Založ si blog

Šokujúce rozhodnutie zvnútra Smeru. Idú zbúrať Bonaparte!

Rozhodnutie o tomto bezprecedentnom kroku padlo v nedeľu 5.11.2017 o 03.15 hodine. Bol to presne na sekundu čas, keď Štatistický úrad oznámil výsledok sčítania hlasov v košickom kraji, ktorý bol poslednou nádejou Smeru na obsadenie županského kresla. Nevyšlo…

Politbyro Smeru v zložení predseda, predseda, predseda dalo hlasovať o návrhu, ktorý predložila trojica predseda, predseda, predseda. Dôvodila ho tým, že pod volebnú fackovačku sa za posledné obdobie najviac podpísali nasledujúce udalosti : Bonaparte&Bašternák&Kaliňák, ďalej elektronické občianske preukazy, advokát Bžán s jeho odmenou vo výške  takmer 2 500 000 000,- v korunách- slovom dve miliardy, päťsto miliónov slovenských korún za zastupovanie v spore o Gabčíkovo. Za túto sumu by totiž dokázala ktorákoľvek iná právnická kancelária vysúdiť v prospech Slovenska značnú časť územia Aljašky, alebo najnovšie nálezisko zemného plynu v Saudskej Arábii.

Za predložený návrh hlasovali všetci traja členovia predsedníctva, opäť v zložení predseda, predseda, predseda. Bonaparte, ako najjagavejší príklad „sociálnosti“ Smeru, čaká teda na svoj osud. Naplní ho ťažká stavebná technika v zložení buldozér, bager, zbíjačka. Podobný osud vraj čaká aj  „Športovo relaxačný“ komplex v Košiciach, ktorý si nechali v mestskom parku vybudovať ďalší smerácki papaláši, keď takýmto názvom v skutočnosti luxusného obytného domu, obišli stavebnú uzáveru v tejto časti mesta.

Z tohoto rozhodnutia je zrejmé, že Smer začína napĺňať svoju historickú sociálnu misiu. Menšie technicko-organizačné problémy spôsobujú však stavby, ktoré vlastnia vyznávači hesla „Ludia si zaslúžia istoty“ v Belize, na Kajmanských ostrovoch a na Bahamách. Po prvé, je problém dostať sem zo Slovenska buldozér, po druhé, na ne je vraj aj predsedníctvo v zložení predseda, predseda, predseda, krátke.

Bez ohľadu na tento drobný technický problém je po nedeli jasné, že verchuška Smeru sa sťahuje nazad do činžiakov, ktoré si predtým môže trebárs vykachličkovať, alebo inak stavebne, ale predovšetkým sociálne a ľudovo upraviť. Veď ako inak, ako čelom k masám? Pretože slovami Karola z našej krčmy, nemôžeš donekonečna ukazovať ľudu holú… zadnicu a presviedčať ho, že to je v skutočnosti tvoja ľudská a sociálna tvár.

V sobotu voliči oznámili, že majú celkom slušne našliapnuté k zvolaniu „kráľ je nahý“! Možno preto, že kráľ im toľko krát predviedol striptíz, až ho začali považovať za profesionálneho exhibicionistu.

Ale ak chceme poznať skutočnú pravdu, musíme si počkať na hodnotenie Ľuboša Blahu. Lebo ako hovorí Imro, ak chceš naozaj nazrieť do duše idiota, nechaj sa na mesiac zatvoriť na psychiatrii, alebo si prečítaj jeho knihu, prípadne komentár.

 

 

Američania nikdy neboli na mesiaci! Fotografie sú podvod! Tvrdí Einstein.

11.12.2018

V našej krčme sme sa dozvedeli túto senzačnú správu vďaka Kalmánovi, ktorý sa dlhým, náročným a niekoľkoročným štúdiom materiálov súvisiacich s pristátím Američanov na mesiaci dopracoval viac »

Niečo o slovenskom chrapúňovi.

21.11.2018

Hneď na úvod upozorňujem admina, že všetky slová, ktoré by sa mohli zdať hrubšie, sú v spisovnom slovníku slovenského jazyka, vrátane toho posledného z nadpisu. "Nezaradený" poslanec NR viac »

Pokus o štátny prevrat jestvoval a stále jestvuje.

17.11.2018

Nedeje sa tak od okamihu, keď boli zavraždení Ján Kuciak a jeho snúbenica Martina Kušnírová. V skutočnosti sa prevrat začal diať omnoho skôr. Spomeňme si na slová dnes už nebohého podpredsedu viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 192
Celková čítanosť: 604919x
Priemerná čítanosť článkov: 3151x

Autor blogu

Kategórie