovňami

21.03.2018 15:30

Ide o podnet súkromných zdravotných poisťovní Dôvera a Union ZP vo veci nedovolenej štátnej pomoci v prípade Spoločnej zdravotnej poisťovne a Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP).

Holandsko, referendum, voľby, asociačná dohoda

Voliči v Holandsku hlasujú v komunálnych voľbách a v referende

21.03.2018 15:15

Takmer 12,5 milióna holandských voličov môže v stredu odovzdať hlasy v komunálnych voľbách a zároveň v referende o novom zákone, ktorý má rozšíriť právomoci tajných služieb.

Cynthia Nixonová

Miranda zo Sexu v meste ide do politiky

21.03.2018 15:00

Ak by uspela, na čele štátu New York by po prvý raz v histórii stála žena, navyše občianska aktivistka za práva LGBT komunity, ktorá sa otvorene hlási k svojej bisexualite.

GMO kukurica

Nemecký Bayer môže prevziať americké Monsanto, ale s podmienkami

21.03.2018 14:45

Nemecký chemický koncern Bayer získal súhlas Európskej únie (EÚ) s prevzatím spoločnosti Monsanto, ale s podmienkami.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 485369x
Priemerná čítanosť článkov: 2789x

Autor blogu

Kategórie