Založ si blog

Šokujúce rozhodnutie zvnútra Smeru. Idú zbúrať Bonaparte!

Rozhodnutie o tomto bezprecedentnom kroku padlo v nedeľu 5.11.2017 o 03.15 hodine. Bol to presne na sekundu čas, keď Štatistický úrad oznámil výsledok sčítania hlasov v košickom kraji, ktorý bol poslednou nádejou Smeru na obsadenie županského kresla. Nevyšlo…

Politbyro Smeru v zložení predseda, predseda, predseda dalo hlasovať o návrhu, ktorý predložila trojica predseda, predseda, predseda. Dôvodila ho tým, že pod volebnú fackovačku sa za posledné obdobie najviac podpísali nasledujúce udalosti : Bonaparte&Bašternák&Kaliňák, ďalej elektronické občianske preukazy, advokát Bžán s jeho odmenou vo výške  takmer 2 500 000 000,- v korunách- slovom dve miliardy, päťsto miliónov slovenských korún za zastupovanie v spore o Gabčíkovo. Za túto sumu by totiž dokázala ktorákoľvek iná právnická kancelária vysúdiť v prospech Slovenska značnú časť územia Aljašky, alebo najnovšie nálezisko zemného plynu v Saudskej Arábii.

Za predložený návrh hlasovali všetci traja členovia predsedníctva, opäť v zložení predseda, predseda, predseda. Bonaparte, ako najjagavejší príklad „sociálnosti“ Smeru, čaká teda na svoj osud. Naplní ho ťažká stavebná technika v zložení buldozér, bager, zbíjačka. Podobný osud vraj čaká aj  „Športovo relaxačný“ komplex v Košiciach, ktorý si nechali v mestskom parku vybudovať ďalší smerácki papaláši, keď takýmto názvom v skutočnosti luxusného obytného domu, obišli stavebnú uzáveru v tejto časti mesta.

Z tohoto rozhodnutia je zrejmé, že Smer začína napĺňať svoju historickú sociálnu misiu. Menšie technicko-organizačné problémy spôsobujú však stavby, ktoré vlastnia vyznávači hesla „Ludia si zaslúžia istoty“ v Belize, na Kajmanských ostrovoch a na Bahamách. Po prvé, je problém dostať sem zo Slovenska buldozér, po druhé, na ne je vraj aj predsedníctvo v zložení predseda, predseda, predseda, krátke.

Bez ohľadu na tento drobný technický problém je po nedeli jasné, že verchuška Smeru sa sťahuje nazad do činžiakov, ktoré si predtým môže trebárs vykachličkovať, alebo inak stavebne, ale predovšetkým sociálne a ľudovo upraviť. Veď ako inak, ako čelom k masám? Pretože slovami Karola z našej krčmy, nemôžeš donekonečna ukazovať ľudu holú… zadnicu a presviedčať ho, že to je v skutočnosti tvoja ľudská a sociálna tvár.

V sobotu voliči oznámili, že majú celkom slušne našliapnuté k zvolaniu „kráľ je nahý“! Možno preto, že kráľ im toľko krát predviedol striptíz, až ho začali považovať za profesionálneho exhibicionistu.

Ale ak chceme poznať skutočnú pravdu, musíme si počkať na hodnotenie Ľuboša Blahu. Lebo ako hovorí Imro, ak chceš naozaj nazrieť do duše idiota, nechaj sa na mesiac zatvoriť na psychiatrii, alebo si prečítaj jeho knihu, prípadne komentár.

 

 

Smer pripravuje ústavný zákon, ktorým nariadi blahobyt!

04.09.2018

Ďalšia pozitívna správa po tej, ktorou predseda Smeru Robert Fico oznámil, že obedy v školách majú byť zadarmo. Bezplatná strava školákom má byť totiž iba odrazovým mostíkom k vytúženému viac »

Ficove líbánky s fašistami začali. Bude svadba!

26.08.2018

V rozhovore pre Hospodárske noviny predseda Smeru vyšiel s farbou von! Vlastne tým, že nevyšiel, tak s ňou vyšiel. Na 4 razy položenú otázku, či vylučuje povolebnú koalíciu s fašistami Kotlebu, viac »

Neuveriteľné! Pri vzniku Smeru stál George S. !

19.08.2018

Potom, ako sa prevalilo v médiách, že najväčší súčasný nenávistlivec Georga Sorosa, maďarský premiér Orbán poberal od amerického miliardára svojho času štipendium v dolároch, ktoré viac »

Holandsko Amsterdam počasie búrky vietor

Na Česko udrela Fabienne, stromy ležia na tratiach a vypadáva elektrina

23.09.2018 22:52

Na mnohých miestach Karlovarského a Plzenského kraja zaznamenali výpadky elektriny. Vietor pritom ešte silnie. Najhoršia situácia je vo vyšších polohách.

Slovensko cirkev viera celibát Lajcha

Agentúra AP strávila s Michalom Lajchom deň, pozrite si ho na fotkách

23.09.2018 22:27

"Poslaním Cirkvi je byť blízko ľuďom. Ale ako môžem mať blízko k ľuďom, keď žijem tak krajne odlišný život?" pýta sa 34-ročný kňaz.

dolár, USA

Papierové doláre sú v USA na ústupe, ale ešte nekončia

23.09.2018 21:46

Na americkom trhu sa rýchlo šíri bezhotovostný predaj, najmä v reštauráciách, ktoré obľubujú mladí klienti.

merkelová, maassen

Maassen bude len "osobitným poradcom", plat mu nezvýšia

23.09.2018 21:38

Nástup Hansa-Georga Maassena do funkcie štátneho tajomníka na ministerstve vnútra spojený s mohutným zvýšením platu vyvolal búrku nevôle.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 187
Celková čítanosť: 572742x
Priemerná čítanosť článkov: 3063x

Autor blogu

Kategórie