Založ si blog

Šokujúce rozhodnutie zvnútra Smeru. Idú zbúrať Bonaparte!

Rozhodnutie o tomto bezprecedentnom kroku padlo v nedeľu 5.11.2017 o 03.15 hodine. Bol to presne na sekundu čas, keď Štatistický úrad oznámil výsledok sčítania hlasov v košickom kraji, ktorý bol poslednou nádejou Smeru na obsadenie županského kresla. Nevyšlo…

Politbyro Smeru v zložení predseda, predseda, predseda dalo hlasovať o návrhu, ktorý predložila trojica predseda, predseda, predseda. Dôvodila ho tým, že pod volebnú fackovačku sa za posledné obdobie najviac podpísali nasledujúce udalosti : Bonaparte&Bašternák&Kaliňák, ďalej elektronické občianske preukazy, advokát Bžán s jeho odmenou vo výške  takmer 2 500 000 000,- v korunách- slovom dve miliardy, päťsto miliónov slovenských korún za zastupovanie v spore o Gabčíkovo. Za túto sumu by totiž dokázala ktorákoľvek iná právnická kancelária vysúdiť v prospech Slovenska značnú časť územia Aljašky, alebo najnovšie nálezisko zemného plynu v Saudskej Arábii.

Za predložený návrh hlasovali všetci traja členovia predsedníctva, opäť v zložení predseda, predseda, predseda. Bonaparte, ako najjagavejší príklad „sociálnosti“ Smeru, čaká teda na svoj osud. Naplní ho ťažká stavebná technika v zložení buldozér, bager, zbíjačka. Podobný osud vraj čaká aj  „Športovo relaxačný“ komplex v Košiciach, ktorý si nechali v mestskom parku vybudovať ďalší smerácki papaláši, keď takýmto názvom v skutočnosti luxusného obytného domu, obišli stavebnú uzáveru v tejto časti mesta.

Z tohoto rozhodnutia je zrejmé, že Smer začína napĺňať svoju historickú sociálnu misiu. Menšie technicko-organizačné problémy spôsobujú však stavby, ktoré vlastnia vyznávači hesla „Ludia si zaslúžia istoty“ v Belize, na Kajmanských ostrovoch a na Bahamách. Po prvé, je problém dostať sem zo Slovenska buldozér, po druhé, na ne je vraj aj predsedníctvo v zložení predseda, predseda, predseda, krátke.

Bez ohľadu na tento drobný technický problém je po nedeli jasné, že verchuška Smeru sa sťahuje nazad do činžiakov, ktoré si predtým môže trebárs vykachličkovať, alebo inak stavebne, ale predovšetkým sociálne a ľudovo upraviť. Veď ako inak, ako čelom k masám? Pretože slovami Karola z našej krčmy, nemôžeš donekonečna ukazovať ľudu holú… zadnicu a presviedčať ho, že to je v skutočnosti tvoja ľudská a sociálna tvár.

V sobotu voliči oznámili, že majú celkom slušne našliapnuté k zvolaniu „kráľ je nahý“! Možno preto, že kráľ im toľko krát predviedol striptíz, až ho začali považovať za profesionálneho exhibicionistu.

Ale ak chceme poznať skutočnú pravdu, musíme si počkať na hodnotenie Ľuboša Blahu. Lebo ako hovorí Imro, ak chceš naozaj nazrieť do duše idiota, nechaj sa na mesiac zatvoriť na psychiatrii, alebo si prečítaj jeho knihu, prípadne komentár.

 

 

Trinásť minút bolesti. Strašnej bolesti. . .

05.12.2017

Začalo to pritom tak nevinne. Jožo sa dovalil do krčmy so správou, že slovenský minister Peter Kažimír nebol zvolený za šéfa financií v Európskej únii. Karol na to nereagoval, lebo driemal viac »

Ficovlády kradnú, uznávam. Ale iní by kradli viac! Asi. . .

04.12.2017

Povedal Juro v našej krčme, keď sa v parlamente objavil opakovaný návrh na odvolanie ministra vnútra Kaliňáka. Najviac sa návrh opozície páčil Štefanovi, ktorý ho hneď aj aktívne doplnil viac »

Baníci, živnostníci a učitelia oddĺžia vytunelované zdravotníctvo stámiliónmi €!

30.11.2017

Ťažko povedať, či ide o lúpež desaťročia, alebo priamo storočia. Ale určite ide o jeden z najväčších tunelov vlád pod vedením Smeru. Dnes poslanci vládneho zlepenca odsúhlasili návrh, viac »

Cesta, cesty, doprava, diaľnica

NDS chystá súťaže na časť obchvatu Prešova a na úsek R2 pri Mýtnej

14.12.2017 20:13

NDS plánuje vyhlásiť už skôr avizované súťaže, prvú do 29. decembra tohto roka a druhú do 31. januára 2018.

ľudia

Konšpirácie na vzostupe. Experti dvíhajú varovný prst

14.12.2017 20:00

Konšpiračnej teórii, že svet ovládajú tajné spolky, ktoré sa usilujú o totalitnú svetovládu, verí čoraz viac ľudí. Darí sa aj iným pochybným myšlienkam.

G20-GERMANY/

Nechceme tu desiatky Saakašviliov, reagoval Putin na možnú kandidatúru Navaľného

14.12.2017 19:40

"Otočte stránku a dospejte už!" odkázal ruský prezident poľskej vláde. Na otázku opozičnej novinárky, ktorá v októbri prežila pokus o atentát, odmietol odpovedať.

chlapec

V Austrálii vyšla kniha s posolstvom sexuálne zneužívaných detí

14.12.2017 19:09

Mnohé z obetí o svojich skúsenostiach hovorili úplne prvýkrát, uviedla komisia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 158
Celková čítanosť: 416272x
Priemerná čítanosť článkov: 2635x

Autor blogu

Kategórie